BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
30.278,37 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
35.855,93 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
200.179,40 TL KDV Dahil
1

Düğme Dikiş Makineleri

Tekstil sektöründe imal edilen ürünlere duyulan talebin her geçen gün artması, bu alanda seri üretim ihtiyacının da en üst düzeye çıkmasına neden olmuştur. Bir yandan insan nüfusunun sürekli olarak artış göstermesi, öte yandan moda sektörünün sürekli yeni modellerle ortaya çıkması bu durumun temel nedenlerini oluşturmaktadır. Günümüzde artan seri üretim ihtiyacı ise tekstil makineleri sayesinde karşılanmaktadır. Her biri farklı işlevler üstlenmiş olan bu makineler, insan eliyle yapıldığı zaman hem daha yüksek maliyet hem de daha fazla zaman harcanmasına neden olan işlerin kısa sürede ve uygun maliyetler ile yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Düğme dikiş makineleri de bu doğrultuda kullanılan makineler arasında yer almaktadır. Düğmesi bulunan kıyafetlerde düğmelerin kolayca dikilebilmesi ve sabit hale getirilmesi için kullanılan bu makineler, iyi bir kullanıcı ile günlük binlerce düğme dikme işlemi yapabilmektedir.

Günümüzde düğme makinesi almak isteyenler için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu makinelere duyulan gereksinimin artması, aynı zamanda üretici sayısının artmasını da beraberinde getirmiştir. Ancak imal edilen her düğme makinesinin aynı düzeyde kaliteli olduğundan söz etmek olanaksızdır. Bu yüzden de düğme dikme makinesi seçiminde dikkatli olunması ve bu ürün çeşitliliği arasından doğru ürünün seçilmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle gereksinimler belirlenmeli, daha sonra da bu gereksinimleri karşılama potansiyeli bulunan makineler arasından kaliteli ve bilinirliği yüksek olanlar tercih edilmelidir.

Düğme Dikiş Makinesi Fiyatları

Düğme dikiş makinesi fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek oldukça zordur. Zira bu makinelerin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan pek çok etken bulunmaktadır. Alınacak makinenin markasının bilinirliği ile sahip olduğu işlevler bu doğrultuda ilk sırada yer almaktadır. Daha kaliteli markalar tarafından imal edilen makineler, doğal olarak daha yüksek satış fiyatına sahiptir. Ancak düğme dikiş makineleri alırken yalnızca fiyatına odaklanmak ya da öncelikli tercih sebebi olarak fiyatı dikkate almak doğru değildir. Zira bu durum alınacak makinenin bazı kusurlarını ve eksikliklerini kabul etmek anlamına gelmektedir. Bu da uzun vadede daha fazla maliyetin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Günümüzde internet üzerinden farklı markalara ait ürünleri tek bir platformdan inceleyebilmek mümkündür. Bu sayede çeşitli markaların ürünleri hem işlevler hem de fiyat bakımından karşılaştırılabilmektedir.

İkinci El Düğme Makineleri

Sıfır düğme dikiş makinesi almak istemeyenler ya da buna bütçesi yeterli olmayanlar için bu makinelerin ikinci el modelleri de bulunmaktadır. İkinci el düğme makineleri fiyat olarak sıfır makinelere göre çok daha uygundur. Ancak bu noktada sorun yaşamamak adına bazı hususların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Alınacak ikinci el makinenin az kullanılmış olması ve kalıcı bir arızaya sahip olmaması en önemli husustur. Bununla birlikte ikinci el ürün satışı yapan firmanın güvenilir olması da göz ardı edilmemesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden ikinci el düğme dikme makinesi satan firmalar bulabilmek de mümkündür.

Bu kategoride yer alan sıfır ve ikinci el düğme makinesi modellerini, web sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünleri alırken, firmamız tarafından sunulan tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksit ve 12 ay garanti gibi ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren İğneiplikburada olarak, yüksek kaliteli ürünleri ile her daim sizlerin hizmetinde. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek ya da destek talebinde bulunmak için 0531 463 61 01 numaralı Whatsapp destek hattımızdan ya da web sitemizde yer alan diğer iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR