1 2 3 >

Ütü Yedek Parçaları

Ütüler; tekstil sektöründe yeni imal edilen ürünlerin paketlenmeden önce düz hale getirilmesi, evlerde ise yıkanan çamaşırların kırışıklıklarının açılması için kullanılan işlevsel ürünlerdir. Farklı kullanım alanlarına yönelik, farklı ütü tasarımları bulunmaktadır. Ütülerden beklenen faydayı sağlayabilmek adına, doğru ütü seçimi büyük önem taşımaktadır. Ancak teknik ürünlerin doğası gereği, bazen en kaliteli markaların ürünlerinde bile arızalar meydana gelebilmektedir. Bazen aşırı kullanıma, bazen kullanıcı hatalarına ve bazen de üretim hatalarına bağlı olarak ortaya çıkan ütü arızalarının giderilmesi için genellikle ütü yedek parça değişimi gerekmektedir. Ütüler, her biri farklı bir işleve sahip çok sayıda parçanın bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Bu parçalardan birinde görülen arıza, ütünün diğer parçalarını da etkileyeceği için kısa sürede parça değişimi yapılması önemlidir.

 

 

Ütü parçaları alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Her şeyden önce alınacak parça ile ütü modelinin uyumlu olması önem arz etmektedir. Yedek parçaların isimleri aynı olsa bile her marka ve model için farklı yedek parça boyutları ya da tasarımları bulunmaktadır. Bu yüzden de ütü ile aynı marka ve modele sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Silter ütü yedek parça yalnızca bu markaya ait ütülerde kullanılmalıdır. Bununla birlikte alınacak yedek parçanın orijinal olmasının da göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Orijinal olmayan yedek parçalar bazen uyumsuzluğa yol açabileceği gibi, uyumlu olması durumunda da kısa ömürlü olabilmektedir.

Ütü Masası Parçaları

Ütü işleminin yapılabilmesi için ütü masalarından yararlanılmaktadır. Kullanılacakları alana göre farklı boyutlarda ve özelliklerde ütü masaları bulunmaktadır. Ancak ütülerde olduğu gibi, ütü masalarında da çeşitli parçaların kırılması ya da arıza yapması ile sıklıkla karşılaşılabilmektedir. Bu durumda ütü masasının aynı şekilde kullanılmaya devam edilebilmesi için parça ütü masası yedek parçaları ile değişim yapılması gerekmektedir.

Ütü Yedek Parça Fiyatları

Ütü parçaları için kesin bir fiyat belirtmek doğru değildir. Zira hem ütülerin hem de ütü masalarının yedek parçalarında zaman zaman fiyat değişiklikleri yaşanabilmektedir. Alınacak parçanın işlevi, kalitesi, markası başta olmak üzere fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Buhar kazanlı ütü yedek parçaları alınırken, fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması tavsiye edilmektedir. Zira günümüzde ütü imalatı yapan çok sayıda firmanın bulunduğundan söz etmek mümkündür. Ancak tüm markaların aynı kalitede ütü imal ettiğini söylemek neredeyse olanaksızdır. Bu yüzden de alınacak ütünün uzun süre kullanılabilmesi için, kaliteli ve bilinirliği yüksek markaların ürünlerinin tercih edilmesi önerilmektedir. Yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak, alınacak ürünle birlikte bir dizi kusurun kabul edilmesi anlamına gelmektedir.

Aradığınız Yedek Parçalar İğne İplik Burada’da!

Normal ya da kazanlı ütü parçaları arayanlar için pek çok alternatif mevcut. Ancak alınacak parçanın kaliteli olması kadar, parça satışı yapan firmanın da güvenilir ve kaliteli olması gerekmektedir. Faaliyete başladığımız günden beri yüksek kaliteli ürünler ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışan firmamız, ütü yedek parçaları için de aradığınız kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Bu kategoride yer alan ütü yedek parçalarını inceleyebilir, gereksinim duyduğunuz yedek parçayı kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kişisel verileriniz ile ödeme araçlarınızın güvenliğini garanti altına alan güvenli ödeme sistemimiz üzerinden, cazip ödeme olanaklarımızdan yararlanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmalarımız sayesinde, ürünlerinizi en kısa süre içerisinde adresinizde teslim alabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek için web sitemizde yer alan canlı destek hattımızı kullanabilir ya da iletişim sekmesinde bulunan olanaklardan yararlanarak bize ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR