86,77 TL KDV Dahil
97,00 TL KDV Dahil
1 2 >

Diğer Dikiş Makinesi Parçaları

Tekstil makineleri, bu sektördeki üretimin daha verimli hale gelebilmesi ve işgücü üzerindeki yükün azaltılabilmesi bakımından hayati öneme sahiptir. Günümüzde tekstil makinesi üretimi yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Özellikle yeni çıkan teknolojilerin de bu makinelere entegre edilmeye başlanması ile birlikte, çok işlevli makineler ortaya çıkmıştır. Ancak tüm teknik aletlerde olduğu gibi, tekstil makinelerinde de zaman zaman arızalar görebilmek mümkündür. Bu arızaların giderilebilmesi için çoğu zaman parça değişimi gereklidir. Hem tekstil atölyelerinde hem de evlerde yaygın olarak kullanılan dikiş makineleri de yedek parça değişimine en fazla gereksinim duyulan makineler arasında yer almaktadır.

 

Dikiş makinesi parçaları değiştirileceği zaman dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Alınacak yedek parça ile makine türünün uyumlu olması bu hususların başında gelmektedir. Günümüzde dikiş makinesi imal eden çok sayıda marka bulunmaktadır. Her ne kadar bu makinelerde kullanılan parçaların isimleri aynı şekilde adlandırılsa da boyut, işlev, güç ve benzeri açılardan çeşitli farklılıklar bulunmaktadır. Bu yüzden de dikiş makineleri için alınan yedek parçalar ile kullanıla makinenin uygun olması gerekmektedir. Alınacak yedek parçaların kaliteli ve orijinal olması da göz ardı edilmemesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Kalitesiz yedek parçaların kullanım ömürleri kısadır. Bu da kısa sürede yeniden parça değişimine gereksinim duyulması anlamına gelmektedir.

Dikiş Makinesi Pedalı

Dikiş makinelerinde en sık arıza yapan parçalar arasında dikiş makinesi pedalı önemli bir yere sahiptir. Sürekli olarak kullanıldığı için, makinenin çalışmasını olanaklı kılan bu pedalda kırılma ya da arıza meydana gelebilmektedir. Pedal olmadan bu makinelerin çalışması mümkün olmayacağı için, kısa sürede kaliteli parçalar ile değişim yapılması gerekmektedir.

Dikiş Makinesi Motor Balatası

Dikiş makinesi motor balatası da dikiş makinelerinin işlevsel olarak çalışmasında etkili olan parçalardan biridir. Motordan aldığı gücün iletilmesini sağlayan bu balata da zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arıza yapabilmektedir. Balatanın arıza yapması, makinenin tamamen kullanım dışı kalmasına yol açmaktadır. Bu durumun üstesinden gelebilmek için zaman kaybetmeden balata değişiminin yapılması gerekmektedir.

Dikiş Makinesi Parça Fiyatları

Dikiş makinesi yedek parçaları için kesin bir fiyattan söz edebilmek olanaksızdır. Zira bu parçaların fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan etkenlerin sayısı birden fazladır. Bu yüzden de yedek parça alınacağı zaman, bu kategoriden güncel olarak fiyatlarının takip edilmesi daha doğrudur. Ancak dikiş makineleri için yedek parça seçimi yaparken yalnızca fiyata odaklanmak da doğru değildir. Yalnızca fiyatına göre yedek parça seçimi yapmak, alınacak parçanın bir dizi olumsuz ya da yetersiz özelliklerinin de kabul edilmesi anlamına gelmektedir.

İğne İplik Burada Farkıyla Hemen Satın Alın!

Dikiş makinesi motor balatası, dikiş makinesi pedalı ya da daha farklı dikiş makinesi yedek parçalarını almak isteyenler için İğne İplik Burada pek çok ürün alternatifine sahiptir. Faaliyete başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak, en kaliteli ve her makineye uygun dikiş makinesi parçalarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Ayrıca firmamızdan aldığınız ürünler için güvenli ödeme altyapımızı kullanarak hem sizin hem de ödeme araçlarınızın gizliliğini koruyarak ödeme yapabilirsiniz. İğne İplik Burada olarak sunduğumuz cazip ödeme olanaklarından yararlanarak, aldığınız ürünü size en uygun gelecek şekilde ödeyebilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizde yer alan canlı destek hattını kullanabilir veya “iletişim” sekmesinde bulunan kanallar aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR