FDM Saip Kılçık Tabancası (İnce Uçlu)
FDM Saip Kılçık Tabancası (İnce Uçlu)
FDM Saip Kılçık Tabancası (İnce Uçlu)

FDM Saip Kılçık Tabancası (İnce Uçlu) (SAIP SP-SILVERFINE)

Marka : Saip
Fiyat : 530,15 TL(KDV Dahil)

SAIP KILÇIK TABANCASI
(İNCE UÇLU) (SAIP SP-SILVERFINE)


Birçok iş alanında ürünlerin renk, kumaş ya da modeline göre ayrılmasında kılçık kullanılmaktadır. Kılçıkların ürünlere etiketlenmesinde yardımcı olan ürün de kılçık tabancasıdır. .Ürün tekli şekilde satılır. Ürünün sahip olduğu ince uç ile 6 mm kalınlığında bulunan ürünleri rahatlıkla etiketleyebilirsiniz. İnce uçlu bu kılçık tabancasını yalnızca ince kılçıklar ya da ince iğneler ile kullanabilirsiniz. Kılçık tabancası diğer tabancalar ile aynı mekanizmaya sahiptir. Bu tabanca, ürünleri oldukça hızlı bir şekilde etiketlemesiyle çalışanların işlerini de kolaylaştırmaktadır. Bu tabanca ile delik açmak istediğiniz ürünün delik ayarını da ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kılçık ile gerçekleştirmiş olduğunuz etiketleme işlemini sorun yaşamadan halledebilirsiniz.

SAIP Kılçık Tabancası İşe Yarıyor mu?
Saga 55x kılçık tabancası plastik kılçıklar sayesinde kıyafetlerin ya da başka ürünlerin etiketlenmesine yardımcı olan bir üründür. Kolay bir şekilde kullanılması ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin bazı yönleri ile birbirine benzemesi birtakım karışıklıklara yol açabilir. Ayırt edici özelliklerine göre ürünleri kategorize eden kılçıkların pratik şekilde uygulanmasını sağlayan kılçık tabancası, ucunda bulunan iğne ile kolayca etiketleme işlemini yapabilmenizi sağlamaktadır. Mağazalarda ürünlerin kategorilere ayrılmasında yardımcı olan bu ürün kuru temizlemelerde ise ürünlerin birbirine karışmasını engellemektedir. Özellikle ince bir kumaşa sahip olan ürünlerin aşınmasına ya da deforme olmasına neden olmadan pratik ve güvenilir şekilde kullanılır. Kılçık tabancaları yalnızca kıyafetler üzerinde kullanılmamaktadır. İğnenin geçebildiği malzemeye sahip olan her türlü ürünü etiketlemek için kullanabilirsiniz. Oldukça işlevsel olan bu alet, iş sırasında yaşanılacak karmaşıklığa engel olmaktadır.

SAIP Kılçık Tabancası Dayanıklı mıdır?
Kılçıklar neredeyse her sektörde kullanılmaktadır. Kılçıklar ile yapılan etiketleme işleminin pratik ve kolay şekilde olması için iyi bir kılçık tabancasına ihtiyaç duyulmaktadır. Saga 55x kılçık tabancası yorumları okunduğunda görüleceği üzere, kullanıcının bu ihtiyacını fazlası ile karşılamaktadır. Kullanıcıların bir ürün satın alırken dikkat ettikleri en önemli faktör kaliteli olmasıdır. Saga 55x kılçık tabancası ürününün üretiminde kullanılan sağlam plastikler sayesinde ürünlerinizi oldukça güzel bir şekilde etiketleyebilirsiniz. Ürün, herhangi bir sert darbe alma gibi durumlara maruz kalmadığı takdirde sahip olduğu kalite sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

SAIP Kılçık Tabancası Nasıl Kullanılır?
İlk baktığınız zaman karmaşık görünen bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Öncelikli plastik kılçığı elinize alın ve tabancanın üst kısmında bulunan açık tarafa kaydırın. Kılçığın doğru bir şekilde yerleşmesi için ses duyana kadar kılçığı aşağı doğru bastırın. Daha sonra tabancanın uç kısmında bulunan iğneyi hem etiketten hem de etiketlemek istediğiniz üründen geçirin. Son olarak da tabancada bulunan tetiği çekin. Ürünün sebep olabileceği herhangi bir yaralanma durumunun önüne geçmek için tabancayı kullanmadığın zamanlarda kapağı kapalı şekilde bulundurunuz. Kılçık tabancasının ucunda bulunan iğne oldukça keskin olduğu için oluşabilecek ciddi yaralanmalara karşı etiketleme sırasında oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

 


Ürün Kodu: SAIP SP-SILVERFINE
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR