708,00 TL
Ücretsiz Kargo

Boş Askı Stoklama Standı T180

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.121,00 TL
Ücretsiz Kargo

Potalı Pantolon Askı Standı T166

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

708,00 TL
Ücretsiz Kargo

HTML İçerik

Tekstil Standları

Tekstil sektörü, dışarında bakıldığında yalnızca kumaşların işlenerek çeşitli tekstil ürünlerine dönüştürüldüğü yerler olarak görülse de esasında bundan daha fazlasının yapıldığı endüstriyel alanlardır. Dünya nüfusunun hızla artması ve bir yandan da moda sektörünün sürekli olarak yeni ürünleri piyasaya sürmesi, tekstil ürünlerine olan talebin de aynı doğrultuda artmasına neden olmaktadır. Artan talebi karşılayabilmek, insan iş gücü üzerindeki baskıyı azaltmak ve birim zamanda daha fazla iş yapabilmek için tekstil alanında kullanılan çok çeşitli araç ve makineler mevcuttur. Bu makine ve araçların bir kısmı doğrudan üretimi etkilerken, bir kısmı da yalnızca ortamı daha pratik hale getirmektedir. Tekstil stand ürünleri de tekstil işletmelerinde kullanılan ve alanı daha kullanışlı hale getiren araçlardandır. Kullanım amaçlarına bağlı olarak çok sayıda tekstil standı mevcuttur.

Boş Askı Stoklama Standı

Tekstil atölyelerinde üretilen ürünleri bazıları, askılı olarak paketlenmekte ve nihai tüketiciye de bu şekilde ulaştırılmaktadır. Ancak kullanılmayan boş askıların kaybolmaması ya da ortalıkla kalabalık yapmaması için tedbir alınması gereklidir. Boş askı stoklama standı bu doğrultuda önemli bir işlevi üstlenmektedir. Genellikle dört tekerli olarak imal edilen bu stantların üzerinde bulunan uzun çubuklara çok miktarda askı stoklanabilmektedir. İşletme gereksinimine göre özel boyutlarda da üretilebilen boş askı stantları, çalışma ortamının düzenli olmasına da katkı sağlamaktadır. Tekstil atölyelerinin yanı sıra terzihanelerde ve moda evlerinde de boş askı stantlarının kullanıldığını görmek mümkündür.

İplik Bobin Standı

İplik bobin stantları da tekstil atölyelerinde sıkça kullanılan stant türlerinden biridir. Bobin arabası standı olarak da bilinen iplik stantları, bantlar arasında iplik dağılımının kolayca yapılabilmesine yardımcı olmaktadır. Tekstil sektöründe üretim genellikle akar bant mantığına göre yapılmaktadır. Uzun düz masaların sıra sıra dizildiği bu üretim düzeninde, çalışanların gereksinim duydukları iplikleri almak ya da aramak için zaman kaybetmemeleri adına iplik bobin stantları geliştirilmiştir. Dört tekeri bulunan ve üzerindeki çok sayıda cağa iplikler yerleştirilerek bantlar arasında gezdirilebilen bu stantlar ile iplik türleri karıştırılmadan kolayca dağıtılabilmektedir.

Pantolon Askı Standı

Pantolon askı stantları da hem tekstil atölyelerinde hem de terzihanelerde kullanılan stant türleri arasında yer almaktadır. Z biçiminde tekerlekli bir ayağa ve üzerinde de pota biçiminde askılığa sahip olan bu stantlar iki farklı amaçla kullanılmaktadır. İlkinde, üretilen pantolonlar bu stantlara asılarak esnetme yapılmaktadır. İkincisinde ise çalışanların soyunma odalarında, kıyafet değişiminde normal kıyafetin asılması için potalı askı standı kullanılmaktadır.

Tekstil Stand Fiyatları

Tekstil sektöründe kullanılan askı stantlarının fiyatlarına dair net bir rakamdan söz edebilmek neredeyse olanaksızdır. Çünkü bu alanda kullanılan çok çeşitli stantlar bulunmaktadır. Alınmak istenilen tekstil standı türü, boyutu ve kalitesi fiyatın belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca tekstil standı üreten ve bun ürünlerin satışını yapan çok sayıda firmanın olması da fiyatlarda çeşitliliğe neden olmaktadır. Ancak ne olursa olsun tekstil standı alınacağı zaman tekstil stant fiyatları yerine kalitenin ön planda tutulması gereklidir. Yeteri kadar kaliteli olmayan ürünleri, yalnızca uygun fiyatlı olduğu için almak doğru değildir.

Bu kategoride yer alan kalite kontrol masalarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.