HTML İçerik

Kontrol Etiketleri

Kontrol etiketleri ürünlerin hangi amaç için üretildiklerini ve kullanım biçimlerini gösteren ve tüketiciyi bilgilendirme amacı taşıyan etiket türleridir. Bu etiketler sayesinde bir ürün hakkında birçok farklı konuda bilgi edinmek mümkün olmaktadır. Bir ürün üzerinde bulunan etiketlere baktığınız zaman o ürünün son kullanma tarihi, üretim tarihi ve daha birçok konuda bilgi edinme şansı bulabilirsiniz. Bu etiketler birçok ürün üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda farklı çeşitlerinin olması da kullanıcı açısından son derece yüksek bir avantaj sağlamaktadır. Numaralı etiket olarak üretilenler ürünlerin daha kolay istiflenmesini sağlarken aynı zamanda yapılan işlerde de kullanıcıya önemli bir kolaylık sunar.

Kontrol Etiket Çeşitleri

Kontrol etiketi olarak üretilen bu ürünler içerisinde kullanım amacına uygun olarak birçok seçenek vardır. Bu seçeneklere bakıldığında kullanıcı açısından birçok avantaj sağlandığı görülebilir. Etiket türleri arasında yer alan tamir etiketleri kalite kontrol sonrasında kullanılan etiketlerdir. Bu ürünler tamirlik bir ürün üzerine yapıştırılarak ürünün durumu hakkında kullanıcıya bilgi vermeyi amaçlar. Teknolojik ürünler, tamir edilecek kıyafetler, elektronik ürünlerin üzerinde rahatlıkla kullanılabilirler. Defolu ürün etiketleri ise yine bir ürünün durumu hakkında bilgi veren etiketlerdir. Bunlar daha çok hatalı üretim sonrasında ortaya çıkan ürünler üzerinde kullanılmaktadır. Birçok farklı sektörde bu etiketlerden yararlanılmaktadır. FDM numaralı etiket de yine sektörde fazla kullanılan türler arasında yer alıyor. Bunlar daha çok bir tekstil fabrikasında üretilen ürünlerin seri numarası şeklinde kullanılmaktadır. Kumaşların beden etiketleri olarak kullanılan ürünlerdir. Kumaş etiket çeşitleri hem kolayca yapışan hem de kolay kolay yapıştığı yerden ayrılmayan etiketlerdir. Bu nedenle de kullanıcı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Kontrol Etiket Kullanım Alanları

Kontrol etiketlerinin kullanım alanları son derece yaygındır. Bu ürünler genel olarak ürünler hakkında kullanıcıya çeşitli temel bilgileri vermek için kullanılmaktadır. Bazen işletmelerde çalışanların daha düzenli ve verimli çalışabilmesi bazen de satış sırasında bilgilerin sunulmasında etkili ürünlerdir. Kontrol etiketlerinin kullanım alanları son derece geniştir. Hemen her türden ürün için farklı bir kontrol etiketi bulabilmek mümkün olmaktadır. Bu etiketler defolu ürünler, numara bildirmek, beden etiketleri, tamir etiketleri olarak üretilmektedir. Tekstil sektöründen gıda sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılabiliyor olması bu etiketlerin tercih edilebilirliğini artırmaktadır. En iyi materyallerden tasarlanarak uzun süre ürünlerin üzerinde basılı halde kalabilecek kapasitede ürünlerdir. Kullanım sırasında seri bir şekilde hareket kolaylığı sağlaması da bu etiketlerin sağladığı önemli bir avantajdır.

Kontrol Etiketi Fiyatları

Kontrol etiketleri yüksek kalitede üretilmektedir. Üretim sırasında hem baskı hem de yapıştırma seçenekleri konusunda en iyi kalite tercih edilmektedir. Bu etiketlerin geniş bir alanda kullanılıyor olması günümüzde farklı çeşitlerinin de ortaya çıkmasını sağlar. Sektörlere göre farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Numaralı etiket fiyatları da kolayca satın alınabilecek şekilde kullanıcıya sunulmaktadır.  Ürünlerin çeşitlerine, boyutlarına ve adedine göre fiyatlandırılan bu ürünler her türlü üretim yeri için özel olarak tasarlanmaktadır. Tekstil etiket fiyatları ve diğer tüm etiketler ulaşılabilir düzeyde olup her türlü kullanımda yüksek bir avantaj sağlamaktadır.

Bu kategoride yer alan kontrol etiketleri online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.