Koşulsuz İade

Koşulsuz İade

Hızlı Gönderim

Hızlı Gönderim

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Taksit İmkanı

Taksit İmkanı

 

 

 

 

ürün alt blok
Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set
Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set
Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set
Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set
Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set

Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set (KLCKIGNETBNCSAIP)

Marka : Saip
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 542,70 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 505,44 TL(KDV Dahil)

Saip Standart Kılçık Tabancası+Saip Kılçık İğnesi 2'li Set

Standart kılçık iğnesi gönderilmektedir.

İnce bir plastik ip dizisi ve keskin bir iğne kullanarak, ürünlerle fiyat etiketlerini birleştiren mekanik bir cihazdır.

Tabancanın tetiğine basıldığında, plastik ip iğne yardımıyla kıyafetlerin içinden geçer ve etiketi ürüne sabitler.

Kılçık tabancası plastik kılçıklar sayesinde kıyafetlerin ya da başka ürünlerin etiketlenmesine yardımcı olan bir üründür. Kolay bir şekilde kullanılması ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin bazı yönleri ile birbirine benzemesi birtakım karışıklıklara yol açabilir. Ayırt edici özelliklerine göre ürünleri kategorize eden kılçıkların pratik şekilde uygulanmasını sağlayan kılçık tabancası, ucunda bulunan iğne ile kolayca etiketleme işlemini yapabilmenizi sağlamaktadır. Mağazalarda ürünlerin kategorilere ayrılmasında yardımcı olan bu ürün kuru temizlemelerde ise ürünlerin birbirine karışmasını engellemektedir. Özellikle ince bir kumaşa sahip olan ürünlerin aşınmasına ya da deforme olmasına neden olmadan pratik ve güvenilir şekilde kullanılır. Kılçık tabancaları yalnızca kıyafetler üzerinde kullanılmamaktadır. İğnenin geçebildiği malzemeye sahip olan her türlü ürünü etiketlemek için kullanabilirsiniz. Oldukça işlevsel olan bu alet, iş sırasında yaşanılacak karmaşıklığa engel olmaktadır.

Kılçık Tabancası Nasıl Kullanılır?
İlk baktığınız zaman karmaşık görünen bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Öncelikli plastik kılçığı elinize alın ve tabancanın üst kısmında bulunan açık tarafa kaydırın. Kılçığın doğru bir şekilde yerleşmesi için ses duyana kadar kılçığı aşağı doğru bastırın. Daha sonra tabancanın uç kısmında bulunan iğneyi hem etiketten hem de etiketlemek istediğiniz üründen geçirin. Son olarak da tabancada bulunan tetiği çekin. Ürünün sebep olabileceği herhangi bir yaralanma durumunun önüne geçmek için tabancayı kullanmadığın zamanlarda kapağı kapalı şekilde bulundurunuz. Kılçık tabancasının ucunda bulunan iğne oldukça keskin olduğu için oluşabilecek ciddi yaralanmalara karşı etiketleme sırasında oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Saip  Standart Tabanca İğnesi
Saip 5’li kutu standart iğneleri, bir kılçık tabancası ile kullanılır. Genellikle tekstil, perakende ve imalat sektörlerinde kullanılan bu tabancalar, sık kullanılması sebebiyle fazladan iğne ihtiyacı duyar. Saip standart iğneler 5’li kutu yapısı sayesinde avantaj sağlar ve işlerinizin iğne eksikliği sebebiyle aksamasını engeller. Etiketlemek istediğiniz ürünleri kılçık tabancası, kılçık ve iğne kullanarak pratik bir şekilde ürün üzerine etiketleyebilirsiniz.

Kılçık tabancasının sunduğu bu avantaj ile ürünleri sınıflandırabilir ya da fiyat etiketini yerleştirebilirsiniz. Sık kullanılan kılçık tabancalarının, fazladan iğneye ihtiyacı olabileceği için elinizin altında yedek iğne olması önemlidir. Ergonomik tasarımı ile Saip 5’li kutu standart iğneler ihtiyacınızı karşılar.

Marketlerde ve mağazalarda da sıklıkla kullanılan kılçık makineleri, kılçıkları ürünlere yerleştirmenize yardımcı olur. Saip standart iğneler ise ürünlere bu kılçıkları ve etiketleri pratik bir şekilde geçirmenizi sağlar. En uygun fiyatlarla ürüne sahip olmak için Avansas avantajlarından faydalanabilir, hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Saip 5’li Kutu Standart İğne Kaliteli midir?
Saip 5’li kutu standart iğne, kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kılçık tabancaları ile sıklıkla kullanılan bu iğneler, kullanıldıktan bir süre sonra körelir. Bu nedenden dolayı yeni iğne ihtiyacı doğurur. Saip standart iğneler ise kaliteli yapısı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür ve zor aşınır. Bu özelliği sayesinde daha az iğne maliyeti ile daha çok işlem yapabilirsiniz.

Saip 5’li Kutu Standart İğnenin Kullanım Alanları Nerelerdir?
Saip 5’li kutu standart iğneler çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kıyafetlerin, havluların ve çeşitli materyallerin etiketlenmesinde sıklıkla kullanılan kılçık tabancasının bir parçası olan Saip standart iğneler, farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Marketler, mağazalar ve tekstil imalathanelerinde de bu iğneler sıklıkla etiketleme amacı ile tercih edilmektedir.

Saip 5’li Kutu Standart İğne ile Etiketleme Yapılır mı?
Bu standart iğneler etiketleme yapmak için kullanılabilir. Bir kılçık tabancası ve kılçık ve iğne kullanılarak yapılan etiketleme, pratik kullanım sağlar. En basit şekliyle, kılçık tabancasına öncelikle standart Saip iğne ve kılçık yerleştirilir. İkinci adımda ise iğnenin ucuna öncelikle etiket ve sonrasında da etiketleme yapılmak istenen malzeme geçirilir. En son adımda ise kılçık tabancasının tetiğine basarak kolay bir şekilde etiketleme yapabilirsiniz.Ürün Kodu: KLCKIGNETBNCSAIP
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR