BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
66,39 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 9 >

Overlok Makinesi Parçaları

Tekstil ürünlerine duyulan talebin her geçen gün artması, bu alanda makinelere daha fazla kullanılmasını beraberinde getirmektedir. Tekstil makinelerinin üretimini yapan firmalar, yeni çıkan teknolojileri makinelere kolaylıkla adapte etmekte ve bu sayede her geçen gün daha gelişmiş makineler ortaya çıkmaktadır. Overlok makineleri de tekstil sektöründe en yaygın kullanılan makineler arasında yer almaktadır. Tekstil işletmelerinde, küçük terzihaneler ile moda evlerinde ve evlerde kullanılan bu makine, tekstil ürünlerinin yanlarının kesilerek düzlenmesini sağlamaktadır. Normal dikişe göre daha sağlam dikiş atabilen overlok makinesi, aynı anda hem kesme hem de dikme işlemi yapabildiği için oldukça kullanışlıdır.

Teknik araçların yapısı gereği, ne kadar sağlam olsalar da zaman zaman arızalar kaçınılmazdır. Aynı durum overlok makinelerinde de geçerlidir. Parça değişiminin kaçınılmaz olduğu durumlarda overlok makinası parçaları büyük önem taşımaktadır. Overlok makinelerinde kullanılan pek çok parça bulunmaktadır. Alt bıçak, alt lüper, üst lüper, elmas bıçak, overlok plakası, overlok ayağı ve iğne bağı gibi parçalar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca makinenin iç aksamını oluşturan parçaların sayısı da oldukça fazladır.

Overlok Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir overlok makinası alınacağı zaman, uzun ömürlü olmasını garanti altına almak adına dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

·       Kolay Parça Temini: Overlok makinelerinin arıza yapması ya da parça değişimi gerektirmesi durumunda, overlok parçası yedekleri kolay bulunabilir olmalıdır. Yedek parçalara ulaşmanın zor olduğu durumlarda, işlerin aksaması söz konusudur.

·       Yaygın Servis Ağı: Overlok makinesinin basit parçalarını değişmek oldukça kolaydır. Ancak sorunun daha büyük olduğu durumlarda overlok parçaları yeterli değildir. Bu noktada da servis ağı önem kazanmaktadır. Makinenin alınacağı markanın, kolay erişilebilir ve yaygın servis ağına sahip olmasına hassasiyet gösterilmelidir.

·       Marka Bilinirliği: Tekstil makinelerinde markanın önemi büyüktür. Zira bilinirliği yüksek kaliteli markalar tarafından üretilen makineler, bir deneyim ve birikimin ürünüdür. Bu yüzden de uzun yıllar boyunca kullanılabilmeleri söz konusudur.

·       Fiyat: Overlok makinası seçimi yaparken son dikkat edilmesi gereken nokta fiyattır. İlk olarak fiyata göre arama yapmak, kalitenin gözden kaçmasına ve uzun vadede daha farklı sorunlarla yüzleşmeye yol açabilmektedir. Öncelikle overlok makinesinin kalitesine ve gereksinimleri karşılama potansiyeline odaklanılmalı, daha sonra belirlenen adaylar arasından uygun fiyatlı olan seçilmelidir.

En İyi Overlok Makinesi Markaları

Overlok makineleri, tekstil sektörünün en sık kullandığı makinelerden biridir. Öyle ki overlok makinesi olmayan bir tekstil işletmesinden ya da terzihaneden söz edebilmek mümkün değildir. Overlok makinesine olan talebin yüksekliği, tekstil makineleri üreten firmaların bu konuya daha fazla odaklanmasına neden olmuştur. Günümüzde birbirinden kaliteli overlok makinesi üreten çok sayıda firma mevcuttur. Siruba bu markalar arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Uzun yıllardan beri tekstil makinesi üretimi yapan Siruba’nın deneyimlerinden yola çıkarak üretmiş olduğu overlok makineleri, tekstil işletmelerinin baş köşesinde yer almaktadır. Her makinenin içerisinde yer alan Siruba overlok parça kataloğu ile parçaların kolay kullanımını ve nasıl değiştirilmesi gerektiğini de göstermektedir.

Bu kategoride yer alan overlok makinası parçalarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR