Soyunma Dolabı 9 Lu T102

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.475,00 TL
Ücretsiz Kargo

Soyunma Dolabı 6 Lı T99

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.357,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Hasır Tel Kaplı Raf(Orta Bölmeli) T75

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

4.248,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Hasır Tel Kaplı Raf (Orta Bölmeli) T73

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.478,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Raf (3 Tarafı Hasır Tel Kaplı) T72

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.841,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Raf (Yanları Hasır Tel Kapaklı) T71

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.711,00 TL
Ücretsiz Kargo

Camlı İplik Bobin Dolabı(Kapaklı)6 Katlı T70

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.207,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.714,00 TL
Ücretsiz Kargo
708,00 TL
Ücretsiz Kargo
472,00 TL
Ücretsiz Kargo

Dosya Dolabı T105

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.983,00 TL
Ücretsiz Kargo

HTML İçerik

Depolama Sistemleri

Tekstil sektörü başta olmak üzere çeşitli iş yerlerinde ya da endüstriyel alanlarda depolama sistemlerine gereksinim duyulmaktadır. Bu gibi alanlarda depolama sistemleri genellikle personelin çalışmadan önce özel eşyalarını ve kıyafetlerini saklaması, yapılacak iş için gerekli olan bazı eşyaların depolanması ve önemli evrakların depolanması için kullanılmaktadır. Bu amaçla kullanılan ürünler oldukça çeşitlidir. Depolama ürünlerinden beklenen verimi elde edebilmek ve bu ürünleri uzun yıllar kullanabilmek için yüksek kaliteli olmalarına dikkat edilmesi gereklidir.

Soyunma Dolapları

Soyunma dolapları, genellikle atölyelerde ve fabrikalarda tercih edilmektedir. Ayrıca hamam ya da saunalarda, halı sahalarda ve spor salonlarında da bu dolapların kullanımına rastlanmaktadır. İlgili alanlarda normal kıyafetlerin çıkarılarak saklanması ve o alana uygun kıyafetlerin giyilmesi için bu dolaplar kullanılmaktadır. Aynı zamanda bireylerin değerli eşyalarını saklayabilmeleri için de bu dolaplara başvurulmaktadır. Soyunma dolaplarının farklı türleri mevcuttur. 6lı soyunma dolabı bunlar içerisinde en yaygın olanlarındandır. Ayrıca 9lu soyunma dolabı da daha geniş ve kalabalık alanlarda kullanılmaktadır. Soyunma dolaplarının paslanmaz ve kaliteli malzemeden imal edilmiş olmasıyla kilitlerinin sağlam olması bu ürünlerin seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır.

İplik Dolapları

İplik dolabı en çok tekstil fabrikalarında, tekstil atölyelerinde, modaevlerinde ve terzihanelerde bulunmaktadır. Esasında görünüm olarak soyunma dolapları ile benzerlik gösteren iplik dolapları, sık kullanılan ve sürekli gereksinim duyulan iplik türlerinin saklanmasına yaramaktadır. İplik dolabı almadan önce işletmenin gereksinimlerinin iyi belirlenmesi ve buna uygun bir dolap alınması tavsiye edilmektedir. İplik saklama dolaplarının seçiminde, kullanılan bobin türlerinin göz önünde bulundurulması da önemlidir. Büyük bobin ipliklerin sıkça kullanıldığı işletmelerde, küçük dolap almak işlevselliğin ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Mandallı Askılar

Mandallı askıların kullanım alanları oldukça geniştir. Normal kancalı askılara göre daha pratik ve sağlam olan mandallı askı modelleri, yeni üretilen kıyafetlerin ya da tekstil ürünlerinin sağlam bir şekilde asılmasını sağlamaktadır. Genelde beşli ya da onlu paketler halinde satılan mandallı askılar, hassas kıyafetler ile tekstil ürünleri için tavsiye edilmemektedir.

Kalıp Askıları

Kalıp askısı da başta tekstil alanı olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılan askı türlerinden biridir. Bu ürünler daha çok tekstil atölyelerinde ve terzihanelerde kullanılmaktadır. Kıyafet ya da herhangi bir tekstil ürünü dikmek için kalıp çıkarılan kumaşların asılması amacıyla yararlanılan kalıp askıları, kumaşların birbirlerine karışmasını engellemekte ve işleri daha pratik hale getirmektedir. Ayrıca kalıp askılarından farklı amaçlarla yararlanıldığına rastlamak da mümkündür.

Dosya Dolapları

Depolama ürünleri arasında dosya dolabı ürünleri ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Bu ayrıcalığın temelinde, dosya dolaplarının kullanım alanlarının yaygın olması yer almaktadır. Değerli evrakların ya da dosyaların depolanması için kullanılan bu dolapların farklı türleri bulunmaktadır. Ancak dolap içerisinde saklanacak evrakların değeri göz önünde bulundurularak mutlaka kaliteli bir dolap seçimi yapılması gereklidir. Özellikle alınacak dolabın kilidinin kalitesi olması, dosyaların güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir. Günümüzde artan güvenlik gereksinimlerini karşılayabilmek adına çeşitli güvenlik tedbirleri ile donatılmış olan farklı dolaplara erişebilme olanağı vardır.

Bu kategoride yer alan tüm depolama sistemi ürünlerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.