Meto Marka Meto Etiketi (Beyaz) (42 Rulo) (1 Rulo 1500 Adet)

Meto Marka Meto Makinalarında Kullanılır

7%
177,00 TL 163,90 TL
Ücretsiz Kargo

Ohrid Meto Etiketi (Sarı) (96 Rulo) (1 Rulo 1000 Adet)

Open ve Blitz Marka Meto Makinalarında Kullanılır

Fiyat Sorunuz

HTML İçerik

Meto Etiketi

Dünya nüfusunun her geçen gün hızla artması ve aynı zamanda moda endüstrisinin sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürmesi, tekstil sektöründe seri üretime duyulan gereksinimin artmasına neden olmaktadır. Üretimi daha verimli hale getirebilmek ve insan iş gücü üzerindeki yükü azaltarak daha hızlı üretim yapabilmek için kullanılan çok sayıda araç ve malzeme bulunmaktadır. En küçük malzemenin bile kolaylaştırıcı bir yanının bulunduğu bu alanda, sık kullanılan ürünlerden biri de meto etiketleridir. İlk olarak Meto markası tarafından imal edildiği için bu isimle anılan, günümüzde bu alanda farklı markaların üretim yapıyor olmasına rağmen hepsinin meti etiketi olarak anıldığı bu ürünler, biden fazla kullanım amacına sahiptir.

Meto etiketleri ilk olarak kesimhanelerde kesilen parçaların numaralandırılması amacıyla kullanılmaktadır. Kesimhaneler, top halde gelen kumaşların kesildiği ve üretilmek istenilen tekstil ürününe göre şekillendirildiği alanlardır. Bu alanda üretilecek olan tekstil ürününün çeşitli parçaları ayrı ayrı kesilmekte ve birleştirilerek nihai ürün haline getirilmesi için bir sonraki aşama olan dikimhanelere gönderilmektedir. Bu aşamada kesilen parçaların birbirine karıştırılmaması için numaralandırma yapılmaktadır. Meto etiketleri bir makine yardımıyla kullanılan ve parçaların seri olarak numaralandırılmasını sağlayan ürünlerdir. Bununla birlikte meto etiketlerinin ikinci bir kullanım amacından söz etmek de mümkündür. Kesimhanede hata olduğu görülen kumaşların belirlenmesi ve bunların ayırt edilmesi amacıyla yapılan etiketlemede de bu etiketler kullanılmaktadır. Parçaları sıralamak için genellikle beyaz meto etiketi kullanılırken; defolu kumaşların belirlenmesi için daha farklı renklerden yararlanılmaktadır. Mavi meto etiketi bu bağlamda en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde turuncu meto etiketi ürünleri de kesimhanelerde en sık görülen meto etiket türlerindendir.

Meto Etiketi Fiyatları

Meto etiketi fiyat konusunda net bir rakamdan söz edebilmek mümkün değildir. Zira bu konuda ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Meto etiketlerine duyulan talebin karşılanabilmesi adına, günümüzde çok sayıda firma bu ürünlerin imalatını yapmaktadır. Firma sayısındaki bu fazlalık, etiket almak isteyenler açısından seçme olanaklarının fazlalığı anlamına gelmektedir. Ancak her firmanın farklı kalitede ürün imal etmesi ve farklı fiyat stratejisine sahip olması, bu etiketlerin fiyatlarında farklılığa neden olmaktadır. Meto etiketi alırken yine de fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması gereklidir. Yeteri kadar kaliteli olmayan etiketlerde yapışmama sorunu yaşanabilmekte bu durum da yapılacak işlerin ya da parçaların karışmasına neden olabilmektedir. Meto marka meto etiketi bu noktada en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Bu etiket türünün ilk imal edicisi olarak ön plana çıkan Meto, yapışkan gücü yüksek sıralı etiketler ile kesimhanelerde bahsedilen işlevleri yerine getirmektedir.

Kesimhane Malzemeleri

Kesimhanelerde kullanılan malzemeler, meto etiketleri ile sınırlı değildir. Bu alanda işlerin kolaylaştırılmasını sağlayan çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Genel olarak kesimhane malzemeleri olarak anılan bu ürünler ile tekstil atölyelerinde verimliliğin artması sağlanmakta ve çalışanların üzerindeki iş yükünün azalması sağlanmaktadır. Günümüzde internetin de yaygın hale gelmesiyle birlikte, kesimhane malzemelerine tek bir noktadan erişim sağlanabilmekte ve ürünler çeşitli yönlerden karşılaştırılabilmektedir.

Bu kategoride yer alan meto etiketi modellerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.