Endüstriyel Makinalar

İnsan nüfusunun sürekli olarak artması ve buna bağlı olarak ihtiyaçların çoğalması, seri üretim mantığına dayanan endüstrilerin ortaya çıkmasının da temel nedeni. Endüstriyel alanlarda oluşan yüksek talebi karşılayabilmek adına, endüstriyel makinalar büyük öneme sahip. Hemen her sektörde birim zamanda daha fazla iş yapmaya olanak tanıyan makinalar mevcut. Hem insan iş gücünün üzerindeki yükü azaltan hem de maliyetleri azaltan endüstriyel makinalar, işletme verimliliğinde önemli bir rol oynuyor.

Poşetleme Makinaları

Poşetleme makinaları, adından da anlaşılacağı gibi açık haldeki ürünlerin poşetlenmesini sağlar. İçerisine yerleştirilen ürünü, poşetle kaplayan ve ısı yardımı ile bu poşeti yapıştıran poşetleme makinaları farklı alanlarda kullanılır. Tekstil sektörü, bu makinelerin en sık tercih edildiği alanlar arasında ilk sırada yer alır. Gömlek, ceket ve benzeri kıyafetlerin poşetlenmesinde kullanılan bu makineler, kısa sürede çok sayıda ürünün poşetlemesini yapabilir. Poşetleme makinelerinin otomatik ve manuel modelleri bulunur. Otomatik poşetleme makinası bu işlemi daha seri ve insan müdahalesi olmadan gerçekleştirir. Büyük çaplı tekstil işletmelerinde daha çok otomatik makinelere rastlanır. Manuel poşetleme makinası ise poşetlenecek ürünlerin el ile yerleştirildiği ve daha sonra paketleme işleminin de manuel kontrol ile yapıldığı makinelerdir. Otomatik makinelere kıyasla daha uygun fiyatlı oldukları için tercih edilen manuel makineler, genellikle üretimin çok yoğun olmadığı tesislerde görülür.

Koyun Kırkma Makinaları

Koyun kırkma makinaları hayvancılık sektöründe kullanılan en işlevsel makinelerden. Küçükbaş hayvanların yünlerinin kırkım işleminin yapılmasına yarayan bu makineler, klasik kırkım yöntemlerine kıyasla daha pratik. Elektrik ile çalışan koyun kırkma makineleri sayesinde, büyük sürülerde daha kolay kırkım yapılabilirken; aynı zamanda daha derinden kırkma yapılabildiği için yün verimliliğinde de artış sağlanır. Ayarlanabilir kademeli ve standart çalışma modlu olmak üzere iki türü bulunan kırkım makineleri, takılma ya da tıkanmaya neden olmaz.

İğne İplik Burada Ayrıcalıkları ile Kolayca Alın!

Günümüzde endüstriyel makinelerin imalatını ve satışını yapan pek çok firma mevcut. Bu çeşitlilik içerisinden doğru ürünü alabilmek için, satıcı seçiminde dikkatli davranılması oldukça önemli bir husus. İlk faaliyete başladığı günden beri müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet gösteren İğne İplik Burada, koyun kırkma makinaları ve poşetleme makinaları başta olmak üzere pek çok endüstriyel makinenin satışında tercih edilebilecek öncü markalardan biri. Tesisinizin gereksinimi olan endüstriyel makinaları İğne İplik Burada olarak siz müşterilerimize sunduğumuz cazip olanaklardan yararlanarak kolayca alabilirsiniz. Güvenli online alışveriş altyapımız sayesinde kişisel bilgilerinizi koruma altında tutarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Almak istediğiniz makineler için dilerseniz kredi kartınızla, dilerseniz havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kargo ücreti ödemeden sahip olabileceğiniz ürünlerimizi, koşulsuz olarak hiçbir neden göstermeden iade edebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR