1.836,00 TL KDV Dahil
2.040,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1.477,80 TL KDV Dahil
1.642,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1.335,60 TL KDV Dahil
1.493,22 TL KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
1.413,00 TL KDV Dahil
1.570,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1.455,30 TL KDV Dahil
1.617,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1.575,10 TL KDV Dahil
1.993,30 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
1

El Ütüleri

Tekstil sektöründe üretilen ürünlerin dikim işlemlerinin bitmesinin ardından paketlenmeden önce ütülenmesi söz konusudur. Ayrıca bazı ürünlerin üretiminde ara ütü denilen ek ütülemelere de gereksinim duyulmaktadır. Bu yüzden de ütü çeşitleri bu sektör açısından büyük önem arz etmektedir. El ütüsü ürünleri bu doğrultuda önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Ütü robotlarının aksine daha esnek hareket olanağı sunan bu ürünler sayesinde hem küçük terzi atölyelerinde hem de büyük fabrikalarda rahat bir şekilde ütüleme işlemi yapabilmek mümkündür. Tercih edilecek ütü yapılması gereken işin niteliğine uygun yapıda olmalıdır.

 

Silter El Ütüsü

Endüstriyel amaçlı kullanılan ütülerin üretiminde Silter markası son derece önemli bir yere sahiptir. Genelde alüminyum malzemeden üretilen tabanları sayesinde en hassas kıyafetlerin bile kolaylıkla ütülenmesine destek sağlamaktadır. Yaklaşık 25 yıldır hem Türkiye’de hem de dünyada tekstil sektörüne büyük fayda sağlayan Silter ütü termostat ve mikroswitch özellikleri sayesinde kullanım güvenliği açısından da ön plana çıkmaktadır.

 

Gazella El Ütüsü

Tekstil sektöründe yaygın olarak kullanılan ütü markalarından biri de Gazella’dır. Farklı güç aralıklarında ütüler üreten Gazella ütü hem hassas kıyafetlerin hem de sıradan kıyafetlerin rahat bir biçimde ütülenmesi için olanak tanımaktadır. Yüksek güvenlik önlemleri sayesinde de çalışanlara büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

Buhar Kazanlı Ütüler

Buhar kazanlı ütü tekstil sektöründe özellikle daha iyi ütüleme yapılması gereken alanlarda tercih edilmektedir. İnatçı kırışıkları açmak için buharın yumuşatıcı gücünden yararlanan ve iyi kalitede ütüleme olanağı sunan buharlı ütülerin de pek çok marka ve model seçeneği bulunmaktadır. Bunlar arasından ihtiyaca en uygun olanının seçilmesi, iş verimliliği açısından önemlidir.

 

Burada bahsedilen tüm el ütüsü ürünlerini ve daha fazlasını online alışverişin sağlamış olduğu kolaylıklardan yararlanarak web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Kredi kartınız ile güvenli ödeme yapabileceğiniz web sitemizde, aynı zamanda 9 taksit avantajından de yararlanabilirsiniz. Ayrıca 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için 444 6 889 numaralı müşteri destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR