1

 Etek Paça Baskı Makineleri

İnsan popülasyonunun hızlı bir şekilde artış göstermesi, tekstil ürünlerine duyulan gereksinimin de aynı hızda artmasını sağlamıştır. Bu durum, klasik üretim yöntemlerinin rafa kaldırılmasına ve seri üretimin her geçen gün daha profesyonel bir şekilde benimsenmesine yol açmaktadır. Tekstil sektöründe seri üretimi mümkün kılan esas güç ise tekstil makineleridir. Günümüzde bu alanda kullanılan ve her biri farklı bir işlevi yerine getiren onlarca tekstil makinesinden söz etmek mümkündür. Paça baskı makinesi de bu doğrultuda kullanılan makinelerden biridir. Eteklerde ya da pantolonlarda paça baskılarının yapılması ve paçaların sağlam bir şekilde pantolona ya da eteğe oturtulması için kullanılan bu makineler ile her gün yüzlerce ürün hazırlanabilmektedir. İnsan eliyle yapıldığı zaman son derece yavaş olan bu işlem, makineler sayesinde hem zamandan hem de insan iş gücünden tasarruf edilmesine olanak tanımaktadır.

Günümüzde farklı markalar tarafından imal edilen pek çok etek paça baskı makinesi olduğundan söz etmek mümkündür. Bu makinelerden bazıları endüstriyel alanlara hitap ederken, bazıları da evde baskı makinesi ihtiyacı olanların gereksinimlerini karşılamaya odaklanmaktadır. Her iki durumda da alınacak makinenin kalitesine dikkat edilmesi büyük önem taşır. Zira bu ürün çeşitliliği içerisinden doğru seçimi yapabilmenin pek çok zorluğu bulunmaktadır.

Etek Paça Baskı Makinesi Fiyatları

Etek paça baskı makinesi fiyatları, alınacak ürünün kalitesi ve sahip olduğu işlevlere göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden de baskı makinesi fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek son derece zordur. Detaylı bir araştırma yaparak, her bütçeye uygun baskı makinesi bulabilmek mümkündür. Özellikle internetin yaygınlaşması ve pek çok firmanın ürünlerini online platformlarda satışa sunması ile birlikte bu araştırma olanağı daha da kolay bir hal almıştır. Ancak etek paça makineleri seçiminde fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması önerilmektedir. Yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak, alınacak ürünün bir dizi dezavantajının ortaya çıkmasına ve bunların kabul edilmesine neden olmaktadır.

Etek Baskı Makinası Modelleri

Etek paça makineleri modelleri oldukça fazladır. Ancak sahip oldukları özellikler ve kalitesi ile ön plana çıkan bazı modeller bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Yuki CM-101 Gizli Etek Baskı Makinesi: Tekstil makineleri konusunda öncü markalardan biri olan Yuki tarafından imal edilen bu makine, endüstriyel alanlarda kullanım için tasarlanmıştır. Tek iğneye sahip olan bu model ile 3 ve 8 cm arasında dikiş yapılabilmektedir.
  • Zoje Zj500 Etek Baskı Mini Tip: Zoje tarafından imal edilen bu makine ise evlerde ya da küçük terzi atölyelerinde kullanmak için tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolay ve pratiktir.
  • Siruba Elektronik Programlı Beslemeli Kilit Dikiş Paça Makinesi ASL-JBH100: Daha yoğun faaliyet gösterilen tekstil fabrikalarında kullanılmak için tasarlanmış olan bu model, gelişmiş elektronik teknolojiler ile donatılmıştır. Doğru kullanım ile her gün binlerce ürün basabilmek mümkündür.

 

Bu kategoride yer alan sıfır ve ikinci el paça baskı makinesi modellerini, web sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünleri alırken, firmamız tarafından sunulan tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksit ve 12 ay garanti gibi ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamız, yüksek kaliteli ürünleri ile her daim sizlerin hizmetinde. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek ya da destek talebinde bulunmak için 0531 463 61 01 numaralı Whatsapp destek hattımızdan ya da web sitemizde yer alan diğer iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR