1 2 >

Kesim Makinesi Aksesuarları

Tekstil üretimi yapan işletmelerin vazgeçilmez makinelerinden olan kesim makineleri, top ya da rulo halinde gelen kumaşların kesilmesi amacıyla kullanılır. Kumaşların kullanım amacına göre şekillendirilmesine de yarayan kumaş kesim makineleri zamandan, maliyetten ve iş gücünden büyük oranda tasarruf sağlar. Kesim makinesi kullanırken daha yüksek verim alabilmek ve iş güvenliğini üst düzeye çıkarabilmek için de çeşitli aksesuarlar tercih edilir. Büyük bir çeşitlilik arz eden kesim makinesi aksesuarları ile kesim makineleri daha rahat kullanılabilir. 

 

Endüstriyel kesim makinesi aksesuarları denildiği zaman, ilk olarak çelik örgü eldivenler akla gelir. İş güvenliği açısından olmazsa olmaz olan bu eldivenler, elin doğrudan makine ağzı ile temas etmesi durumunda yaşanılacak kazaların önüne geçilmesini sağlar. Çelik örgü eldiven modellerinde farklı boyut seçenekleri de bulunur. Pastal maşası da kesim makineleriyle beraber kullanılan aksesuarlardandır. Kesim işlemi yapılırken kumaşın kaymaması için sabitleme yapmaya yarayan bu maşaların; üstten basmalı ve kıstırgaç şeklinde iki farklı türü bulunur. 

 

Kesim makinesi aksesuarları arasında, pastal altı kağıtlar da önemli bir yer tutar. Kumaşın kaymaması ve kesim işleminin bu kağıtlardaki kılavuzlar doğrultusunda yapılabilmesi için tercih edilen pastal altı kağıtlar, genellikle koyu kahverengi renge sahiptir. Son olarak da meto etiketleri bu kategoriye dahil edilebilir. Kolayca yapıştırılması kadar, kolayca sökülebilmesiyle de ön plana çıkan bu etiketler, kesme işlemi esnasında çeşitli amaçlarla kullanılır. 

 

Kesim Makinesi Aksesuar Fiyatları

 

Kesim makineleri için kullanılan aksesuarlar büyük bir çeşitliliğe sahip. Ürün noktasında görülen bu çeşitlilik, fiyatlar noktasında da aynı şekilde geçerli. Bu yüzden de endüstriyel kesim makinesi aksesuarları için kesin bir fiyat ifade edebilmek oldukça zor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra, bu ürünlerin fiyatlarına etki eden farklı etkenler de mevcut. Kesim makinesi aksesuarlarının güncel fiyatlarını bu kategori üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ancak kesim makineleri ile birlikte kullanmak için aksesuar alırken, fiyattan daha çok kaliteye ve işlevselliğe önem verilmesi daha doğru olur. Aksi halde alınacak üründen memnun kalınmaması ya da kullanım ömrünün kısa olması gibi problemlerle karşılaşılabilir.

 

İğne İplik Burada ile Kolayca Satın Alın!

 

Kesim makinesi aksesuarları almayı düşünenler için satıcı alternatifleri oldukça fazla. Ancak her satıcının aynı düzeyde kaliteli ürünler sattığını düşünebilmek olanaksız. Bu yüzden de kesim makineleri için aksesuar alırken, hangi satıcının seçileceğine karar verilmesi de son derece önemli. Yılların vermiş olduğu deneyim ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla, İğne İplik Burada, bu alternatifler arasında önemli bir yer tutuyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz kesim makinesi aksesuarlarını bu kategori üzerinden kolayca bulabilir, güvenli online ödeme altyapımızı kullanarak anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz telefon aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR