Koşulsuz İade

Hızlı Gönderim

Güvenli Alışveriş

Taksit İmkanı

Saip Mıcro İnce Kılçıklar FUXP (P.P) (15mm-10.000 Adet) Şeffaf (P.P)
Saip Mıcro İnce Kılçıklar FUXP (P.P) (15mm-10.000 Adet) Şeffaf (P.P)
Saip Mıcro İnce Kılçıklar FUXP (P.P) (15mm-10.000 Adet) Şeffaf (P.P)

Saip Mıcro İnce Kılçıklar FUXP (P.P) (15mm-10.000 Adet) Şeffaf (P.P) (Y14.02008)

Marka : Saip
Fiyat : ₺134,40(KDV Dahil)

Saip Mıcro İnce Kılçıklar FUXP (P.P) (15 mm-10.000 Adet) Şeffaf (P.P)

Ürün Özellikleri Nelerdir?
Saip ince kılçık, tekstil ürünlerinin üretimi ve satışı sırasında en sık kullanılan ürünlerden biridir.Tekstil ürünlerinin beden, ebat, fiyat ve barkod bilgilerinin yer aldığı etiketlerin takılması için kullanılan Saip ince kılçık, kılçık tabancası ile beraber kullanılır.

Tekstil ürününe zarar vermeyecek şekilde delik açan tabanca, kılçığın ucunda yer alan etiketi kolay görülebilecek yerlere basar. Üst giyimde; genellikle cep ve yaka etiketi üzerinde kullanılan kılçık, alt giyimde ise kemer köprüsüne tutturulur. Kumaşı çok ince olan kıyafetlerde ise iç kısımda yer alan dokuma etiketlerine tutturulur.

Ürün, 15 mm ebatındadır. Bu nedenle, karton etiketlerin görünmesini kolaylaştırır. Kıyafet paketleme poşetlerine yerleştirilen giysilerin üzerinde yer alan karton etiketler, ürünlerin; beden, cins, fiyat gibi farklı kategorilere ayrılarak sınıflandırılmasını kolaylaştırır.

Bir paket içerisinde 10 bin adet ürün bulunması sayesinde, uzun süreli kullanımlar için ideal bir üründür. Tekstil fabrikaları, atölyeleri ve mağazalar bu üründen çok sayıda satın alarak iş süreçlerini daha kolay hale getirebilir. Bu sayede, kılçık tedarikinde yaşanan zaman kayıplarının önüne geçilebilir.

Saip 15 mm 10000’li Kutu İnce Kılçık Etiketlemede Kullanılır mı?
Tekstil ürünlerinin üzerinde dikili bulunan dokuma etiketlerin yanı sıra harici etiket kullanımı ile tasnif, sevkiyat ve depolama süreçleri daha kolay hale getirilir. Bu amaçla kullanılan ve  sallama etiket olarak da tabir edilen karton etiketlerin; kıyafetlere bastırılması için lastik, ip ya da kılçık kullanılması gerekir. İnce karton etiketler için en uygunu kılçık kullanımıdır. Daha kalın mukavva tarzı olan etiketlerde ise kılçık yerine kalın bağlama ipleri kullanılır.

Saip ince kılçık, özellikle seri üretimin yapıldığı büyük ölçekli fabrikalarda kolay kullanılabilmesi sayesinde zaman kayıplarını önler. Kılçık tabancasına kolayca takılabilen ürün, kullanıldığı alandan kolayca çıkmaz. Bu sayede, Saip ince kılçık ile iş süreçlerinde herhangi bir karışıklık meydana gelmez.

Üretim aşamasından satış aşamasına geçildiğinde ise Saip kılçık ile etiketlenen ürünlerde yer alan beden ve fiyat gibi bilgiler, müşteriler tarafından kolayca görülebilir. Böylece mağazalar, ürünlerini Saip kılçık ile daha ulaşılabilir hale getirerek satışlarını artırır.

Saip 15 mm 10000’li Kutu İnce Kılçık Kaliteli midir?
Kalitesiz kılçıklar; kullanıldığı yerden çıkarak, etiket israfına ve zaman kaybına yol açar. Bu nedenle, kaliteli bir yapıda olan Saip kılçığı tercih ederek daha sorunsuz bir kullanım olanağına sahip olursunuz. Tabancayla her yaptığınız baskıda, kılçığı tek seferde yüzeye geçirebilirsiniz. Kaliteli yapısı sayesinde zor basılma ya da aynı anda birden çok kılçık çıkması gibi sorunlarla karşılaşmadan kullanım olanağı yaşarsınız.

Kılçık Türü
İnce (Fine)
Uzunluk
15 mm
Renk
Şeffaf
Adet
10.000