Fdm Born Np-7a Çuval Ağzı Dikiş Makinesi

Ürün Kodu : Y10.00050
1.046,40 TL
9 X 129,11 taksit seçenekleri ile
Eft ve Havalede %3 İndirim
Tek Çekim 1.015,01 TL
Havale/EFT 1.046,40 TL


Bu üründe 0,00 puan kazanacaksınız!
 Listeme Ekle  Karşılaştır 

FDM BORN NP-7A ÇUVAL AĞZI DİKİŞ MAKİNESİ

 

 

Dikiş Boyu : 5 - 6 mm
Devir : 1250

 

İğne Sistem Numarası : ( DN x 1 ) Tavsiye Edilen İğne Kalınlığı 25 Numara

İplik : Naylon Sentetik veya Pamuk | İpik Numarası : 20 / 6

 

Motor : 90 W
Voltaj : 220 V
Komple Ağırlık : 5.9 Kg

 

 

 PAKET İÇERİĞİ

 

1 ADET GK261A ÇUVAL AĞZI DİKİŞ MAKİNASI

 

1 ADET İĞNE

 

1 ADET İP

 

1 ADET YEDEK KAYIŞ

 

1 ADET ANAHTAR

 

YAĞDANLIK (içinde yağ yoktur)

 

 

Un, Bakliyat, Tohum, Metal, Kumaş, Kömür Çuvalının Ağzını Kapatmak İçin Kullanılır.

 

Kağıt Torba Dikimi İçinde Kullanılabilir.GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNLERİ


HAFTANIN EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLERİ


HTML İçerik

FDM Born NP-7A Çuval Ağzı Dikiş Makinesi

Dünya nüfusunun hızlı bir şekilde artması, bu nüfusun üretim gereksiniminin de aynı oranda artmasına neden olmuştur. Bu da eski klasik üretim yöntemlerinin devre dışı kalmasına, daha yüksek performansa olanak sağlayan yenilikçi metotların devreye girmesine neden olmuştur. Çuval ağzı dikiş makinası da bu doğrultuda ortaya çıkan yeniliklerden biridir. Un, bakliyat, kömür ve tohum gibi çuvala doldurulan maddelerin ağızlarının hızlı bir şekilde kapatılmasını sağlayan bu makineler, insan iş gücüne sağlamış oldukları katkı ve zaman tasarrufu sayesinde giderek daha yaygın hale gelmektedir. Tekstil makineleri üretimi yapan öncü firmalardan olan FDM de çuval ağzı dikimi için FDM Born NP-7A çuval ağzı dikme makinesi modelini piyasaya sürmüştür.

Özellikleri

FDM Born NP-7A çuval dikme makinası 90 W gücünde bir motora sahiptir. Bu yüzden kâğıt torbalar ve kalın çuvallar üzerinde de zorlanmadan dikiş yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Toplamda 5,9 kilogram ağırlığa sahip olan bu makine, istenildiği zaman kolaylıkla taşınabilmektedir. 1250 devir ile çalışan FDM Born NP-7A çuval dikiş makinası 5-6 cm dikiş boyutuna sahiptir. Verimli kullanıldığı taktirde günlük 5 bin civarında çuvalın ağzını kapatabilmesi mümkündür.

Fiyatı

FDM tarafından imal edilen NP-7A çuval ağzı dikme makinesinin fiyatına dair net bir rakamdan söz etmek mümkün değildir. Zira çeşitli etkenlerden dolayı zaman zaman ürünün fiyatında değişiklikler meydana gelebilmektedir. Fiyata dair kesin bilgi sahibi olabilmek için bu ürünü sitemizden takip etmeniz daha doğrudur.

İğne İplik Burada Farkıyla Sahip Olun!

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren İğne İplik Burada olarak FDM Born NP-7A torba dikme makinası ile karşınızdayız. Sitemiz üzerinden bu ürünü alırken kredi kartınızla 9 taksitte ödeme yapabilir; Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo olanağımızdan da yararlanabilirsiniz. Şimdi online alışveriş kolaylığı ile siparişinizi oluşturun ve incelediğiniz bu ürüne birkaç gün içerisinde sahip olun. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizde yer alan canlı destek hattından ya da 0850 562 16 16 numaralı iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.