Makine Sandalyesi T56

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

159,30 TL
Ücretsiz Kargo

Verzalit Sandalye T111

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

259,60 TL
Ücretsiz Kargo

Amortisörlü Döşemeli Makinacı Koltuğu T193

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

566,40 TL
Ücretsiz Kargo

Modelist Sandalyesi T123

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

896,80 TL
Ücretsiz Kargo

Amortisörlü Makinacı Koltuğu T112

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

513,30 TL
Ücretsiz Kargo

HTML İçerik

Tekstil Sandalyeleri

Tekstil sektöründe her ne kadar seri üretim gereksinimlerinin karşılanması için makinelerden yararlanılsa da insan çalışanların bu alandaki etkileri halen daha oldukça fazladır. Çok sayıda insanın istihdam edildiği bu sektörde, çalışanlar tarafından kullanılan pek çok malzeme bulunmaktadır. Tekstil sandalyesi de bu malzemeler arasında yer almaktadır. Genellikle tekstil masalarının yanına yerleştirilen ve bu masalarda çalışan personelin oturmasını sağlayan bu sandalyeler, çeşitli kalite sınıflarında imal edilmektedir. Verzalit sandalyesi bu kalite sınıfları arasında en yaygın kullanılan tür olsa da en kalitelisi olduğunu söylemek mümkün değildir. Verzalit sandalyeler daha çok maliyetlerinin düşük olması dolayısıyla tercih edilmektedir. Amotisörlü makine sandalyesi bu noktada daha kullanışlıdır. Makineci sandalyesi olarak da bilinen bu sandalye türü genellikle yumuşak malzeme ile kaplanmıştır ve alt kısmında bulunan amortisör sayesinde hareket kolaylığı sağlamaktadır.

Tekstil sandalyesi alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar vardır. Bunlar arasında alınacak sandalyelerin konforlu olması ilk sıradadır. Tekstil işçilerinin bu sandalyelerde minimum 8 saat zaman geçirdikleri göz önünde bulundurulduğu zaman hem onların sağlıklarını koruyabilmek hem de çalışma performanslarını arttırmak adına konforlu sandalyeler seçilmelidir. Zira rahat etmeyen bireylerin çalışma performansları, gözle görülür biçimde düşmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da sandalyelerin boy ayarlı olmasıdır. Her çalışanın farklı boyda olduğu göz önünde bulundurulmalı ve standart boyutlu sandalyelerde kaçınılmalıdır. Son olarak da bu sandalyelerin dayanıklı malzemeden imal edilmiş olmasına odaklanılmalıdır. Uzun süreli kullanılacak olan tekstil sandalyelerinin basit ve kalitesiz malzemelerden yapılması, kısa sürede ürünün kullanım dışı kalmasına ya da kırılmasına yol açabilmektedir.

Modelist Sandalyeleri

Tekstil atölyelerinde olmasa da moda evlerinde ve terzihanelerde sıklıkla kullanılan sandalye türlerinden biri de modelist sandalyesi ürünleridir. Bu sandalyelerin birden fazla kullanım amacı bulunmaktadır. Bazı durumlarda modelist olan kişi sandalyede oturarak ölçü almakta ya da almış olduğu ölçüler üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca alınan ölçüye uygun kıyafetin dikilmesi ve gerekli diğer işlemlerin yapılması noktasında da bu sandalyeler kullanılmaktadır. Bazı durumlarda ise sandalyeye ölçüleri alınacak kişiler oturtulmakta ve daha detaylı ölçümler yapılmaktadır. Modelist sandalyeleri genellikle amortisörlü yapıya sahiptir ve yumuşak bir malzeme ile kaplıdır. Tekstil işletmelerinin bazı departmanlarında da modelist sandalyesi kullanıldığını görebilmek mümkündür. Sağlamış olduğu konfor, uzun çalışma sürelerinde bile çalışanın rahatsızlık duymamasına yardımcı olmaktadır.

Tekstil Sandalye Fiyatları

Tekstil sandalyeleri fiyatları için kesin rakamlar ile konuşabilme olanağı yoktur. Zira bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Tekstil atölyelerinde en sık kullanılan ürünler arasında yer alan sandalyeler, günümüzde çeşitli imalatçılar tarafından imal edilmektedir. Üretici sayısındaki bu fazlalık, aynı zamanda fiyatların da çeşitlenmesine neden olmaktadır. Ancak fiyat çeşitliliği, tekstil sandalyesi almak isteyenler açısından bir avantajdır. Daha fazla olanağa ulaşabilmeye olanak tanıyan bu durum, kaliteli sandalyelerin daha uygun fiyatlar ile alınabilmesini mümkün kılmaktadır. Sandalye almadan önce detaylı bir araştırma yapmak ve farklı firmalardan fiyat teklifi almak, daha uygun fiyata bu ürünlerin alınabilmesi açısından tavsiye edilmektedir. Ancak tekstil sandalyelerinin seçiminde her zaman fiyattan önce kaliteye odaklanılmalıdır.

Bu kategoride yer alan tekstil sandalyelerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.