Gençler Beyaz Meto Etiketi 4 No (96 Rulo) (1 Rulo 1000 Adet)

Ürün Kodu : Y14.01847
194,40 TL
9 X 23,99 taksit seçenekleri ile
Eft ve Havalede %3 İndirim
Tek Çekim 188,57 TL
Havale/EFT 194,40 TL


Bu üründe 0,00 puan kazanacaksınız!
 Listeme Ekle  KarşılaştırGençler Beyaz Meto Etiketi 4 No
(96 Rulo) (1 Rulo 1000 Adet)

Meto etiketi herhangi bir yüzeye yapıştırıldıktan sonra kolayca sökülebilen tipte bir yapışkana sahip olan bu yapışkan tipli etiket, tekstil ve konfeksiyon sektöründe rahatlıkla kullanıldığı gibi, ofis ve fiyat etiketleri, ön kontrol etiketleri olarak da kullanılabilmektedir.
Bu yapışkanlı etiketler, uygulama alanı olarak tekstil ve konfeksiyon sektöründe kullanılan hassas kumaşlarda, cam sektörü, laboratuvarlar, plastik sektörü gibi, satış sonrası etiketin rahatlıkla çıkarılabildiği, ürün üzerinde yapışkan bırakmayan ve kolay sökülebilir alanlarda kullanılmaktadır.

ÇOK YAPIŞKANLI 
Çok yapışkanlı etiket olarak tabir edilen bu ürün, Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe, özellikle Kot - Jean üretiminde, traşlanmış kotlarda rahatlıkla kullanıldığı gibi çıkmasını istemediğiniz fiyat etiketlerinde de gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.
Bu yapışkanlı etiketler, uygulama alanı olarak Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe kullanılan taşlanmış veya boyalı kot kumaşları gibi zor alanlarda, fiyat etiketi olarak tüm kağıt ve kağıt ürünlerindeki uygulamalarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Etiket uygulaması sonrasında çıkması zor ve kullanıldığı uygulama alanına göre yapışkan bırakabilen özelliktedir.

 GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNLERİ


HAFTANIN EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLERİ