Ütü Masaları

Kıyafetler başta olmak üzere çeşitli tekstil ürünlerindeki kırışıklıkların açılabilmesi ve daha düzenli bir görünüm sağlanabilmesi için yapılan ütüleme işlemi için, ütülerle birlikte ütü masalarına da gereksinim duyulur. Ütü masaları evlerde, tekstil üretimi yapan atölyelerde, terzihanelerde ve moda evlerinde kullanılır. Bununla birlikte kuru temizleme hizmeti veren işletmeler için de ütü masası kullanımı neredeyse zorunluluk olarak kabul edilir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ütü masalarının, birden fazla türünün olması kaçınılmazdır. Evlerde ya da küçük terzihanelerde genellikle küçük boyutlu ütü masaları tercih edilirken; tekstil fabrikalarında daha işlevsel özelliklere sahip, büyük boyutlu ütülere yer verilir.

Sanayi Tipi Ütü Masası

Tekstil ürünlerine yönelik talebin her geçen gün daha da artması, bu alanda seri üretimin kaçınılmaz bir zorunluluk haline gelmesine neden oldu. Birim zamanda daha fazla nihai ürün hazırlayabilmek adına çeşitli işlevsel makineler ve araçlar kullanılmaya başladı. Sanayi tipi ütü masası da bu araçlar arasında önemli bir yere sahip. Evlerde kullanılan ütü masalarına kıyasla daha büyük boyutlu olan ve bir dizi işlevsel özellikle donatılmış olan sanayi tipi ütü masalarının üretimi konusunda ön plana çıkan çok sayıda firma mevcut. Gazzella ütü masası bu noktada en bilinen markalardan biri. Tekstil makineleri ve araçları imalatında tüm dünyanın bildiği markalardan biri olan Gazzella tarafından imal edilen fanlı ütü masaları, ütüleme işleminin daha kolay yapılmasına yardımcı olur ve insan iş gücüne düşen yükün azalmasını sağlar. Ayrıca normal ütü masalarında kıyafetlerin kollarının ütülenmesinde zorluk yaşandığı için, ütü masası kol aparatı da endüstriyel ütülerle birlikte kullanılır.

Ütü Masası Fiyatları

Ütü masası fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek son derece zor. Zira bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan birden fazla unsur mevcut. Alınacak ütü masasının ev tipi mi yoksa endüstriyel mi olduğu, ütü masasının sahip olduğu özellikler ve üretici marka bu unsurlar arasında ilk sırada. Ancak bu kategoride yer alan ürünlerimizi incelerken, aynı zamanda güncel fiyatlara da erişim sağlayabilirsiniz. Ev tipi ya da sanayi tipi ütü masası alırken, fiyattan daha çok kaliteye dikkat edilmesi tavsiye edilir. Zira yalnızca fiyatına göre ürün seçimi yapmak ve düşük fiyatlı bir ürünü tercih etmek, beraberinde bir dizi olumsuzluğun da peşin olarak kabul edilmesi anlamına gelebilir.

İğne İplik Burada Ayrıcalıklarıyla Satın Alın!

İğne İplik Burada olarak bu kategoride sizlere sunduğumuz ütü masaları ve ütü masası kol aparatları ürünlerimizi inceleyebilir; güvenli online alışveriş altyapımızı kullanarak sorunsuz bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz firmamıza telefon ile ulaşabilir ve siparişinizi bu kanalla da oluşturabilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmalarımız ve ücretsiz kargo olanağımız ile tercih ettiğiniz ürünleri birkaç gün içerisinde teslim alabilir, ütü işlerinize kolayca devam edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR