Lok Makineleri

 

Tekstil makineleri, günümüz dünyasında tekstil üretiminin sürdürülebilmesi adına büyük önem taşımaktadır. Her geçen gün artan dünya nüfusu ve sürekli daha yeni modelleri piyasaya sunan moda endüstrisi, bu alanda seri üretimi zorunlu hale getirmektedir. Tekstil makineleri ise seri üretimin temel ayağını oluşturmaktadır. Özellikle büyük tekstil fabrikalarında kullanılan ve her biri önemli bir işlevi yerine getiren pek çok tekstil makinesi bulunmaktadır. Bu makinelerin her biri kendi işlevini yerine getirmekte ve tekstil ürününün bir sonraki aşamaya geçmesini sağlamaktadır. Son aşamada ise nihai ürün ortaya çıkmaktadır. Lok makineleri de bu doğrultuda tekstil sektöründe yaygın olarak kullanılan makinelerden biridir. Triko ya da diğer türden kumaşların üst üste veya uç uca eklenmesini sağlayan bu makineler; iğne, tutucu ve lüper gibi çeşitli parçalardan meydana gelmektedir. Külot, spor giyim ya da diğer iç giyim ürünlerinin dikilmesinde en çok kullanılan makinelerden biridir.

Günümüzde çeşitli markalar tarafından üretilmiş olan pek çok lok makinesi modeli bulunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği hem olumlu hem de olumsuz bir yana sahiptir. Bu yüzden de alınacak ürünün iyi seçilmesi büyük önem taşımaktadır. Doğru ürün seçimi yapabilmek için öncelikle gereksinimlerin tam olarak belirlenmesi gerekmektedir. Alınacak makinenin kaliteli olması, marka bilinirliğinin yüksekliği, servis ağının yaygın olması ve olası arıza ya da parça değişimi gerektiren durumlar için parçalarının kolay bulunabilir olması bu doğrultuda ilk akla gelen hususlardır.

 

Lok Makine Fiyatları

 

Lok makine fiyatları hakkında kesin bir rakam ifade edebilmek son derece zordur. Zira bu makinelerin fiyatlarının belirlenmesini sağlayan birden fazla etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin hepsinin bir arada değerlendirilmesi gerekmektedir. Lok makinesi fiyatları için daha net fiyat bilgisine sahip olabilmek için bu makinelerin satışını yapan firmalarla iletişime geçmek ve ürünleri inceledikten sonra fiyat bilgisine başvurmak daha doğru olacaktır. Ancak lok dikiş makinesi seçimi yapılırken fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması da göz ardı edilmemesi gereken hususlardan biridir. Yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak, alınacak ürünün ömrünün kısa olmasına ya da kısa süre içerisinde çok fazla arıza meydana gelmesine neden olabilmektedir.

 

Lok Makine Modelleri

 

Her ne kadar günümüzde çok sayıda lok makinesi markasından ve modelinden söz edebilmek mümkün olsa da bazı modeller hem kaliteleri hem de işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Siruba Lok Makinesi D007S-460-02-AT/S: Siruba tarafından imal edilen bu makine, külotlu çorap başta olmak üzere benzeri kumaşların kapama işlemlerinin yapılmasına yaramaktadır. Yüksek emiş gücü ve otomatik kumaş kesme özellikleri de bu makineyi işlevsel kılmaktadır.
  • Siruba Direct Drive Lok Makinesi D007R-460-02H-AT/AW3/CV: Yine Siruba tarafından imal edilen bu modelde de çift taraflı kumaş kesme özelliği mevcuttur. Daha çok iç çamaşır ürünlerinin kapatılmasından kullanılmaktadır.

 

 

Bu kategoride yer alan sıfır ve ikinci el lok makinesi modellerini, web sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünleri alırken, firmamız tarafından sunulan tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksit ve 12 ay garanti gibi ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamız, yüksek kaliteli ürünleri ile her daim sizlerin hizmetinde. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek ya da destek talebinde bulunmak için 0531 463 61 01 numaralı Whatsapp destek hattımızdan ya da web sitemizde yer alan diğer iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.