2.361,13 TL KDV Dahil
2.485,40 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
4.094,45 TL KDV Dahil
5.025,71 TL KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
2.361,13 TL KDV Dahil
2.485,40 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
2.361,13 TL KDV Dahil
2.485,40 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Yuvarlak Bıçaklı Kesim Motorları

Bir yandan dünya nüfusunun hızlı bir şekilde artması, öte yandan modaya bağlı olarak sürekli yeni trendlerin ortaya çıkması tekstil ürünlerine duyulan gereksinimin de maksimum düzeye ulaşmasına neden olmuştur. Her geçen gün artan bu talebin karşılanabilmesi adına makineleşme önemli bir role sahiptir. Günümüzde her biri farklı işlevleri yerine getiren çok sayıda tekstil makinesinden söz etmek mümkündür. Kesim motorları da bu doğrultuda anılabilecek makineler arasında yer almaktadır. Tekstil işletmelerine desteler halinde gelen kumaşların kesilmesini ve üretilmek istenilen ürünün kalıbının hazırlanmasını mümkün kılan kesim motorlarının da farklı türleri bulunmaktadır. Yuvarlak bıçaklı kesim motorları da bu çeşitliliğin bir parçasıdır. Bir el tutacağına sahip olan ve sabit kesim motorlarının aksine hareket edebilen bu motorlar, daha işlevsel kullanıma sahiptir. Özellikle inceliği fazla olan modellerin hazırlanmasında yuvarlak kumaş kesim motoru ile kolayca istenilen manevralar yapılabilmektedir.

Günümüzde kumaş kesim motorlarının tekstil sektöründe daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanması, farklı markalar tarafından imal edilen kesim motorlarının da piyasada yer almasına neden olmaktadır. Philips, Moonstar, Dayang ve Golden Bird gibi markalar yuvarlak kesim motoru imalatında ön plana çıkan markalar arasında yer almaktadır. Bu kategoride, ismi geçen markaların kesim motorlarını kolaylıkla bulabilir, sahip oldukları özellikleri inceleyerek gereksinimlerinize en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Kumaş Kesim Makinesi Fiyatları

Kumaş kesim makinesi fiyatları üzerinde belirleyici olan etkenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden de net bir fiyattan söz edebilmek olanaksızdır. Alınacak motorun sahip olduğu özellikler, fiyatın belirlenmesinde en önemli etkenlerden biridir. Daha uygun fiyata kesim motoru alabilmek için gereksinimlerin önceden belirlenmesi ve gereksinimlerden fazlasına sahip olan modellerin seçilmemesi önerilmektedir. Alınacak kesim motorunun markası ve kalitesi de fiyatlar üzerinde etkili olan faktörlerden biridir. Daha kaliteli markalar tarafından imal edilen kesim motorları, daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Ancak bu markaların ürünleri genellikle daha uzun ömürlü oldukları için, uzun vadede fiyat yüksekliği dezavantajını avantaja dönüştürebilmektedir. Satıcı firmanın kazanç beklentisi de kumaş kesim makinesi fiyatları hususunda etkilidir. Aynı marka ve modele ait ürünleri, farklı satıcılarda farklı fiyatlara bulabilmek mümkündür. Özellikle online alışverişin yaygınlaştığı günümüz dünyasında, kısa bir arama ile daha uygun fiyatlı ürünler kolayca bulunabilmektedir.

Yuvarlak bıçaklı kesim motorları alınacağı zaman fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması önerilmektedir. Yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak, alınacak ürünün kullanım ömrünün kısa olmasına ya da beklenen performansı sağlayamamasına neden olabilmektedir.

İğne İplik Burada ile Hemen Satın Alın!

 

Bu kategoride yer alan yuvarlak kumaş kesim motoru modelleri İğne İplik Burada firmamız tarafından siz müşterilerine sunulmaktadır. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, birbirinden kaliteli kumaş kesim motorları ile gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilmeniz için çeşitli olanaklar sunmaktadır. Dilerseniz online alışveriş olanağı sayesinde istediğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyebilir ve sizler için sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız tüm ürünleri, kredi kartınız ile 9 ya da 12 taksit seçeneği ile ödeyebilir, ücretsiz hızlı kargo olanağımız sayesinde siparişinizi en kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için 0531 463 61 01 numaralı Whatsapp hattımızdan ya da web sitemizde yer alan diğer iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR