Buhar Fırçası İzole Contası (Sy Ic Fr02)

İzolasyon Malzemesi Olarak Kullanılabilir

9,59 TL

Leke Pistolesi Kombine Fişli İğne Uçlu (Sy Lkp 66 KF)

Trio Mini Ve SPR/MN 2110 İçin Kullanılabilir

246,33 TL
Ücretsiz Kargo

Leke Pistolesi (Lama Uçlu) (Eski Tip) (Sy Lkp 67)

Leke Çıkarma Makinalarında Kullanılabilir

11%
212,40 TL 189,00 TL
Ücretsiz Kargo

Gazzella Buhar Fırçası Sabit Başlıklı SY FR 2004 KF

Trio Mini Ve SPR/MN 2110 İçin Kullanılabilir

727,75 TL
Ücretsiz Kargo

Gazzella Buhar Fırçası SY FR2004

Merkezi Ütü Sistemleri, Firminiler Ve Trio Minilerde Kullanılabilir

724,68 TL
Ücretsiz Kargo

HTML İçerik

Leke Çıkarma Tabancası

Kıyafetler ya da diğer ev tekstili ürünleri üzerinde zaman zaman istenmeyen lekeler meydana gelebilmektedir. Bazı lekelerin çıkarılması için çamaşır makinesinde yıkama ya da kuru temizleme işlemi yeterli değildir. Bunun için ayrıca leke çıkarma işlemi uygulanmalıdır. Lekelerle daha etkili mücadele edebilmek için günümüzde özel olarak geliştirilen makineler bulunmaktadır. Leke çıkarma tabancası olarak adlandırılan bu ürünler, öncelikle güçlü püskürtme makinesi sayesinde lekenin derinlerine kadar ilaç verilmesini sonra da basınçlı tabanca yardımı ile verilen ilacın temizlenmesi sağlamaktadır. İlacın temizlenmesi işlemi ile birlikte leke de ortadan kalkmaktadır. Leke tabancası kuru temizleme işletmelerinde, tekstil işletmelerinde, terzihanelerde ve moda evlerine yaygın olarak kullanılmaktadır. En güçlü lekelerin bile birkaç saniye içerisinde çıkarılmasını sağlayan bu tabancalar, kalıcı leke kavramının tarihe karışmasına neden olmuştur.

Leke çıkarma makinası kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunların başında püskürtme makinasında kullanılacak kimyasallar gelmektedir. Markası olmayan kimyasallar ile tiner kullanımından kaçınılmalıdır. Markası ve kaynağı belli olmayan kimyasallar ile tiner, makinenin tıkanmasına ve püskürtme sisteminin zarar görmesine neden olmaktadır. Ayrıca alınacak ürünün kalitesine ve marka bilinirliğine sahip olmasına da özen gösterilmelidir.

Leke çıkarma tabancalarının daha işlevsel hale gelmesi için paskara da gereklidir. Daha çok buhar kazanlı ütülerle birlikte kullanılan paskaralar, kıyafet üzerinde kolay işlem yapılabilmesi için serilen zemin platformlarıdır. Leke çıkarma paskaraları ile kıyafetler üzerinde bulunan lekeleri kolaylıkla çıkarabilme olanağı bulunmaktadır. Üstelik yapılan işlemin daha iyi takip edilebilmesi açısından da paskaralar önem taşımaktadır. Leke paskara parçaları bu platformu satın alanların mutlaka edinmesi gereken parçalardır. Paskaranın sahip olduğu tüm avantajları ile kullanılabilmesi ve arıza durumunda aksama yaşanmaması için bu parçalara gereksinim duyulmaktadır. Ayrıca iş yerinin kullanım alanına bağlı olarak paskara boyutu seçmeye de dikkat edilmelidir.

Leke Çıkarma Tabancası Fiyatları

Leke çıkarma tabancalarına duyulan ilginin ve gereksinimin artmaya başlaması, tekstil ürünleri üreten firmaların daha gelişmiş modeller üretmesine yol açmıştır. Günümüzde farklı tekstil makinesi üreticileri tarafından üretilen ve sektörün hizmetine sunulan çok sayıda leke çıkarma makinesi modelleri mevcuttur. Bu çeşitlilik, tabanca almak isteyenler için bir seçenek bolluğu yaratması yönüyle caziptir. Leke çıkarma makinelerinin fiyatları üzerinde etkili olan pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin başında, makinenin çalışma gücü ve markası gelmektedir. Kaliteli ve bilinirliği yüksek markalar tarafından üretilen makineler, daha kaliteli olmaktadır. Ayrıca makinenin çalışma gücünün artması da fiyatı arttıran bir durumdur.

Leke çıkarma tabancası satın alırken ilk olarak leke çıkarma tabancası fiyatları değil; kalite ve işlevsellik dikkate alınmalıdır. Sadece ucuz olduğu için alınacak makineler, uzun vadede arıza yapma ya da tamamen kullanım dışı kalma riski taşımaktadır. Kaliteye ve işletmenin ihtiyaçlarını karşılama yeterliliğine özen göstermek, alınacak tabancanın daha uzun süre kullanılabilmesi bakımından önem arz etmektedir. Ayrıca seçilen leke çıkarma tabancasının alınacağı yerin sunmuş olduğu ödeme olanakları da önemlidir. İşletmelerin satın alma esnasında zorlanmaması ve toplu nakit çıkışı yaşanmasının engellenmesi adına vadeli ödeme olanaklarının sunulmasına dikkat edilmelidir.

Bu kategoride yer alan leke çıkarma tabancalarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.