BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
79.712,84 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
120.613,60 TL KDV Dahil
1

Punteriz Dikiş Makineleri

Seri üretim mantığına göre faaliyet gösteren tekstil sektöründe, her aşamada ürünlere farklı bir işlem uygulanmakta ve bu işlemlerin toplamında nihai ürün ortaya çıkmaktadır. Bu üretim süreci boyunca verimliliği arttırabilmek adına kullanılan pek çok makine bulunmaktadır. Tekstil ürünlerine karşı sürekli artış gösteren talebin karşılanabilmesi, ancak makine kullanımı ile mümkün hale gelmektedir. İnsan çalışanlar tarafından yapıldığı zaman hem zaman hem de maliyet açısından negatiflik oluşturan pek çok işlem, makineler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Punteriz dikiş makinesi de bu doğrultuda tekstil atölyelerinde sık rastlanan makinelerden biridir. Bir tür dikiş makinesi olan punteriz makineleri ile punteriz dikişi adı verilen sağlamlaştırma dikişi yapılmaktadır. Seri halde ileri geri zikzaklarla oluşturulan bu dikiş, tekstil ürünlerinin sağlamlığının arttırılmasını ve tutturma işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Punteriz dikişleri daha çok pantolon ceplerinde görülmektedir.

Günümüzde punteriz dikiş makineleri imal eden pek çok firmanın varlığından söz etmek mümkündür. Bu ürün çeşitliliği içerisinden doğru makineyi seçebilmek ise büyük bir özen gerektirmektedir. Zira üretilen her makinenin aynı düzeyde işlevsel ve kaliteli olduğundan söz etmek olanaksızdır. Punteriz makinesi almadan önce detaylı bir araştırma yapılması ve alternatif ürünlerin çeşitli yönlerden kıyaslamaya tabi tutulması gerekmektedir. Günümüzde bunu yapmaya olanak tanıyan pek çok web sitesi bulunmaktadır.

Punteriz Dikiş Makinesi Fiyatları

Punteriz dikiş makinesi fiyatları hakkında net bir rakam zikredebilmenin önünde çeşitli engeller bulunmaktadır. Her şeyden önce bu noktadaki ürün çeşitliliği, fiyatlarda da çeşitlenme yaşanmasının temel nedenidir. Ayrıca alınacak ürünün kalitesi ve markasının bilinirliği de punteriz makinelerinin fiyatlarına doğrudan etki etmektedir. Ancak punteriz dikiş makinesi alırken fiyattan daha çok kaliteye ve işlevselliğe odaklanılması önerilmektedir. Yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak, alınacak ürünün bir dizi olumsuz özelliğini de kabullenmek anlamına gelmektedir. Bu yüzden de punteriz makinesi almadan önce gereksinimleri iyi belirlemek ve daha sonra da bu gereksinimleri karşılama potansiyeli bulunan ürünler arasından uygun fiyatlı olanının seçilmesi önerilmektedir.

İkinci El Punteriz Dikiş Makinesi

Sıfır bir punteriz dikiş makinesine gereksinim duymayan ya da yeni bir makine alacak kadar bütçeye sahip olmayan firmalar için ikinci el punteriz dikiş makinesi seçenekleri de mevcuttur. Daha önce farklı kişi ya da firmalar tarafından kullanılmış olan bu makinelerin seçiminde, sıfır makinelerden daha fazla dikkatli olunması gerekmektedir. Alınacak makinenin az kullanılmış olmasına ve herhangi bir kalıcı arızasının olmamasına özen gösterilmelidir. Bununla birlikte ikinci elde de marka seçimi önemlidir. İkinci el punteriz makinesi alınacak firmanın güvenilirliği de göz ardı edilmemesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Bu noktada internet yorumlarından yararlanmak ve en doğru firmayı seçebilmek mümkündür. Ayrıca ikinci el makine alınacak firmanın geçmişi de bu noktada incelenebilecek hususlar arasında yer almaktadır.

 

Bu kategoride yer alan sıfır ve ikinci el punteriz dikiş makinesi modellerini, web sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz ürünleri alırken, firmamız tarafından sunulan tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksit ve 12 ay garanti gibi ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren İğneiplikburada punteriz makinesi çeşitleri ve yüksek kaliteli ürünleri ile her daim sizlerin hizmetinde. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek ya da destek talebinde bulunmak için 0531 463 61 01 numaralı Whatsapp destek hattımızdan ya da web sitemizde yer alan diğer iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR