BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
203.444,30 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
112.136,80 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
39.659,73 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
60.851,84 TL KDV Dahil
  BU ÜRÜNDE İSTANBUL İÇİ TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

  Not : Kapıya Teslimdir. Kata Çıkarılmaz.
130.785,80 TL KDV Dahil
1

Diğer Sanayi Dikiş Makineleri

Tekstil dikiş makineleri tekstil ürünlerinin seri şekilde üretilebilmeleri ve hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edilebilmesi adına büyük önem taşır. Günümüzde sürekli artan talebin karşılanabilmesini mümkün kılan tekstil dikiş makineleri büyük bir çeşitliliğe sahip. Tekstil işletmelerinde kullanılan makineler, yalnızca dikiş makineleri ve overlok makineleri ile sınırlı değil. Farklı tekstil ürünlerinin imal edilmesi için kullanılan ve her biri farklı işlevleri yerine getiren pek çok sanayi tipi dikiş makineleri mevcut. Yorganların kenarlarında kullanılan ve biye olarak adlandırılan ince şeritleri dikmekte kullanılan yorgan biye makinesi bu doğrultuda anılabilir. Yatak imal eden tekstil atölyelerinde de yatakların kenarlarını dikmeye yarayan yatak kenarı dikme makinesi de bu listeye dahil edilebilir. Kesicili havalı köprü makinesi ve daha farklı dikiş makinesi modellerinden de bu doğrultuda söz edebilmek mümkün. 

 

Diğer kategorisinde yer alan dikiş makineleri, daha spesifik işlemler için kullanılır. Normal dikiş makineleri ile hemen her türlü tekstil kumaşının dikimi yapılabilirken, özel amaçlarla imal edilen diğer dikiş makinelerinde yalnızca bu işlemler gerçekleştirilebilir. Yani yatak kenarı dikmek için tasarlanmış olan bir dikiş makinesi ile gömlek dikimi yapmaya çalışmak, olanaksızdır. 

 

Diğer Sanayi Dikiş Makinesi Fiyatları

 

Tekstil işletmelerinde kullanılan diğer dikiş makinelerinin fiyatlarına dair kesin bir rakamdan söz edebilmek oldukça zor. Zira bu makinelerin fiyatlarının belirlenmesini sağlayan ve zaman zaman da değişiklik yaşanmasına yol açan çok sayıda etken var. Günümüzde bu tür makinelerin üretimini yapan firma sayısındaki fazlalık, bu etkenlerin en önemlisi. Marka bilinirliği ve kalitesi, dikiş makineleri fiyatlarını doğrudan etkiler. Buna ek olarak; makinenin türü ve sahip olduğu özellikler de fiyat noktasında belirleyici rol oynar. Ayrıca dikiş makinelerinin bazıları yurtdışı kaynaklı olduğu için, ekonomik dinamikler ile döviz kurları da devreye girer. Bu kategori üzerinden diğer dikiş makinesi modellerini inceleyebilir, güncel fiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. 

 

İğne İplik Burada Farkıyla Hemen Sahip Olun!

 

Diğer sanayi tipi dikiş makineleri almak isteyenlerin tercih edebilecekleri pek çok alternatif mevcut. Ancak tercih edilecek her satıcının aynı düzeyde kaliteli makineler sunduğundan söz edebilmek mümkün değil. Kalitenin yanı sıra satın alma esnasında sağlanan olanaklar ve müşteri iletişimi de bu noktada oldukça önemli. Bu yüzden de dikiş makineleri alırken, hangi satıcının seçileceğine dikkat edilmesi gerekir. İğne İplik Burada, yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu doğrultudaki en iyi seçeneklerden biri. 

 

Tekstil atölyenizde ihtiyaç duyduğunuz diğer dikiş makinelerini İğne İplik Burada tarafından sizlere sunulan bu kategoride bulabilir, güvenli online ödeme altyapımızı kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. 12 ay garanti ile alacağınız tüm dikiş makinelerimiz için, herhangi bir kargo ücreti ödemek durumunda da kalmazsınız. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR