title

Hakkımızda

Fırat Makine, 1989 yılında Şefik Yıldırım tarafından Endüstriyel Dikiş Makineleri alanında satış ve servis hizmeti vermek amacıyla Bursa’da kuruldu. Tekstil sektörünün Türkiye’de ve özellikle Bursa’da gelişmesiyle birlikte Fırat Makine, ürün çeşitliliğini ve hizmet çeşitliliğini her geçen yıl arttırdı. 1999 yılına gelindiğinde Bursa dışından gelen talepleri karşılayabilmek için igneiplikburada.com kuruldu. Endüstriyel Dikiş Makineleri kategorisinde ülkemizde ilk online satış sitesi olan igneiplikburada.com, dünyada da kendi kategorisinin ilk 5 markasından biri olarak öne çıkmakta.Günümüzde igneiplikburada, Amazon, Hepsiburada, Trendyol, N11, EPTTAVM ve diğer pazaryerleri ile birlikte müşteri ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Her gün binlerce ürünümüz ülkemizin ve dünyanın pek çok noktasına ulaşıyor. Fırat Makine 30 yılı aşkın süredir, tekstil firmalarına, konfeksiyon atölyelerine, terzilere, moda tasarımcılarına ve sektör temsilcilerine hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet standartlarını arttırmak ve kendi kategorisindeki ürünleri dünyanın pek çok ülkesine ulaştırabilmek için tüm ekibiyle birlikte canla başla çalışmaya devam ediyor. Sürekli büyüyen ekibimiz, markalarımız ve şirketlerimizi 2021 yılından itibaren FDM Grup çatısı altında toplamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Teknik Servis

Endüstriyel Dikiş Makineleri kategorisinde 30 yılı aşkın tecrübemiz ile uzaktan ve yerinde Teknik Destek ekibimizle faaliyet gösteriyoruz. Satın aldığınız ürünlerde yaşayabileceğiniz problemlerde garanti kapsamı içerisinde ücretsiz destek veriyoruz. Tek yapmanız gereken Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz.

Müşteri Hizmetleri

Hem igneiplikburada hem de pazaryerleri tarafında müşterilerimizin, sorunları, soruları ve önerilerini sürekli dinlemekteyiz. Müşteri hizmetleri birimimiz, 09:00 – 18:30 saatleri arasında yardıma hazır. Mesai saatleri dışarısında gelen taleplerinizi de hızlı bir şekilde yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel Proje Uygulamaları

Ülke içi ve dışında pek çok özel proje uygulaması gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel Dikiş Makineleri kategorisindeki tecrübelerimizle 360 derece çözümler üretebiliyoruz. Özel proje uygulamaları hakkında fikir alışverişi yada yardıma ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetleri birimimizden bize ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR