FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (İnce) (5 Adet)
FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (İnce) (5 Adet)
FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (İnce) (5 Adet)

FDM Saip Kılçık Tabancası İğnesi (İnce) (5 Adet) (SAIP SAIP SP-NTTF)

Marka : Saip
Fiyat : 153,44 TL(KDV Dahil)

Saip Kılçık Tabancası İğnesi (İnce) (5 Adet)

Teknolojinin hızlı geliştiği ve yenilendiği bu endüstri çağında birim zamanda çok iş yapmak oldukça önem taşır. Kılçık iğnesi veya etiket kılçığı olarak da bilinen Saip tabancaları da bu iş için özel olarak tasarlanmıştır. Basit bir kullanım mantığına sahip bu kılçık tabancaları küçük ve işlevsel olmasıyla da en çok tercih edilen araç gereçlerdendir. Saip ince tabanca iğnesinden maksimum verimi almak için malzemeye göre farklı boyutlarda tabanca ve Saip ince tabanca iğnesini yanınızda bulundurmanız gereklidir. Böylece kısa zamanda çok iş hallederek zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Kutu içerisinde 5 adet bulunur. İğnenin ince olması küçük çaplı birçok iş için uygun üretilmiştir.

Saip İnce Tabanca İğnesi Nerelerde Kullanılır?
Saip ince tabanca iğnesi kılçık tabancalar için üretilmiş olup o tabancalara uygun kullanım sunar. Üretim ağı olan her yerde bütün malzeme ve ürünlere iliştirilecek her alanda kullanıma uygundur. Küçük ebatta olan kılçık tabancaları için üretilen Saip ince tabanca iğnesi küçük ebatlı her tür ürün ve malzemede kullanılabileceği gibi düğün sektörünün en önemli kolu olan gelinlik ve gelin başı yapımında da kullanılan bu tabanca ve iğneleri işlevsel bir kullanım imkânı sunmasıyla kısa zamanda çok iş yapılmasına olanak veriyor.

Saip İnce Tabanca İğnesi Nasıl Kullanılmalıdır?
Tabanca iğneleri kılçık için özel üretilen kılçık tabancasına takılarak kullanılır. Etiketlemek istenilen her ürüne Saip kılçıklarını, kılçık tabancalarını ve Saip ince tabanca iğnesini kullanılarak sınıflandırma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Etiketlenecek her ürünün uygun bir kısmına iğnesi ve kılçığı takılmış hazır bulunan kılçık tabancası, iğnesi ürüne biraz geçecek şekilde yaklaştırılır ve atış yapılır. Bu atış kılçığın ürüne geçmesine yardım edecek. Atış yaptıktan sonra tabancayı çekip kılçığın ürüne iliştiğinden emin olun. Böylece istediğiniz türdeki ürünleri etiketlemiş, belirlemiş ve ayrıştırmış olacaksınız. Bu işlemler size hem düzen sağlayacak hem de gereksiz kalabalık ve karışıklardan sizi kurtarmış olacaktır. Kullanım mantığı oldukça basit olan Saip ince tabanca iğnesini kolaylıkla tabancasına takarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Saip İnce Tabanca İğnesi Dayanıklı mıdır?
Kılçık alırken inceliğine, kalınlığına ve tabancaya uygun olup olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Paslanmaz çelikten üretilmesi ürünün kalitesi için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Çelik yapısı itibariyle en dayanıklı malzemelerdendir. Bu dayanıklılık etiketleme yaptığınız esnada ince tabanca iğnesinin kırılma gibi durumlarının önüne geçecek ve size güvenli bir kullanım sunacaktır. Paslanmaz olması da bir o kadar mühimdir. Çünkü etiketleme yapılacak veya sınıflandırılacak alanın farklılık göstermesi sebebiyle ince tabanca iğnesinin paslanmaya başlaması hem işinizin aksamasına hem de kullanılan yüzeyde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına neden olur. Dolayısıyla yapılan işin kaliteli olması için paslanmaz çelikten oluşan Saip ince tabanca iğneleri tercih edilmelidir. Uzun vadede dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlayacaktır.

Saip İnce Tabanca İğnesi Uzun Ömürlü müdür?
Paslanmaz çelikten üretilen saip ince tabanca iğneleri tekstil ürünlerinin etiketlenmesinde büyük kolaylık sağlar. Kullanım alanı etiketlemek ile kalmayıp kuaförlerde ve tekstil alanında da kullanıldığı için uygun bir tabanca ve iğnesi seçilmelidir. Üretilen malzeme itibariyle seçilen Saip ince tabanca iğneleri ihtiyacınızı ve işinizi kolaylıkla halledecek çeşitlilikte ve kalitede üretilmiştir. Hızlı teslimat bölgemizde iseniz siparişleriniz 1 iş gününde kapınıza teslim edilir. Avansas ile güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarın.


Ürün Kodu: SAIP SAIP SP-NTTF
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR