Soyunma Dolabı 9 Lu T102

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.711,00 TL
Ücretsiz Kargo

Soyunma Dolabı 6 Lı T99

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

1.593,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Hasır Tel Kaplı Raf(Orta Bölmeli) T75

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

4.897,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Hasır Tel Kaplı Raf (Orta Bölmeli) T73

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.832,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Raf (3 Tarafı Hasır Tel Kaplı) T72

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.124,00 TL
Ücretsiz Kargo

Tekerlekli Raf (Yanları Hasır Tel Kapaklı) T71

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.006,00 TL
Ücretsiz Kargo

Camlı İplik Bobin Dolabı(Kapaklı)6 Katlı T70

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.596,00 TL
Ücretsiz Kargo
3.127,00 TL
Ücretsiz Kargo

Dosya Dolabı T105

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

2.301,00 TL
Ücretsiz Kargo

HTML İçerik

Raf Sistemleri

Raflar, çeşitli eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi için kullanılan ve genellikle birkaç katlı yapıdan oluşan sistemlerdir. Kullanım alanına ve amacına bağlı olarak raf sistemleri farklı biçimlerde imal edilmektedir. Bazı raf sistemlerinde herhangi bir şekilde kapak bulunmazken ve dört etrafı açık haldeyken; bazılarında da kapalı dolap şeklindedir. Ayrıca rafların imalatında da farklı malzemelerden yararlanılmaktadır. Raf sistemi almadan önce kullanım amacına uygun ürün seçilmesine dikkat edilmelidir.

Soyunma Dolabı

Raf sistemlerinin farklı türleri bulunmaktadır. Soyunma dolabı modelleri de raf sistemleri kategorisinde yer almaktadır. Genellikle spor salonları ile hamam ve saunalarda kullanılan bu ürünler, kıyafet değişiminin gerekli olduğu her alanda kullanılabilmektedir. Ayrıca soyunma odası dolabı olarak da bilinmektedir. Soyunma dolapları, kilitli raf sistemlerindendir. Bireylerin kıyafetleri ile birlikte değerli eşyalarını da bıraktığı bu dolaplarda güçlü kilit sistemleri kullanılmaktadır. Bu sayede tüm eşyaların güvenliği üst düzeye çıkarılabilmektedir.

Tekerlekli Raflar

Tekerlekli raf modelleri de raf sistemleri içerisinde yer almaktadır. Tekerlekli rafların ana gövdelerinde alüminyum, tekerleklerinde ise plastik malzeme kullanılmaktadır. Bu raf türü, başta tekstil sektörü olmak üzere üretim atölyelerinde ve bazı ofislerde kullanılmaktadır. Bölümler arası malzeme dağıtımının yapılmasında bu raflar kullanılmaktadır. Klasik raf düzeninin aksine, sepet benzeri bir görünüme sahip olan bu raflar, istenildiği yere kolayca taşınabilmektedir.

Evrak Dolabı

Dosya dolabı ya da evrak dolabı olarak adlandırılan raf sistemleri de soyunma dolapları ile büyük oranda benzerlik göstermektedir. Genellikle ofislerde ve kamu kurumlarında değerli evraklar ile dosyaların saklanması ve depolanması için kullanılan evrak dolapları, içerisinde bulunan evrakların güvenliğini sağlamak amacıyla kilitli olarak üretilmektedir. Evrak dolaplarında da farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Evrak dolapları genellikle tamamen metal malzemeden imal edilmektedir. Ancak bazı modellerde ön yüzde cam kullanımı da yaygındır. Ön yüzü cam olan dolaplar, aynı zamanda tekstil sektöründe iplik bobin dolabı olarak da kullanılmaktadır.

Özel Yapım Raflar

Raf sistemleri genellikle belirli ölçüler baz alınarak standart şekilde üretilmektedir. Ancak standart ölçülerin yeterli gelmediği ya da gereğinden büyük olduğu durumlar da mevcuttur. Bu gibi durumlarda özel yapım raflar ortaya çıkmaktadır. Gereksinimleri göz önünde bulundurarak özel üretim yapılan ürünler de mevcuttur. Özel üretim ürün siparişi vermeden önce rafın kullanım alanının ve kullanım amacının iyi belirlenmiş olması gereklidir.

Raf Fiyatları

Raf sistemlerinin fiyatlarına dair kesin bir rakam belirtebilmek oldukça zordur. Zira bu sistemlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Üretilen ürünlerin kalitesi, büyüklüğü, üretimde kullanılan malzeme gibi pek çok unsur, fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Bu kategoride yer alan raf fiyatları seçeneklerini inceleyerek, ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak mümkündür. Ancak raf alırken fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması gerekmektedir. Yalnızca fiyatına bakılarak alınan ürünlerin kullanım ömürlerinin kısa olması ya da yeteri kadar kaliteli olmaması gibi bazı sorunlar yaşatması mümkündür. Bu yüzden önce alınacak ürünün işlevsel ve kaliteli olmasına; sonra da uygun fiyatlı olmasına dikkat edilmelidir.

Bu kategoride yer alan raf türlerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Ayrıca gereksinimleriniz doğrultusunda istediğiniz ölçülerde ürünleri sipariş ederek, size özel raf sistemlerinin imal edilmesini de sağlayabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.