BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
143.470,60 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
25.461,01 TL KDV Dahil
26.013,17 TL KDV Dahil
28.903,53 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
25.059,53 TL KDV Dahil
27.843,92 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
217.958,80 TL KDV Dahil
1 2 >

Endüstriyel Makineler

Endüstriyel üretim yapan işletmelerin en çok dikkat ettikleri hususlardan biri temizliktir. Hem iş alanlarının hem de üretilen ürünlerin temizlenmesi, büyük önem arz etmektedir. Tekstil endüstrisi açısından da bu durum geçerlidir. Atık parçaların ve metal kalıntıların temizlenmesi için bu sektörde kullanılan pek çok makine bulunmaktadır. Endüstriyel temizlik makinaları olarak adlandırılan bu temizlik makinaları oldukça işlevseldir.

İğne Dedektörleri

İğne dedektörleri tekstil sektöründe en sık kullanılan temizlik makinalarından biridir. Gün içerisinde binlerce parça ürünün bantlardan geçerek kullanıma hazır hal getirildiği bu sektörde, iğneler başta olmak üzere bazı metal parçalar ürünlerin arasında kalabilmektedir. Bu durum hem müşterilerin güvenliğini riske atan hem de marka açısından olumsuz imaj yaratma ihtimali olan bir durumdur. İğne detektörleri bu sorunun üstesinden gelmek için tasarlanmış makinalardır. Farklı metal hassasiyet düzeyleri bulunan ve üzerinde bulunan banttan geçen ürünleri bu hassasiyet derecesine göre ayırt eden makineler, milimetrik düzeydeki metal parçalara karşı bile son derece duyarlıdır. İnsan eli ile yapılması oldukça zor ve zaman kaybettirici olan bu işlem, tek bir makine sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kompresörler

Kompresörler endüstriyel temizlik amacı ile en yaygın kullanılan ürünler arasındadır. Atmosferde bulunan havayı içine alan ve daha sonra iç düzeneğinde bunu yüksek basınç miktarına ulaştırarak yeniden kullanıma sunan kompresörler toz, küçük kumaş parçaları, metal parçalar ve temizlenmesi gereken daha pek çok şeyin üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir. Farklı güç aralıklarına sahip olan kompresörlerin, tekstil endüstrisi dışında da yaygın kullanım alanları bulunmaktadır. Portatif bir yapıya sahip olmaları sayesinde kolayca taşınabilen kompresörler, üretim yapılan alanın her kısmında kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bununla birlikte kompresörlerin hava pompası olarak kullanımı da oldukça yaygındır.

Poşetleme ve Paketleme Makinası

Endüstriyel alanlarda makine kullanımı, işlerin büyük ölçüde kolaylaşmasın sağlamaktadır. Tekstil endüstrisinde bir yandan iş hızının artmasına diğer yandan da üretimde verimliliğin sağlanmasına olanak tanıyan makinelerden biri de poşetleme ve paketleme makinasıdır. Seri halde üretilen ve farklı kontrol bantlarından geçtikten sonra müşterilere ulaştırılmak için poşetlenmesi gereken tekstil ürünleri için büyük kolaylık sunan poşetleme ve paketleme makinesi kısa sürede yüzlerce ürünün paketlenmesini sağlamaktadır.

Gömlek Katlama Makinası

Gömlek üretimi yapan tekstil firmalarında üretilen gömleklerin katlanması ve paketlemeye hazır hale getirilmesi önemli bir iştir. İnsan eli ile yapıldığı zaman oldukça zahmetli ve zaman kaybı yaratan bu iş gömlek katlama makinası tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Her ne kadar insan gücüne duyulan ihtiyacı sıfıra indirmese de insan ve makine iş birliğini sağlayarak kolay bir şekilde gömlek katlama işleminin yapılabilmesini olanaklı hale getirmektedir. Daha gelişmiş özelliklere sahip olan gömlek katlama makinaları ise katlanan gömlekleri farklı bir üniteye aktararak aynı anda paketlenmesini de yapabilmektedir.

Tekstil endüstrisinde ve diğer endüstriyel alanlarda kullanılan ürünler bunlarla da sınırlı değildir. Ultrasonik kaynak makinaları metal parçaların birbirlerine yapıştırılması amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Taş ve metal yapıştırma makinası da endüstriyel amaçlarla kullanılan makinalar arasındadır.

 

Bu kategoride yer alan ve farklı markalar tarafından üretilen endüstriyel temizlik makinaları ile kolaylaştırıcı diğer makinaları online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR