FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (Normal) (5 Adet)
FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (Normal) (5 Adet)
FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (Normal) (5 Adet)
FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (Normal) (5 Adet)

FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (Normal) (5 Adet) (SAIP KILÇIK TABANCASI İĞNESİ)

Marka : Saip
Fiyat : 100,79 TL(KDV Dahil)

Saip Kılçık Tabancası İğnesi(Normal) (5 Adet) (Saip Sp-Ntts Standart)

Saip 5’li kutu standart iğneleri, bir kılçık tabancası ile kullanılır. Genellikle tekstil, perakende ve imalat sektörlerinde kullanılan bu tabancalar, sık kullanılması sebebiyle fazladan iğne ihtiyacı duyar. Saip standart iğneler 5’li kutu yapısı sayesinde avantaj sağlar ve işlerinizin iğne eksikliği sebebiyle aksamasını engeller. Etiketlemek istediğiniz ürünleri kılçık tabancası, kılçık ve iğne kullanarak pratik bir şekilde ürün üzerine etiketleyebilirsiniz.

Kılçık tabancasının sunduğu bu avantaj ile ürünleri sınıflandırabilir ya da fiyat etiketini yerleştirebilirsiniz. Sık kullanılan kılçık tabancalarının, fazladan iğneye ihtiyacı olabileceği için elinizin altında yedek iğne olması önemlidir. Ergonomik tasarımı ile Saip 5’li kutu standart iğneler ihtiyacınızı karşılar.

Marketlerde ve mağazalarda da sıklıkla kullanılan kılçık makineleri, kılçıkları ürünlere yerleştirmenize yardımcı olur. Saip standart iğneler ise ürünlere bu kılçıkları ve etiketleri pratik bir şekilde geçirmenizi sağlar. En uygun fiyatlarla ürüne sahip olmak için Avansas avantajlarından faydalanabilir, hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Saip 5’li Kutu Standart İğne Kaliteli midir?
Saip 5’li kutu standart iğne, kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kılçık tabancaları ile sıklıkla kullanılan bu iğneler, kullanıldıktan bir süre sonra körelir. Bu nedenden dolayı yeni iğne ihtiyacı doğurur. Saip standart iğneler ise kaliteli yapısı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür ve zor aşınır. Bu özelliği sayesinde daha az iğne maliyeti ile daha çok işlem yapabilirsiniz.

Saip 5’li Kutu Standart İğnenin Kullanım Alanları Nerelerdir?
Saip 5’li kutu standart iğneler çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kıyafetlerin, havluların ve çeşitli materyallerin etiketlenmesinde sıklıkla kullanılan kılçık tabancasının bir parçası olan Saip standart iğneler, farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Marketler, mağazalar ve tekstil imalathanelerinde de bu iğneler sıklıkla etiketleme amacı ile tercih edilmektedir.

Saip 5’li Kutu Standart İğne ile Etiketleme Yapılır mı?
Bu standart iğneler etiketleme yapmak için kullanılabilir. Bir kılçık tabancası ve kılçık ve iğne kullanılarak yapılan etiketleme, pratik kullanım sağlar. En basit şekliyle, kılçık tabancasına öncelikle standart Saip iğne ve kılçık yerleştirilir. İkinci adımda ise iğnenin ucuna öncelikle etiket ve sonrasında da etiketleme yapılmak istenen malzeme geçirilir. En son adımda ise kılçık tabancasının tetiğine basarak kolay bir şekilde etiketleme yapabilirsiniz.


Ürün Kodu: SAIP KILÇIK TABANCASI İĞNESİ
İğne Türü
Normal (Standart)
Kullanıldığı Makine
Saip
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR