1 2 3 ... 27 >
1 2 3 ... 27 >

Dikiş Makine Yedek Parçaları

Dikiş makinaları, tekstil endüstrisinin bel kemiğini oluşturmaktadır. Farklı kumaş türlerinin dikilerek nihai ürün haline gelmesini sağlayan bu makinalar, tekstil atölyelerinin yanı sıra evlerde de aynı amaçlarla kullanılabilmektedir. Ancak ne kadar kaliteli olursa olsun, her dikiş makinası bazı durumlarda arıza verebilmekte ya da parça değişimini gerektirebilmektedir. Dikiş makinası parçaları oldukça çeşitlidir. Sürekli olarak dikiş makinaları ile uğraşan bireyler, parça değişikliğini kolaylıkla yapabilmektedir. Ancak bu konuda yeteri kadar deneyimi olmayanlar açısından bir tamirhaneye başvurmak daha doğru olacaktır.

Singer Dikiş Makinası Parçaları

Dikiş makinası satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında markanın servis ağının yaygın olması ve yedek parçalarının kolay bulunabilmesi önemli bir yere sahiptir. Uzun yılların deneyimi ile tekstil endüstrisinin gereksinim duyduğu makinaları üreten Singer, bu konudaki en avantajlı markalardan biridir. Türkiye genelinde neredeyse her şehirde bayisi olan ve yedek parçaları da kolaylıkla bulunabilen Singer, bu yüzden de en çok tercih edilen dikiş makinası markasıdır. Singer dikiş makinası parçaları dikiş makinası ürünleri satan her yerden kolaylıkla temin edilebilmektedir. Üstelik uygun fiyatlı yedek parçaları da bu markayı tercih sebebi haline getirmektedir.

Fermuar Ayağı

Dikiş makinalarının işlevleri, yalnızca kumaşları dikmekle sınırlı değildir. Kıyafetlerin fermuarlarını dikmek için de dikiş makinalarından yararlanılmaktadır. Ancak fermuar dikmek, normal dikiş ayakları yerine fermuar ayakları kullanılmaktadır. Yapı ve görünüm olarak normal ayaklardan farklılık gösteren fermuar ayağı fermuarların kolay bir şekilde dikilmesini sağlamaktadır. Kaliteli bir fermuar ayağı, dikkatli kullanıldığı taktirde oldukça uzun ömürlüdür.

Düz Makine Parçaları

Düz makinalar, genellikle evlerde kullanılan ve otomatik teknolojilerin yeteri kadar kullanılmadığı makinalardır. İnsan kontrolünün belirleyici olmasından dolayı bu makinalarda parça değişimine daha çok gereksinim duyulmaktadır. Düz makine dişlisi bu parçalar arasında en çok ihtiyaç duyulan parçadır. Makinenin diğer parçalar ile koordine bir şekilde çalışmasını sağlayan ve en temel parça olan bu dişli, aşırı kullanım ya da bilinçsiz kullanım gibi nedenlerden dolayı kırılabilmektedir. Düz makine ayakları da düz makinalarda en çok değişim gerektiren parçalardan biridir. Normalden daha kalın kumaşların dikilmeye çalışılması, ayak arızalarının en sık görülen nedenlerinden biridir. Düz makinalarda sıklıkla kırılan ya da değişim gerektiren parçalardan biri de iğnelerdir. Özellikle sert kumaşlarda dikim yapılması gibi durumlarda bu sorun ile sıklıkla karşı karşıya kalınabilmektedir.

Deri Makinesi Parçaları

Deri makinaları, normal makinaların dikemeyeceği düzeyde sert olan deri parçaların dikilmesi amacıyla kullanılan makinalardır. Deri dikiş makinalarında da yanlış kullanım ya da zamanla görülen yıpranmalara bağlı olarak parça değişimi gerekebilmektedir. Deri makinası parçaları da oldukça çeşitlidir. Özellikle iğneler, deri makinalarında en sık değişim gerektiren parçalardan biridir.

Overlok Parçaları

Overlok makinası, kumaşların tellenmeyecek bir şekilde kesilmesini ve uçlarının dikilmesini sağlayan makinadır. Bazı durumlarda kol ağızlarında ve etek kısımlarında desen oluşturmak amacıyla da bu makine kullanılabilmektedir. Overlok parçaları bu makinanın gereksinim duyduğu parçalardır. Bu makinalarda daha çok bıçaklarda arıza yaşanmaktadır.

Bu kategoride yer alan ve farklı markalar tarafından dikiş makinası parçalarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR