6.780,15 TL KDV Dahil
7.137,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
6.956,85 TL KDV Dahil
7.323,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
7.385,30 TL KDV Dahil
7.774,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
6.647,15 TL KDV Dahil
6.997,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
10.782,50 TL KDV Dahil
11.350,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
12.644,50 TL KDV Dahil
13.310,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL KDV Dahil
10.729,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
6.003,00 TL KDV Dahil
6.670,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
6.688,80 TL KDV Dahil
7.432,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
6.996,60 TL KDV Dahil
7.774,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Kazanlı Mini Ütü Parçaları

Ütüler, tekstil ürünlerinin daha düz görünmesini sağlamak ve kırışıklıklarını açmak için kullanılmaktadır. Farklı kullanım alanlarına yönelik imal edilen çeşitli ütü türleri bulunmaktadır. Evlerde basit amaçlarla kullanılan ütüler, tekstil sektöründeki gereksinimleri karşılamaktan uzak olduğu için, endüstriyel amaçlarla genellikle buhar kazanlı ütü tercih edilmektedir. Buhar kazanlı ütülerin de farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Mini buhar kazanlı ütüler; iş hacmi küçük olan üretim atölyelerinde, terzihanelerde ya da moda evlerinde kullanılmaktadır.

Silter Kazanlı Ütü Avantajları

Mini ütüler buharlı üretimi yapan pek çok firma bulunmaktadır. İnsan nüfusunun hızlı bir şekilde artması ve beraberinde tekstil ürünlerine duyulan gereksinimin artması, tüm tekstil makineleri gibi ütülere duyulan talebin de artmasını beraberinde getirmiştir. Günümüzde kazanlı ütü imal eden pek çok firma bulunsa da hepsinin aynı kalitede ürün ortaya koyduğundan söz edebilmek olanaksızdır. Bu yüzden de hangi markanın seçileceğine iyi karar verilmesi gerekmektedir. Buhar kazanlı ütü üreticileri arasında Silter markası ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Özellikle endüstriyel ütü modelleri ile ön plana çıkan bu markanın yoğun olarak tercih edilmesinin temelinde, silter kazanlı ütü modellerinin sahip olduğu avantajlar yer almaktadır. Bu avantajlardan bazılarını şu şekilde sıralayabilmek mümkündür:

  • Hafif ve Portatif: Silter tarafından imal edilen mini buhar kazanlı ütüler, gayet hafif bir yapıya sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı farklı alanlara kolaylıkla taşınabilmeleri ve kullanılabilmeleri mümkündür.
  • Ergonomik: Mini buhar kazanlı Silter ütü modelleri, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu yüzden de çok fazla yer kaplamamaktadır. Yeri dar olan küçük işletmelerde bile kolaylıkla kullanılabilmektedir.
  • Elektrik Tasarrufu: Silter buhar kazanlı ütüler, çalıştırıldıktan birkaç dakika sonra buhar üretmeye başlamakta ve kullanılabilir hale gelmektedir. Bu da diğer ütü modellerine göre daha fazla elektrik tasarrufu sağlanmasına olanak tanımaktadır.
  • Yüksek Korozyon Direnci: Silter tarafından imal edilen ütüler, elektro statik boya kullanılarak boyanmaktadır. Bu boyama işlemi, ütü dış yüzeyinin su ya da buhar gibi dış etkenler karşısında korozyona uğramasını engellemektedir.
  • Hijyenik Kazan: Silter buhar kazanlı ütü modellerinde, kazanın iç kısmı için kireç tutmaz özel kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Bu yüzden de ütüde kullanılan suyun sert olması durumunda bile iç hazne kireç tutmamaktadır. Bu sayede hem ütünün kullanım ömrü artmakta hem de enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Buhar Kazanlı Mini Ütü Fiyatları

Silter ütü fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek olanaksızdır. Zira ütü fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan birden fazla etken bulunmaktadır. Alınacak ütünün modeli, sahip olduğu özellikler, hacmi, güç düzeyi bunlardan bazılarıdır. Ayrıca döviz kurlarında yaşanan hareketlilik ve iç ekonomik dinamikler de fiyatların farklılık göstermesinde önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden de Silter buhar kazanlı ütü almadan önce bu kategorideki ürünlerin güncel fiyatlarını kontrol etmek daha doğru olacaktır.

 

İğne İplik Burada Farkıyla Anında Satın Alın!

Bu kategoride yer alan Silter mini buhar kazanlı ütü modellerine İğne İplik Burada olarak sizlere sunmuş olduğumuz olanaklardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı sayesinde ardında binlerce mutlu müşteri bırakmayı başaran firmamız, Silter tarafından imal edilen yüksek kaliteli ve işlevsel buhar kazanlı ütüleri sizlere sunuyor. Bu kategorideki buhar kazanlı ütü modellerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip ürünü kolayca bulabilir, anında sepetinize ekleyebilirsiniz. Cazip ve güvenli ödeme olanaklarımızdan yararlanarak anında kolay bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin onaylanmasından birkaç gün sonra anlaşmalı kargo firmamız tarafından ürününüzü adresinizde teslim alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR