Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Hareketli Üst Bıçak

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

10,06 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Sabit Alt Bıçak

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

7,99 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Motoru

Tüm Çuval Ağzı Makinelerine Uyar

247,44 TL
Ücretsiz Kargo

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Tutma Sapı

Tüm Çuval Ağzı Makinelerine Uyar

28,79 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Şalteri

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

15,73 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Lüperi 243102-001

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

15,80 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Çardak Tablası

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

19,15 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Yan Kapağı

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

8,07 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Dişlisi

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

29,43 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Ayağı 242231A

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

37,16 TL

Çuval Ağzı Mafsal Kolu (İğne Mil Hareket Kolu)

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

49,49 TL

Çuval Ağzı Dikiş Makinesi Plakası 244122

Tüm Çuval Ağzı Dikiş Makinelerine Uyar

30,87 TL

HTML İçerik

Makina Parçaları

Sanayi Devrimi ile birlikte ortaya çıkan ve insan hayatının pek çok alanına büyük kolaylıklar sağlayan makinalar, birden fazla parçanın bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Her biri farklı bir işlevi yerine getiren parçalardan oluşan makinaları, zaman zaman arıza yapabilmektedir. Ne kadar kaliteli olursa olsun, her makinenin zaman zaman arıza yapabilme ihtimali bulunmaktadır. Arızaların üstesinden gelebilmek için çoğu zaman makine parçaları değişimine gereksinim duyulmaktadır. Bu yüzden de makine parçalarının önemi oldukça büyüktür. İhtiyaç duyulan yedek parçaların kolay bulunabilir olması, makinaların zaman kaybetmeden tamir edilebilmeleri ve kullanıma devam edilebilmeleri açısından önemlidir.

Dikiş Makinası Parçaları

Dikiş makinaları hem evlerde hem de tekstil endüstrisinde yaygın olarak kullanılan, hatta bu endüstrinin temel yapı taşı olan makinalardır. Ancak aşırı kullanıma bağlı olarak yaşanan yıpranmalar ya da bilinçsiz makine kullanımı gibi nedenlerden dolayı, dikiş makinalarında parça değişimine gereksinim duyulabilmektedir. Bu gereksinimin ortaya çıktığı durumlarda zorda kalmamak adına, dikiş makinası alırken dikiş makinası parçaları kolay bulunabilen markaların tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Dikiş makinalarında kullanılan parçaların sayısı oldukça fazladır. Dikiş makinası şalterleri, otomatik ya da manuel makine masuraları, mekikler ve iğne bağları dikiş makinalarında en sık gereksinim duyulan parçalardandır. Bununla birlikte dikiş iğneleri ile dikiş ayakları da dikiş makinası parçaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Çuval Ağzı Makinası Parçaları

Dikiş makinaları, tekstil sektörünün yanı sıra farklı endüstriyel alanlarda da kullanılmaktadır. Çuval ağzı dikim makinaları, toz ya da dane halindeki ürünlerin üretimini ve paketlemesini yapan işletmelerde yaygın olarak kullanılan bir dikiş makinası türüdür. Dikey dikiş yapma olanağı tanıyan ve çuvalların ağzını tozların bile sızmayacağı şekilde dikmeye yarayan bu makinalar da zaman zaman parça değişimine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda çuval ağzı parçaları mühim hale gelmektedir. Normal dikiş makinalarının parçaları kadar yaygın olmayan bu parçalar, internet üzerinden kolaylıkla temin edilebilmektedir.

Kesim Motoru Parçaları

Kesim motorları, tekstil endüstrisinin en işlevsel araçlarından biridir. Deste halinde gelen kumaşların kesimini toplu halde yapmaya yarayan bu makine, hızın büyük önem arz ettiği sektörde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte ağaç ve kereste işletmelerinde de kesim motorlarından etkin bir şekilde yararlanılmaktadır. Ancak kapasitesinin üzerindeki kalınlıklarda kesim yapmak ya da zaman içerisinde aşırı kullanıma bağlı olarak kesim motorları da arıza verebilmektedir. Bu arızaları gidermek kesim motoru parçaları kullanarak değişim yapmakla mümkündür. Kesim motoru zımparaları bu doğrultuda en çok değişime gereksinim duyulan parçalar arasında yer almaktadır.

Çapa Makinası Yedek Parça

Çapa makinaları, makineleşmenin insanlara sunmuş olduğu en büyük kolaylıklardan biridir. Toprağı ekime hazırlamak için kullanılan bu makineler, daha önce insan gücü kullanılarak günlerce yapılamayan işleri, bir gün içerisinde ve daha az enerji harcayarak yapabilme olanağı sunmaktadır. Gereğinden fazla zorlanması ya da aşırı kullanım nedeni ile çapa makinalarında da arızalar yaşanabilmektedir. Çapa makinası yedek parça ürünleri ile bu arızaların üstesinden gelebilmek ve aynı işlevsel şekliyle makinayı kullanmaya devam edebilmek mümkündür.

Bu kategoride yer alan ve farklı markalar tarafından dikiş makinası parçaları ile çeşitli makinaların parçalarını online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.