1 2 3 >

 

Diğer Overlok Parçaları

Tekstil sektöründe insan iş gücüne duyulan gereksinimi azaltmak, üretimde verimliliği sağlamak ve birim başına üretim maliyetini daha da indirmek için makinelerden yararlanılmaktadır. Günümüzde bu sektörde her biri farklı bir işlevi üstlenmiş olan çok sayıda makine bulunmaktadır. Nihai tekstil ürünleri, bu makinelerin yaptıkları işlerin bir toplamından meydana gelmektedir. Overlok makinesi de bu doğrultuda kullanılan makineler arasında yer almaktadır. Kumaşların kenarlarını düz bir şekilde kesmek ve aynı şekilde kesilen yerleri dikmek için kullanılan overlok makineleri, dikiş makinelerinden sonra tekstil sektöründe en yaygın olan ikinci makine türüdür. Bu makinelerin sık kullanıma bağlı olarak yıpranan bazı overlok parçaları bulunmaktadır.

Overlok makinelerinin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için, bozulan parçaların zaman kaybedilmeden değiştirilmesi gerekmektedir.

Overlok makinesi yedek parça alınacağı zaman göz önünde bulundurulması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bu hususları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Makineye Uygun Yedek Parça: Her ne kadar tüm overlok makinelerinde aynı isimde parçalar kullanılsa da bu parçalar işlev ve boyut bakımından farklılık göstermektedir. Bu yüzden de yedek parça seçimi yaparken, parça değişimi yapılacak makine ile uygun olan parçanın alınması gerekmektedir.
  • Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Günümüzde overlok makinesi imal eden markaların büyük bir kısmı, aynı zamanda yedek parçalarını da imal etmektedir. Ancak bunların dışında yan sanayi olarak overlok makinesi parçaları üreten firmalar da bulunmaktadır. Alınacak parçaların uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için mutlaka orijinal parça alınması gerekmektedir.
  • Garantili Olması: Kaliteli hizmet sunan markalar tarafından imal edilen yedek parçaların garantisi de bulunmaktadır. Yedek parça alırken, garantiye sahip olan ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Bu sayede meydana gelmesi muhtemel sorunlar karşısında, ücretsiz olarak yeniden parça değişimi yapılabilmektedir.

Overlok makinesi alırken, yedek parçaları kolay bulunabilen markalara odaklanması büyük önem taşımaktadır. Brother overlok yedek parça kolaylıkla her yerde bulunabilmektedir. Ancak bilinirliği düşük ve kalitesiz markaların yedek parçalarını bulma noktasında büyük problemler ortaya çıkmaktadır.

Overlok Makinesi Yedek Parça Fiyatları

Overlok makinesi parçaları fiyatı alınacak ürünün markası, kalitesi ve işlevi gibi çeşitli etkenlerden etkilenmektedir. Bu yüzden de yedek parça fiyatları hakkında kesin bir rakamdan söz edebilmek olanaksızdır. Ayrıca iç ekonomik dengeler ile döviz kurlarında yaşanan fiyat dalgalanmaları da yedek parça fiyatları üzerinde belirleyici olmaktadır. Ancak overlok makinesi yedek parça alınacağı zaman, fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması tavsiye edilmektedir. Yalnızca fiyatına göre yedek parça seçimi yapılması, alınacak parçanın düşük kalitede olduğunun da kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Zira kalite ile fiyat arasında çoğu zaman doğrusal bir hareket söz konusudur.

İğne İplik Burada ile Anında Sahip Olun!

İğne İplik Burada olarak Juki overlok makinesi yedek parça ve diğer markalara ait overlok makinelerinin yedek parça ürünlerini bu kategoride sizlere sunuyoruz. Overlok makineleri için gereksinim duyabileceğiniz tüm yedek parçaları bu kategoride kolaylıkla bulabilirsiniz. Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, yüksek kaliteli yedek parçaları sizlere sunuyor.

Bu kategoride yer alan yedek parçaları online alışveriş kolaylığı ile anında sepetinize ekleyebilir, sizlere sağladığımız cazip ödeme olanaklarından yararlanarak istediğiniz şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Üstelik web sitemizde bulunan güvenli ödeme altyapısı sayesinde, kişisel verileriniz ile ödeme araçlarınızın güvenliğini maksimum düzeyde tutabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimize dair daha fazla bilgi almak ya da merak ettiğiniz hususları sormak için canlı destek hattımızı kullanabilir veya iletişim kısmında bulunan kanallardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR