Makine Tablaları

Tekstil endüstrisinde makine kullanımı; bir yandan sürekli artan nüfusun taleplerini karşılayabilmek, öte yandan da moda sektörünün beslediği çeşitliliğin yakalanabilmesi adına önem taşır. Zor ve zahmetli olan işlemlerin tek bir kişi tarafından, kısa sürede tamamlanabilmesine olanak tanıyan bu makineler, çeşitli parçalardan meydana gelir. Makine tablaları da bu parçalardan. Dikiş, overlok ve reçme işlemlerinde makinelerin daha işlevsel şekilde kullanılmasına olanak tanıyan bu tablalar, zaman içerisinde değişim gereksinimi duyarlar. Ayrıca makinelerin daha işlevsel şekilde kullanılabilmesi için, dikiş makinesi ayağına da ihtiyaç duyulabilir.

Dikiş Makinası Tablaları

Tekstil atölyelerinde kullanılan en önemli makineler olan dikiş makineleri, her türlü tekstil ürünün dikilmesini sağlar. Sanayi tipi dikiş makinası tablası ile dikme işlemleri daha kolay bir şekilde yapılır. Dikiş makinelerinde kullanılan bu tablalar, işlem yüzeyinin genişlemesini sağlar. Yani kumaşın daha geniş bir tabana yayılmasına ve bu şekilde işlenmesine olanak tanır. Böylelikle makine başında çalışan bireyler, daha geniş hareket alanı kazanırlar. Dikiş makineleri tablaları standart ölçülere sahip olduklarından dolayı, bu ürünlerin seçiminde herhangi bir marka ya da boyut seçeneği aranmaz.

Overlok ve Reçme Makinası Tablaları

Overlok makineleri ile reçme makineleri de tekstil işletmelerinin vazgeçilmez makineleri arasında yer alır. Dikiş makinelerinden geçirilen kumaşların kenarlarının düz bir şekilde kesilmesi için kullanılan overlok makineleri için de tablalar aynı kolaylığı sunar. Overlok makine tablaları ile işlenecek kumaşın yüzeyi genişletilir ve hızlı bir şekilde dikme işlemi yapılır. Üç iplikle dikiş yapan reçme makineleri için de aynı durumdan söz edilebilir. Bu tablalar sayesinde işlemler daha hızlı bir şekilde tamamlanır.

Tekerlekli Dikiş Makinası Ayağı

Dikiş makinelerinin daha fonksiyonel bir şekilde kullanılabilmeleri için geliştirilen pek çok donanım mevcut. Tekerlekli dikiş makinesi ayakları da bu donanımlardan. Dikiş makinelerinin atölye içerisinde kullanımını kolaylaştıran bu tekerlekli ayaklar, taşıma işlemi sonrasında makinenin gelişigüzel hareket etmesine izin vermez. Üstelik motor ayağı sayesinde, makine ayak yardımıyla kolayca çalıştırılabilir. Sanayi tipi dikiş makinası ayaklı olduğu zaman, makine kullanan personel için çeşitli kolaylıklar sağlar. H ayak olarak da tanımlanan bu ayaklar, standart ölçülerle üretilir. Bu yüzden de ayırt edici herhangi bir özelliğe dikkat edilmesi gerekmez.  

Makine Tablası Fiyatları

Düz makine tablası ve makine ayaklarının fiyatlarına dair net bir rakam ifade edebilmek oldukça zor. Zira bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde ve zaman zaman da değişiklik göstermesinde rol oynayan pek çok etken mevcut. Ancak İğne İplik Burada olarak bu kategoride sizlere sunmuş olduğumuz dikiş makinesi tabla ve ayakları ürünlerimizi inceleyebilir, aynı zamanda güncel fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz güvenli online alışveriş altyapımızı kullanarak şimdi sipariş verebilir, hızlı kargı olanağımız sayesinde istediğiniz ürünlere birkaç gün içerisinde sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR