1

Kumaş Leke Çıkarıcı Sprey

Kumaş lekeleri gündelik yaşamda karşılaşılan önemli sorunlar arasında yer almaktadır. Özellikle inatçı kumaş lekeleri, kumaşların kötü bir görünüme neden olmasına neden olmaktadır. Leke çıkarmak amacıyla kullanılan kalitesiz malzemeler de kumaşların daha kötü bir hale gelmesine yol açabilmektedir. Kumaş için özel imal edilen leke çıkarıcı sprey ürünleri, bu sorunların üstesinden gelebilmek adına önemli bir yere sahiptir. Evlerde görülen kumaş lekelerinde rahatlıkla kullanılabilen bu spreylerin esas kullanım alanı ise tekstil sektörüdür. Üretim için gelen kumaşlarda bulunan lekelerin temizlenmesi ya da üretim esnasında kumaşlara bulaşan lekelerin çıkarılması amacıyla kullanılan leke spreyi kumaşlarda hiç iz kalmadan temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Tekstil leke çıkarıcı sprey olarak da adlandırılan bu spreylerin farklı türleri bulunmaktadır. Bu spreylerin en büyük özelliği, kumaşa derinlemesine işlemeleri ve lekeyi kökten çıkarmasıdır. Üstelik bu işlemi yaparken en ufak bir iz bırakmaması da leke çıkarıcı spreylerin tercih edilmesinin ana nedenleri arasında yer almaktadır.

Ütü Kolası Sprey

Tekstil sektöründe kullanılan işlevsel spreyler arasında ütü kola spreyi de önemli bir yere sahiptir. Terzihanelerde ve moda evlerinde de kullanılabilen bu spreyler, ütüleme yapılan ürünlerin daha canlı görülmesini sağlamaktadır. Tekstil işletmelerinin son aşaması olan ütüleme ve paketleme alanlarında kullanılan bu sprey, tekstil ürünleri paketlenmeden hemen önce kullanılmaktadır. Bu sayede ürünler paket içerisinde daha canlı görünmekte ve bu sayede müşterilerin beğenisi sağlanmaktadır. Ancak ütü kola spreyinin ölçülü kullanılması gereklidir. Bu spreyin tekstil ürününe gereğinden fazla uygulanması, ürünün sertleşmesine neden olabilmektedir.

En Etkili Kumaş Leke Çıkarıcı Markaları

Leke sökücü sprey ürünlerinin sağladığı avantajlar, bu ürünlere duyulan talebin giderek artmasına neden olmaktadır. Artan talebi karşılayabilmek adına üretim yapan çok sayıda marka bulunmaktadır. Ancak her üretici markanın aynı kalitede sprey ürettiğini söyleme olanağı yoktur. Bu yüzden de kıyafet leke çıkarıcı sprey seçiminde markaya büyük özen gösterilmelidir. Dose leke çıkarıcı sprey bu konuda bilinirliği en yüksek olan markalardan biridir. Uzun yıllardan beri bu alanda üretim yapan Dose markası, üretmiş olduğu spreyler ile tekstil sektöründe, terzihanelerde ve moda evlerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Az miktarda uygulandığında bile üstün başarı gösteren Dose sprey, son zamanlarda evlerde de tercih edilmektedir. Blue Bird leke çıkarıcı sprey de bu konuda kaliteli üretim yapan markalar arasında yer almaktadır.

Kumaş Leke Çıkarıcı Fiyatları

Leke çıkarıcı sprey fiyatları hakkında tam bir fiyattan bahsedebilmek pek çok zorluğu barındırmaktadır. Zira daha önce de bahsedildiği gibi, bu konuda üretim yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Firmaların fiyat politikaları ile üretmiş oldukları ürünlerin kalitesi, fiyatın belirlenmesindeki ana unsurlar arasında yer almaktadır. Ancak kumaş leke çıkarıcı alırken fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması ve fiyatın her zaman için ikinci planda tutulması önerilmektedir. Zira kalitesi düşük spreylerin, yalnızca uygun fiyatlı oldukları için tercih edilmelerinin yaratabileceği bazı olumsuzluklar söz konusudur. Bunların başında lekelerin tam çıkmaması ya da tekstil kumaşlarında spreyden kaynaklı hasarların ve izlerin kalması gelmektedir.

Bu kategoride yer alan kumaş leke çıkarıcı spreyler ile ütü kolası spreylerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 0850 562 16 16 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR