BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
82.837,18 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
89.461,20 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
65.302,21 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
94.759,23 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
87.373,78 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
24.613,33 TL KDV Dahil
1

Çift İğne Makineleri

Dünya nüfusunun giderek daha kalabalık hale gelmesi ve moda trendlerinin her geçen gün değişmesi, tekstil sektörünün üzerine düşen yükü de arttırmaktadır. Tekstil ürünlerine karşı sürekli artış gösteren talebin karşılanabilmesi adına makineler önemli bir rol oynamaktadır. Esasında Sanayi Devrimi ile birlikte tekstil sektöründe yer almaya başlayan makineler, günümüzde sürekli gelişen teknoloji ile harmanlanarak sektörün verimliliğine katkı sağlamaktadır. Tekstil sektöründe birbirinden farklı işlevleri yerine getiren çok sayıda makine kullanılmaktadır. Çift iğne dikiş makinası da bu makinelerden biridir. Tek bir girişin ucundaki iki iğne ve iki iplikten oluşan bu makineler, çift sıra dikiş yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Bu makinelerde iki iğnenin yanı sıra iki çağanoz ve iki de tansiyon bulunmaktadır. Çift iğne makinesi olarak da adlandırılan bu makineler daha çok spor dikişlerinde, nervürlerde ve süslemelerde kullanılmaktadır.

En İyi Çift İğne Dikiş Makinesi Markaları

Günümüzde tekstil makinesi üretimi yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak tüm bu firmaların aynı kalitede makineler ürettiğini ve üretilen her makinenin de maksimum verimliliğe sahip olduğunu söylemek mümkün değildir. Bu noktada marka ön plana çıkmaktadır. Çift iğneli dikiş makinası alırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında marka gelmektedir. Zira kaliteli ve bilinirliği yüksek markalar tarafından imal edilen makineler hem uzun kullanım ömrüne sahiptir hem de daha işlerin daha verimli hale gelmesine büyük katkı sağlamaktadır. Brother bu noktada bahsedilebilecek en iyi markalardan biridir. 1908 yılında Japonya’da kurulan ve aradan 100 yıl bile geçmeden tüm dünyada üne kavuşan Brother markası, üretmiş olduğu makineler ile yıllardır tekstil sektörünün gereksinimlerini karşılamaktadır. Üstün Japon teknolojisi ile yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Brother çift iğne makinesi, en çok tercih edilen makinelerdendir.

Marka bakımından yapılacak sınıflandırmaya Janome çift iğne makinelerini de eklemek mümkündür. Janome de 1950 yılında Japonya’da faaliyete başlayan ve kısa süre sonra küresel bir nama kavuşan tekstil makinesi üreticilerindendir. Özellikle dikiş makineleri ile ön plana çıkan bu marka, yıllardır tekstil sektörünün bel kemiğini oluşturan makineleri piyasaya sürmektedir. Japonya’dan çıkan bir diğer tekstil makinesi devi de Juki’dir. Juki çift iğne makineleri de bahsedilen ilk iki marka ile kalite konusunda denktir. Bu markalara ait makineler ile hem tekstil sektöründe verimliliği maksimum düzeye çıkarmak hem de ömürlük makinelere sahip olmak mümkündür.

İkinci El Çift İğne Makine Fiyatları

Evde dikiş yapmak isteyenler ya da üretim kapasitesi yüksek olmayan işletmeler ve terzihaneler için sıfır makine almak maliyetlerin artmasına neden olan bir durumdur. Bu noktada ikinci el makinelere başvurmak daha doğrudur. Yukarıda bahsedilen markalara ait 2.el çift iğne dikiş makinesi modellerini yapılacak basit araştırmalar ile bulabilmek mümkündür. Ancak ikinci el çift iğne fiyatları hususunda net bir rakamdan söz edebilmek mümkün değildir. Zira ikinci el makinelerin fiyatları üzerinde etkili olan pek çok husus bulunmaktadır. Alınacak makinenin az ve temiz kullanılmış olmasına özen gösterilmeli; mümkünse garanti belgesi devam eden ikinci el makineler seçilmelidir.

Bu kategoride yer alan çift iğneli dikiş makinesi modellerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR