BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
113.832,20 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
153.122,30 TL KDV Dahil
1

İlik Makineleri

Tekstil ürünlerine karşı duyulan talebin her geçen gün artması, bu noktada tekstil makinelerinin de ön plana çıkmasına neden olmaktadır. Seri üretimin temelini oluşturan tekstil makineleri bir yandan insan iş gücüne duyulan gereksinimin en az düzeye indirilmesini sağlamakta, öte yandan da kısa sürede daha fazla iş yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Günümüzde farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan ve her biri birbirinden işlevsel olan pek çok tekstil makinesinden söz etmek mümkündür. İlik makineleri de bu doğrultuda ön plana çıkan makineler arasında yer almaktadır. Düğme takılması gereken kıyafetler ya da tekstil ürünleri için ilik açmaya yarayan bu makineler, insan eliyle yapıldığında büyük zaman alan bu işlemin son derece hızlı yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Öyle ki iyi bir makine ile günde yüzlerce ilik açabilmek mümkündür.

 

Günümüzde ilik makinesi imal eden pek çok firmanın varlığından söz etmek mümkündür. Ancak bu firmaların hepsinin aynı kalitede ürünler piyasaya sürdüğünü söylemek son derece zordur. Her ürün arasında hem işlevsel hem de kalite bakımından farklılıklar mevcuttur. Bu geniş yelpaze içerisinden doğru ürünü bulabilmek büyük önem taşımaktadır. Bunun için de öncelikle gereksinimlerin iyi belirlenmesi, sonra da bu gereksinimlere uygun ürünlerin tespit edilmesi gerekmektedir.

İlik Makinesi Fiyatları

İlik makinesi fiyatları üzerinde etkili olan birden fazla etkenin olması, bu makineler için kesin bir fiyat vermeyi zorlaştırmaktadır. Günümüzde çok sayıda ilik makinesi üreten firmanın olması ve her firmanın da onlarca farklı modele sahip olması, ürünlerin fiyatlarında da çeşitlilik yaşanmasına yol açmaktadır. Bununla birlikte alınacak ürünün kalitesi ve markası da fiyat üzerinde önemli bir belirleyendir. Ancak ilik açmak için makine alınacağı zaman, fiyatından daha çok kalitesine odaklanmak gerekir. Zira yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak, uzun vadede daha farklı masrafların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Gözlü ilik makinesi alırken, internet olanaklarından yararlanabilmek de mümkündür. Farklı markaların ürünlerini hem fiyat hem de işlev olarak bir noktadan inceleyeme olanağı sunan çeşitli web siteleri bulunmaktadır. Ayrıca alınması planlanan makineler hakkında kullanıcı yorumlarına ulaşmak da karar verme noktasında önemli bir yere sahiptir.

İlik Makinesi İkinci El Fiyatları

Sıfır model ilik dikiş makinesi almak için yeterli bütçeye sahip olmayanlar ya da sıfır bir makineye gereksinim duyacak kadar iş yoğunluğu olmayan firmalar için ikinci el ilik makineleri ön plana çıkmaktadır. İlik makinesi ikinci el fiyatları sıfır modellere göre çok daha uygundur. Ancak bu noktada da gözden kaçırılmaması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Alınacak makinenin az kullanılmış olması, herhangi bir kronik arızasının bulunmaması ve işlevlerinin gereksinimleri karşılayabilecek düzeyde olması ilk akla gelenlerdir. Ayrıca ikinci el ilik makinesi satışı yapan firmanın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin yüksek olmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bu kategoride yer alan sıfır ve ikinci el ilik makineleri modellerini, web sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünleri alırken, firmamız tarafından sunulan tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksit ve 12 ay garanti gibi ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren İğneiplikburada olarak, yüksek kaliteli ürünleri ile her daim sizlerin hizmetinde. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek ya da destek talebinde bulunmak için 0531 463 61 01 numaralı Whatsapp destek hattımızdan ya da web sitemizde yer alan diğer iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR