HTML İçerik

Reçme Aparaları

Reçme makinaları tekstil sektöründe kullanılan en işlevsel makinalar arasında yer almaktadır. Farklı kıyafetlerin etek ya da kol ağzı gibi yerlerini dikmeye yarayan çift dikiş iğneli bu makinanın yaptığı işleri kolaylaştırmak adına kullanılan pek çok aparat bulunmaktadır.  Reçme apara ürünleri sayesinde reçme makinası daha kolay bir şekilde dikiş yapabilmektedir.

 

Penye Aparatları

Reçme makinası için kullanılan apara ürünleri arasında yer alan penye aparatları, penyelerin kol ve eteklerinin dikilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu aparatların aynı zamanda düz dikiş makinelerinde ve overlok makinelerinde de kullanımı mümkündür.

 

İç Giyim Aparatları

Reçme makinalarından en fazla yararlanılan yerlerden biri de iç çamaşır üretimidir. İç giyim ürünlerinin yanlarının dikilmesi için tercih edilen reçme makinası, bunun için kıvırma aparatı ya da lastik aparatı gibi ek reçme apara ürünleri ile birlikte kullanılmaktadır. Özellikle hızın belirleyici olduğu tekstil sektöründe bu aparatalar sayesinde çamaşırların ve diğer tüm kıyafetlerin daha seri biçimde hazırlanması sağlanmaktadır.

 

Kot Aparatları

Kot pantolonların paçalarının dikimi için de reçme makinası kullanılmaktadır. Özellikle içten çift dikiş atılacağı zaman ya da kemer halkalarının sabitlenmesi amacıyla kot apara tercih edilmektedir. Bununla birlikte cep ağızlarının kıvrılmasında da reçme makinasından yararlanılmaktadır. Kot aparatları sayesinde birden fazla işlemi kolay bir şekilde yapabilme olanağı bulunmaktadır.

 

Elbise Aparatları

Reçme makinalarının en sık kullanıldığı tekstil ürünlerinden biri de elbiselerdir. Özellikle uzun elbiselerin kol ağızlarında ve eteklerinde bu makinadan destek alarak yapılan pek çok işlem bulunmaktadır. Bu noktada da reçme apara ürünleri arasında yer alan elbise aparatlarından yararlanılmaktadır. Dıştan tek içten çift dikiş görünümünün sağlanması açısından bu makinalar oldukça önemlidir.

 

Burada bahsedilen tüm apara ürünlerini ve daha fazlasını online alışverişin sağlamış olduğu kolaylıklardan yararlanarak web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Kredi kartınız ile güvenli ödeme yapabileceğiniz web sitemizde, aynı zamanda 9 taksit avantajından de yararlanabilirsiniz. Ayrıca 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için 444 6 889 numaralı müşteri destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.