1 2 3 ... 9 >

Düz Makine Parçaları

Dikiş makineleri, tekstil sektörünün bel kemiğini oluşturan makinelerdir. Bu makinelere duyulan ihtiyaç, her geçen gün daha yeni ve çeşitli özelliklere sahip makinelerin geliştirilmesine neden olmaktadır. Ancak kullanımının daha basit ve pratik olması dolayısıyla hem evlerde hem de bazı tekstil atölyelerinde düz dikiş makinalarına da yer verilmektedir. Otomasyon teknolojilerinin kullanılmadığı düz makina modellerinde, daha çok kullanıcının emeği ön plana çıkmaktadır. Günümüzde düz makinelerin de daha profesyonel modelleri üretilmekte ve çok sayıda firma bu konuda faaliyet göstermektedir. Ancak en kaliteli markalar tarafından üretilen makinalarda bile zaman zaman arızalar yaşanabilmektedir. Bu durum karşısında arızalı parçaların değişmesi, yapılacak en doğru şeydir. Düz makina parçaları bu noktada büyük önem arz etmektedir. Dikiş makinası alırken parçalarının kolay bulunabilir olduğu marka ve modeller seçmek gereklidir. Ayrıca parça değişiminin zor olabileceği durumlar da göz önünde bulundurulmalı ve buna karşın servis ağının yaygın olmasına da özen gösterilmelidir.

Düz Dikiş Makinası Fiyatları

Düz dikiş makinesi fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan pek çok faktör bulunmaktadır. Bunların başında makinenin modeli gelmektedir. Düz makinelere olan talebin azalmaması, makine üreticisi firmaların bu konuda sürekli yeni modeller çıkarmasına neden olmaktadır. Bu da her yeni modelle birlikte fiyat değişimlerinin yaşanmasına yol açmaktadır. Bununla birlikte alınacak olan makinenin markası da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Bilinirliği yüksek ve kaliteli markalar tarafından üretilen markalar, aynı zamanda marka değerine de sahiptir. Ancak makine alırken düz dikiş makinesi fiyatları öncelik olarak belirlenmemelidir. Alınacak makinenin kalitesi ve gereksinimleri karşılayacak işlevlere sahip olması daha önemlidir. Yalnızca uygun fiyatlı olduğu için tercih edilecek makineler, uzun vadede daha farklı sorunların ortaya çıkmasına ve maliyetlerin yükselmesine yol açabilmektedir. Bu yüzden de aday dikiş makinaları kalite ve işlevsellik bakımından sıralanmalı, bunların içerisinden en uygun fiyatlı olanı tercih edilmelidir.

Düz Dikiş Makinası Aparatları

Dikiş makinelerinin daha işlevsel bir şekilde kullanılabilmesi için eklenen çok sayıda aparat bulunmaktadır. Diğer bir ifadeyle aparatlar, dikiş makinelerinin kolaylaştırıcı parçalarıdır. Yapılacak işlemin türüne göre, kullanılabilecek çok sayıda aparat bulunmaktadır. Düz makine biye aparatı bu aparatlar arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Kıyafetlerde ya da aksesuarlarda çeşitli amaçlar için kullanılan biye şeritlerinin kolaylıkla hazırlanabilmesini sağlayan bu aparat, makinelere kolaylıkla takılıp çıkarılabilmektedir. Son derece kullanışlı bir aparat olan biye aparatı, kısa sürede çok sayıda biye yapımını da olanaklı hale getirmektedir.

Düz makine plakaları da düz makinelerde kullanılan aparatlardandır. İğnenin içerisinde hareket edeceği kanallara sahip olan bu aparat, daha düz ve ölçülü dikiş yapma kolaylığı sunmaktadır. Düz makine bıçakları da bu noktada önem arz eden aparatlardandır. Dikiş yapılırken ipliğin seri bir şekilde kesilmesini sağlayan bu aparat, makas ya da falçata gibi malzemelere duyulan gereksinimi de ortadan kaldırmaktadır. Aparatlar arasında son olarak düz makine dişlileri yer almaktadır. Dişliler, iğnenin kumaş ile arasındaki mesafenin belirlenmesini sağlamaktadır. İndirme ya da kaldırma seçenekleri bulunan dişliler ile dikiş yüksekliği belirlenmektedir.

Bu kategoride yer alan düz makine parçalarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 16 16 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR