3.100,00 TL KDV Dahil
3.338,12 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
11.000,00 TL KDV Dahil
11.282,61 TL KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
4.999,00 TL KDV Dahil
5.584,61 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
3.936,85 TL KDV Dahil
4.173,54 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
3.461,85 TL KDV Dahil
3.653,91 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
6.500,00 TL KDV Dahil
6.983,80 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
7.689,00 TL KDV Dahil
1

Çuval Ağzı Makineler

Endüstri devrimi ile birlikte artan seri üretim ihtiyacını karşılamak amacıyla ortaya çıkan dikiş makineleri, teknik alanda yaşanan gelişmeleri de bünyesine katarak günümüze kadar farklı suretlerde gelmeyi başarmıştır. Her ne kadar dikiş makinesi denildiği zaman tekstil sektöründe ya da evlerde kumaşları dikmek için kullanılan makineler anlaşılsa da farklı amaçlarla kullanılan makineler de bulunmaktadır. Çuval dikiş makineleri, dikiş makinesi türleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Un ve yem fabrikaları başta olmak üzere pek çok fabrikada çuvalların ağzını pratik şekilde dikmek ve dökülmeyi engellemek için kullanılan bu makineler, dikiş makineleri ile aynı mantığa sahiptir. Ancak kullanım açısından bazı farklılıklar bulunmaktadır. Dikiş makineleri ile aynı zamanda nakış ve farklı dikiş uygulamaları yapabilmek mümkündür. Bu sayede estetik görünüme sahip dikişler ya da desenlerin ortaya çıkarılması bakımından bu makineler önemlidir. Çuval dikmek için kullanılan makinelerde ise yalnızca düz dikiş seçeneği bulunmaktadır. Çuval dikiş makineleri ile atılan dikişlerin el ile ya da kolay yöntemlerle sökülebilmesi mümkün değildir. Çuvaldaki tüm yükün ağız kısmına bindiği durumlarda bile dikişlerin açılma ihtimali söz konusu değildir.

 

Dikiş makineleri genellikle sabit bir yapıdadır ve dikilecek olan kumaş, makinenin altından geçirilerek dikme işlemi yapılmaktadır. Çuval dikiş makinelerinde ise içleri dolu olan çuvalları dikiş masasına yatırmak mümkün olmadığından dolayı, ayakta dikim yapılmaktadır. Çuval dikiş makinesi tek el ile rahatlıkla kullanılabilen, dikey bir makinedir. Makaraya takılan bir ipin ucunun iğneye takılması ile dikme işlemi yapılmaktadır. Ağızları birleştirilen çuvalların üzerinden makine ile gidilerek dikme işlemi tamamlanmaktadır. Bu makineler tarafından yapılan çuval dikişleri, toz zerreciklerinin bile sızıntı yapamayacağı kadar sıkıdır. Çuval dikiş makinelerinin fiyatları da normal dikiş makinelerine göre farklılık göstermektedir. Dikiş makinesi fiyatları alınacak makinenin markası, kalitesi ve işlevleri ile doğrudan orantılıdır. Ayrıca alınacak makinenin yedek parçasının kolay bulunabilmesi ve yaygın servis ağına sahip olması da dikkate alınmalıdır. Aynı hususlar çuval dikiş makinesi için de geçerlidir. Çuval dikiş makinelerinin fiyatları, normal dikiş makinelerine göre çok daha uygundur. Bunun sebebi daha küçük boyutlu ve portatif olmasıdır. El ile kolaylıkla istenilen her yere taşınabilen ve kullanımı da son derece kolay olan bu dikiş makinaları üretim ve paketleme yapan tesisler açısından önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

 

Çuval dikmek için tercih edilecek portatif dikiş makinelerinde, marka seçimi de önemli bir husustur. Zira bu sektörde marka, kalite ile doğrudan ilintilidir. Yuki, Esman, Newlong, Konti ve Pawa gibi markaları, çuval dikiş makinesi üretimi yapan başlıca firmalardır. Yurt içinde ve yurt dışında yaygın servis ağına sahip olmaları, parçalarının her yerde bulunabilmesi ve uzun süre kullanılabilecek ölçüde dayanıklı olması bu markaları öne çıkarmaktadır. Ayrıca çuval dikiş makinesi fiyatları bakımından da bu firmaların yelpazesi son derece geniştir. Çuval dikmek için makine almadan önce detaylı bir araştırma yapılması, doğru ürünü uygun fiyata alabilmek açısından önemlidir.

 

Bu kategoride yer alan ve farklı markalar tarafından üretilen çuval dikiş makinelerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Firmamız bu ürünün yanında paslanmaz teflon çarığı da sizler için hediye etmektedir. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR