₺10.977,41 KDV Dahil
₺12.197,12 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺23.320,00 KDV Dahil
₺26.388,40 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Düz Dikiş Makineleri

Tekstil ürünlerine karşı oluşan talebin her geçen gün artması, bu alanda birim zamanda daha fazla üretim yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Üretimde verimliliği artırabilmek ve daha nitelikli parçalar üretebilmek için günümüzde makinelerden yararlanılmaktadır. Tekstil sektöründe, birbirinden farklı işlevleri yerine getiren çok sayıda makine mevcuttur. Düz makine olarak da adlandırılan geleneksel dikiş makineleri de bunlardandır. Kullanımlarının kolay olması nedeniyle halen daha hem tekstil işletmelerinde hem de küçük terzi işletmelerinde ve evlerde bu makineler yaygın olarak görülmektedir.

Düz dikiş makinesi modelleri, teknoloji alanında yaşanan gelişmelere paralel olarak sürekli güncellenmekte ve bu alanda makine üretimi yapan firmalar her geçen gün daha kullanışlı modelleri piyasaya sürmektedir. Düz dikiş makineleri, klasik makineler olarak adlandırılsalar da sahip oldukları özellikler sürekli güncellenmektedir. Günümüzde dikiş makinesi üretimi yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu fazlalık, bir yandan dikiş makinesi almak isteyenler için daha fazla seçenek arasından seçim yapma olanağı tanırken; öte yandan bazı riskleri de barındırmaktadır. Bu yüzden de dikiş makinesi alırken marka bilinirliği yüksek, kaliteli malzemeden üretim yapan markalar tercih edilmelidir. Ayrıca dikiş makinesi alınacak olan firmanın yaygın servis ağına sahip olması ve üretmiş olduğu makinelerin yedek parçalarının bulunabilir olması da bu noktada üzerinde durulması gereken hususlardandır.

İkinci El Dikiş Makineleri

Hiç kullanılmamış olmaları nedeniyle sıfır dikiş makinelerinin fiyatları daha yüksektir. Tekstil işletmeleri, uzun ömürlü olabilmesi açısından sıfır dikiş makinelerini tercih etmektedir. Ancak bazı durumlarda sıfır dikiş makinesi almak, maliyetlerin gereğinden fazla artmasına neden olabilmektedir. Özellikle işletme kapasitesinin düşük olduğu ve dikiş makinesi kullanımının sınırlı olduğu yerlerde, sıfır makine almak hiç de mantıklı değildir. Bu noktada ikinci el dikiş makinaları devreye girmektedir. Daha önce farklı işletmelerde ya da evlerde kullanılmış olan makinelerin yeniden satışa sunulması, düşük bütçeli makine arayanlar açısından büyük bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca evinde dikiş yapmak isteyenler için de ikinci el makine almak daha avantajlıdır. Ancak düz makine alımında olduğu gibi, ikinci el makine alımında da üzerinde durulması gereken bazı noktalar mevcuttur. Bunların başında alınacak olan makinenin temiz ve az kullanılmış olması gelmektedir. Her ne kadar üretim aşamasında kaliteli bir markanın tezgahından çıkmış olsa da kötü kullanılmış ve çok yıpranmış makinelerden uzak durulmalıdır. Bununla birlikte temiz ve bakımlı olmasına rağmen, kalitesi düşük ve yedek parçaları kolay bulunamayan makineler de tercih edilmemelidir.

İkinci El Düz Dikiş Makinesi Fiyatları

2.el düz dikiş makinesi fiyatları konusunda net bir rakam söylemek mümkün değildir. Zira makinenin kaç yıl kullanıldığı, markası, herhangi bir sorununun olup olmaması ve sahip olduğu özellikler fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Juki düz dikiş makinesi fiyatları diğer makinelerin ikinci el fiyatlarına göre daha caziptir. Zoje düz dikiş makinesi modellerinin ikinci ellerinin de uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkündür. Uzun yıllardan beri tekstil sektörünün gereksinim duyduğu makineleri en kaliteli şekilde imal eden bu markalar, ikinci el makine alırken de mutlaka aranması gereken markalardır.

Bu kategoride yer alan düz dikiş makinesi modellerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR