Saip Elle Geçmeli Kılçık Beyaz 200 mm - 8 inç

Ürün Kodu : 14.01594
100,00 TL
9 X 12,34 taksit seçenekleri ile
Eft ve Havalede %3 İndirim
Tek Çekim 97,00 TL
Havale/EFT 100,00 TL


Bu üründe 0,00 puan kazanacaksınız!
 Listeme Ekle  KarşılaştırSaip Elle Geçmeli Kılçık Beyaz
200 mm - 8 inç

Geçmeli kılçık diye de bilinen bu kilitli kılçık ürün, 200 mm  ebadında bulunmaktadır. İçerisinde 5000 adet kılçık bulunduran ürün oldukça kullanışlıdır. Kolayca kopmayan bu kılçıklar, sahip olduğu halka kilit ile kullanıcıya da kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca elle kolay bir şekilde geçirilmesi de tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Kolay kolay kopmayan yapıya sahip olan bu kılçıklar ile işlerinizi sorun yaşamadan gerçekleştirmeniz mümkündür. Elle geçen bir yapıda olduğu için kişiyi uğraştırmaz. Ambalajlama ya da etiketleme gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bu ürün hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Saip Kilitli Kılçık İşimize Yarar mı?
Saip kilitli kılçık, ürünlerin tür, fiyat ya da birbirlerinden ayırt edilmesini sağlayan özelliklerine göre kategorilere ayrılmasında yardımcı olan en önemli ürünlerden bir tanesidir. Kılçık, üzerinde uygulamış olduğunuz ürüne zarar vermeden ayırt etmeye yardımcı olur.Birçok iş alanında bulunan ürünlerin ayırt edilmesi oldukça zor olabilmektedir. Kilitli kılçıklar da bu durumda devreye girer. Ürünlerin sahip olduğu türe ya da farklı özelliklerine göre ayırt edilmesini sağlayan bu ürün, aynı zamanda ürünlerin belli bir düzene sahip olmasını da sağlamaktadır. Farklı kumaşlara sahip olan ürünlerin ayrılmasında da oldukça pratik bir yöntemdir. Bu sayede aradığınızı kolay şekilde bulabilirsiniz. Yine iş yerlerinde ya da evlerde oluşan kablo kalabalığı birçok kişinin hoşlanmadığı bir görüntüdür. Kilitli kılçıklar bu kablo kalabalığının düzenlenmesinde yine etkili bir rol oynar.

Saip Kilitli Kılçık Her Yerde Kullanılır mı?
Günlük hayatımızda karşı karşıya geldiğimiz birçok yerde kilitli kılçıklar kullanılmaktadır. Ürünlerin sahip olduğu model, renk ya da markaya göre ayrılmasında yardımcı olan bu ürün, bir numaralı yardımcınızdır. Saip kilitli kılçıklar, mağazalarda, kuru temizlemelerde, konfeksiyonlarda ya da evlerde kullanılmaktadır. Mağazalarda gömlek, etek ya da pantolon gibi giyim ürünlerinin etiketlenmesinde kullanılır. Kuru temizlemelerde ise ürünleri sahip oldukları kumaşa ya da bulunduğu kategoriye göre ayırırken sıklıkla kullanılır. Ayrıca evlerinizin düzenlenmesinde de yardımcı olan bu ürün oldukça kullanışlıdır. Evlerinizde birbirine karışan kablolarınızın ayrışmasında pratik bir yöntemdir. Manşet etiketlerinde de kullanabileceğiniz bu ürün oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Saip Kilitli Kılçık Dayanıklı Bir Yapıya Sahip midir?
Her türlü alanda kullanılan Saip kilitli kılçıklar, sert bir darbeye maruz kalmadıkları takdirde oldukça dayanıklıdır. Ayrıca sahip oldukları kilit özellikleri ile de birçok kez kullanılması mümkündür. Fazlasıyla kullanışlı olan bu ürün kaliteli olması nedeni ile en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Hemen kopmayan bu kılçıklar ile tutturmuş olduğunuz etiketler olduğu gibi kalır. Bu sayede kullanıcının bir yandan ekonomik açıdan tasarruf etmesini sağlarken bir yandan da zamanından tasarruf etmesini sağlar. İhtiyaçlarınızı karşılayacak olan bu ürün sayesinde kilitli kılçık ile yaptığınız etiketlemelerde işlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmeniz mümkündür.

 Saip Kilitli Kılçık Fiyatları Uygun mudur?
Saip kilitli kılçık fiyatları, sahip olduğu özellik ve içerisinde bulundurduğu kılçık fiyatına göre oldukça uygundur. Ayrıca her alanda kullanıma uygun bir ürün olmasından dolayı da kullanışlıdır. Her türlü kesime hitap eden bu kilitli kılçıklar, uygun fiyatlı olduğu gibi oldukça kalitelidir. Kaliteli bir yapıya sahip olan bu ürün, her defasında kılçık değiştirmenize neden olmaması sayesinde sizlerin ekonomik olarak da rahat etmenizi sağlamaktadır. İhtiyacınızı karşılayacak olan bu ürün sayesinde hem iş yerlerinizde, evlerinizde düzen sağlayabilir hem de gereksiz harcama yapmaktan kurtulabilirsiniz. Sizler de bu ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler için hızlı teslimat bölgemizdeyseniz siparişiniz 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Sizler de bu avantajdan yararlanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNLERİ


HAFTANIN EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLERİ