21,89 TL KDV Dahil
23,62 TL KDV Dahil
1 2 >

Numaralı Kontrol Etiketleri

Kontrol etiketleri tekstil sektörü başta olmak üzere çeşitli alanlarda, ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi vermek amacıyla kullanılır. Numaralı kontrol metosu adı verilen ve ürünlerin üzerine kolayca yapıştırılan bu etiketler hem müşteriler hem de çalışanlar için büyük kolaylık sağlar. Genellikle rulo halinde satışları yapılan bu etiketlerin adet sayıları farklılık gösterir.

Numaralı Kontrol Etiketi Kullanım Alanları

Numaralı kontrol etiketi işlevsel olmasından dolayı farklı alanlarda tercih edilir. Mağazalar bu alanların başında yer alır. Özellikle tekstil sektöründe faaliyet gösteren mağazalarda, bu etiketler kullanılarak ürüne dair bilgilere yer verilir. Küçük marketlerde de aynı amaçla bu etiketlerin kullanımına rastlanabilir. Satış yapılan alanların yanı sıra depolarda da ürünleri kategorilere ayırmak ve daha farklı amaçlarla kontrol etiketlerinden yararlanılır. Mobilya imal eden atölyelerde, monte edilecek parçaların karıştırılmaması için, meto makineleri ile parçalar sıralandırılır. Nakliye ve posta işlemlerinde, gönderilecek ürünlerin sınıflandırılmasında da kontrol etiketleri yaygın olarak kullanılır.

Kontrol Etiketi Çeşitleri

Kontrol etiketleri denildiği zaman akla genellikle tek bir ürün gelse de farklı türlerinin olduğunun bilinmesi gerekir. Numaralı kontrol etiketi bu çeşitliliğin en önemli kısmını teşkil eder. Üzerinde sıralı olarak numaraların bulunduğu bu etiketler ile numaralandırılması gereken ürünler sıralı olarak numaralandırılır. Tekstil sektörünün yanı sıra çeşitli alanlarda kullanım için de en uygun etiket türüdür. Beden etiketleri de kontrol etiketleri arasında yer alır. Kıyafetlerin hangi beden olduğunu göstermek için yararlanılan beden etiketleri S, M, L, XL ve XXL şeklinde sıralanır. Kıyafet bedenlerinin bu şekilde değil de beden numarası ile adlandırıldığı ürünlerde de beden numaralarının yer aldığı etiketler tercih edilir.

Kontrol etiketleri çeşitliliğinin son parçası olarak, durum etiketlerinden söz edilebilir. Ürünün mevcut durumunu belirtmek için kullanılan bu etiketler, mağazanın iç kısmından ziyade depolarda ya da üretim atölyelerinde kullanılır. Bu etiketlerin üzerinde “arızalı”, “tamir” ya da “lekeli” gibi ibareler yer alabilir. Böylelikle ürünün mevcut durumu veya uygulanması gereken işlem belirtilmiş olur.

Numaralı Kontrol Etiketi Fiyatları

Numaralı rulo etiket ürünlerinin fiyatlarına dair kesin bir rakamdan söz edebilmek son derece zor. Zira bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan birden fazla husus mevcut. Numaralı etiketlerde adet sayısı değişiklik gösterdiği için, fiyatlarda da aynı değişiklik görülebilir. Ayrıca günümüzde kontrol etiketi imal eden çok sayıda firma mevcut. Her firmanın kendi fiyat politikalarına sahip olması ve ürün kalitelerinin değişiklik göstermesi de fiyat farklılaşmasında önem arz eden etkenler arasında. Beden etiketi ya da numaralı kontrol etiketi alınacağı zaman, detaylı bir araştırma yapılması ve sonrasında ürün seçilmesi daha doğru olur. Günümüzde online alışverişin yaygın hale gelmesiyle birlikte, internet üzerinden bu ürünlerin satışını yapan pek çok firmaya erişim sağlayabilmek ve hem ürünlerini hem de hizmetlerini görüntüleyebilmek mümkün.

İğne İplik Burada Ayrıcalıklarıyla Kolayca Sahip Olun!

Numaralı kontrol etiketi almak isteyenler için alternatifler oldukça fazla. Bu alternatifler arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor. Siz de numaralı kontrol etiketi almak için İğne İplik Burada’yı tercih edebilir, sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan yararlanarak kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Web sitemizden alacağınız tüm ürünlere hızlı gönderim olanağımız sayesinde kısa sürede ulaşabilir, dilerseniz koşulsuz bir şekilde iade gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı bankaların kredi kartlarını kullanarak aldığınız ürünleri taksitlendirebilir ve daha rahat ödeyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR