1 2 3 ... 7 >

İplikler

Overlok makineleri, dikiş yapıldıktan sonra kumaşların kenarlarının kesilmesine ve düz bir şekilde dikilmesine yaramaktadır. Bu makineler için de ipliğin önemi büyüktür. Ancak overlok makinelerinde kullanılan iplikler ile normal makine iplikleri arasında büyük farklılıklar mevcuttur. Genellikle birden fazla iğneye sahip olan overlok makineleri, dikiş yaparken daha fazla iplik harcadıkları için, overlok ipi daha kalın makaralara sarılmaktadır. Ayrıca overlok ipliklerinde de farklı numaralandırmalar bulunmaktadır. Overlok dikişlerinin daha sağlam olabilmesi ve kullanılacak ipliğin yapılmak istenilen makineye uygun olması bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

Dikiş İpliği Fiyatları

Daha önce de belirtildiği gibi, dikiş makinesi ipi üretimi yapan pek çok marka bulunmaktadır. Bu markaların her birinin farklı kalite aralıklarında ürünler üretmesi ve farklı fiyat politikaları uygulaması nedeniyle dikiş ipliği fiyatları hususunda net bir rakam belirtebilmek olanaksızdır. Ayrıca üretici markanın isim değeri de iplik fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Aynı durum overlok ipi fiyatları için de geçerlidir. Ancak dikiş makineleri ya da overlok makineleri için iplik alırken, fiyattan önce kaliteye ve kullanım amacına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Yalnızca fiyatına bakarak satın alınacak ürünlerin uzun vadede çeşitli problemlerin yaşanmasına ya da dikiş verimliliğinin düşmesine neden olma ihtimali mevcuttur. Dikiş ipliklerinin toptan alınması durumunda, daha uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak da mümkündür. Toptan dikiş ipliği fiyatları perakende yapılan satışlara kıyasla her zaman daha uygundur.

Bu kategoride yer alan dikiş makinesi ya da overlok makinesi ipliklerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 1616 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR