Koşulsuz İade

Hızlı Gönderim

Güvenli Alışveriş

Taksit İmkanı

 

 

* 450 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

 

* Dikiş Makinelerimiz Masasıyla Birlikte Demonte Bir Şekilde Gönderilmektedir. ( Ev Tipi Makinelerde Masa Bulunmaz. )

 

* Merak Ettiğiniz Her Şey İçin 0531 463 61 01 Numaralı Whastapp Hattımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 

FDM Saip Kılçık Tabancası Standart (Normal Uçlu)
FDM Saip Kılçık Tabancası Standart (Normal Uçlu)
FDM Saip Kılçık Tabancası Standart (Normal Uçlu)
FDM Saip Kılçık Tabancası Standart (Normal Uçlu)

FDM Saip Kılçık Tabancası Standart (Normal Uçlu) (SAIP KILÇIK TABANCASI)

Marka : Saip
Fiyat : ₺403,46(KDV Dahil)

İğneden İpliğe Aradığınız Her Şey Burada..

SAIP KILÇIK TABANCASI (NORMAL)

Ürün Özellikleri Nelerdir?
Özellikle tekstil ve konfeksiyon sektörlerinde kılçık ve kılçık tabancalarının önemi büyüktür. Kılçık tabancası, ürünlerin bilgileri yazan marka etiketlerini kılçıklar yardımıyla kumaşların üzerine sabitlemek için kullanılır. Pratik ve basit yapısından ötürü kullanım kolaylığı sağlayan bu ürün, birçok farklı kumaş üzerinde de rahatlıkla kullanılarak avantaj sağlar.
Standart kılçık tabancası, sağlam plastik malzemeden üretilmiştir. Ucunda bulunan metal iğne ile plastik kılçıkları kumaşların üzerine sabitler. Standart ucu ve ekonomik fiyatı sayesinde de son derece kullanışlıdır. Takım elbise, kot pantolon gibi kıyafetlerden tutun perde ve havlu gibi ev tekstili ürünlerine kadar geniş bir kullanım alanı vardır.
Ürün, kılçıkları hızlı bir şekilde sabitlemenize yardımcı olduğu için de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

SAIP Standart Kılçık Tabancası Kaliteli midir?
Standart kılçık tabancası sağlam plastikten yapılmıştır ve son derece kalitelidir. Ayrıca kılçıkları sabitlemenize yarayan iğne ucu da metal yapıdadır. Sağlam yapısı ve kolay kullanımı sayesinde rahatlık sağlayan ürün, Saga kalitesi ile memnuniyetinizi kazanır. Yüksek kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatı sayesinde de son derece avantajlıdır.

SAIP Standart Kılçık Tabancası Kullanışlı mıdır?
Standart kılçık tabancası, plastik kılçıkları çeşitli kumaşların üzerine sabitlemenize yarayan kullanışlı bir üründür. Sağlam plastikten üretilen kılçık tabancasının kullanılabilmesi için ucunda bulunan iğneye ihtiyaç vardır. Ürünün metalden yapılan iğnesi dayanıklı bir performans sergiler. Bu sayede uzun süreli kullanım sağlar.
Özellikle tekstil ve konfeksiyon sektöründe kullanım için üretilen standart kılçık tabancası, marka ismi veya ürün bilgisi gibi etiketlerin pratik ve hızlı bir şekilde kumaşa sabitlenmesini sağlar. Bu sayede ürün bilgileri karışmaz ve istenmeyen aksaklıklar meydana gelmez.

SAIP Standart Kılçık Tabancasının Kullanım Alanları Nerelerdir?
Standart kılçık tabancası, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tekstil ve konfeksiyon sektöründe sıklıkla kullanılan ürün, kıyafetlerin ve kumaşların üzerine etiketlerin sabitlenmesini sağlar. Takım elbiseler, manşet etiketleri, iç çamaşırları, gömlek ambalajları ve perde, havlu gibi ev tekstili ürünlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Pratik yapısı sayesinde size zaman kazandırır ve üretimin artırılmasına yardımcı olur.


Ürün Kodu: SAIP KILÇIK TABANCASI
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR