Janome Mc 11000 Se Bilgisayarlı Dikiş Nakış Makinası

Ürün Kodu : MC 11000
30.012,12 TL
25.693,00 TL %14 İndirimli
9 X 3170,21 taksit seçenekleri ile
Eft ve Havalede %3 İndirim
Tek Çekim 24.922,21 TL
Havale/EFT 25.693,00 TL


Bu üründe 237,90 puan kazanacaksınız!
 Listeme Ekle  KarşılaştırJANOME MC 11000 BİLGİSAYARLI DİKİŞ-NAKIŞ MAKİNESİ


Dikiş Makinası: Janome MC 11000 Bilgisayarlı Dikiş Nakış Makinası ★ Model: Janome MC11000

Kategori: Janome Ev Tipi Dikiş Makinaları Fiyatları


janome mc 11000, janome mc11000, bilgisayarlı dikiş makinası, bilgisayarlı nakış makinası

ÖZELLİKLER

358 değişik dekoratif dikiş, desen, piko ve ilik fonksiyonları

Binlerce çeşit dikiş kombinasyonları (farklı desenleri art arda kullanarak yeni modeller ve desenler yaratabilme)

Ayna desen özelliği ile seçilen desenin zıt görüntüsünü (simetrisini) yapabilme

Desenleri 5 katına kadar uzatma fonksiyonu

13 değişik türde tek adımda istenilen boyutta otomatik kordonlu veya kordonsuz ilik açabilme

3 değişik karakterde yazı ve rakam yazabilmek için komple alfabe ve harfler

7 mm genişliğinde zig zag yapabilme

5 mm ye kadar değişken dikiş adım ayarı

Aşağı yukarı hareketli renkli büyük boy LCD dokunmatik ekran (daha fazla çalışma alanı için)

Kontrast, inç/cm ve başka ayarlar için Benim Ayar Ekranım

Makine üzerinde başlatma ve durdurma tuşu

Devam etme ayarı / son dikiş hatırlama

Otomatik ileri-geri ve iğne kaldır-indir hızlı işlem tuşlarıJanome Mc 11000 Se Bilgisayarlı Dikiş Nakış Makinası

Dikiş nakış makineleri hem tekstil sektöründe hem de evlerde dikiş işlemlerini daha kolay ve hızlı şekilde yapabilmek için kullanılmaktadır. Günümüzde pek çok marka, gelişen teknolojileri de dikkate alarak yeni dikiş makinesi modelleri üretmektedir. 1950 yılından günümüze kadar dikiş makinesi ve farklı tekstil makinelerinin üretimini yapan Japon markası Janome, ürettiği makineler ile bu alanda önemli bir üstünlüğe sahiptir. Janome Mc 11000 Se bilgisayarlı dikiş nakış makinası son yıllara damgasını vuran dikiş nakış makineleri arasında yer almaktadır. Geleneksel dikiş makinelerinin sahip olmadığı pek çok özelliği bir arada sunan bu makine, dikiş ve nakış işlerini zahmet olmaktan çıkararak eğlenceli bir hale getirmektedir.

Bu Janome dikiş makinesi sayısı binlerle ifade edilecek düzeyde dekoratif dikiş modeline sahiptir. Tek bir makine üzerinden binlerce farklı deseni uygulayabilme olanağı sunan bu makine, farklı desenlerin art arda kombine edilmesini sağlayarak, yeni modeller ortaya koyabilmektedir. Ayrıca Janome Mc 11000 Se bilgisayarlı dikiş nakış makinası ile zıt görünüşlü yani simetrik desen oluşturabilmek de mümkündür. Janome nakış makinesi aynı zamanda 7 milimetreye varan genişliklerde zikzak da yapabilmektedir. Benzeri olan diğer makineler ile kıyaslandığı zaman bu son derece üstün bir özelliktir. İstenmesi durumunda, standart ölçüye sahip olan bedenlerin 5 kata varıncaya kadar uzatılabilmesi de söz konusudur.

Pratiklik ve hız mantığına bağlı kalınarak geliştirilmiş olan bu makine, ileri geri ye ayak kaldırma indirme işlemlerini tek bir tuşla yapabilmektedir. Özellikle zamanın ve hızın önem arz ettiği tekstil endüstrisi açısından değerlendirildiği zaman, bu fonksiyonların otomatik hale getirilmiş olması bile büyük bir ayrıcalıktır. Üstelik sağlamış olduğu kolaylıklar bunlarla da sınırlı değildir. Sahip olduğu LCD dokunmatik ekranı üzerinden, yapılacak işlemlere dair komutları anlık olarak girebilmek mümkündür. Çalışırken el altında kalabalık yaratma ihtimali de göz önüne alınmış ve bu yüzden de LCD ekran aşağı yukarı hareket edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu makine ile 3 farklı yazı karakteri kullanarak kumaşlar üzerine yazı yazabilmeyi olanaklı kılan bir de alfabe bulunmaktadır.

Janome dikiş makine fiyatları sağlamış olduğu kolaylıklar göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Bir dikiş makinesi alırken, fiyattan önce sahip olduğu fonksiyonlara ve kalitesine odaklanmak daha doğru olacaktır. Bu sayede alınacak makinenin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi de mümkün hale gelecektir. Janome tarafından üretilen Janome Mc 11000 Se bilgisayarlı dikiş nakış makinası gerçek anlamıyla bir fiyat/performans ürünüdür. Üstün Japon teknolojisinin 70 yılı aşan deneyimle birleşmesi ile ortaya çıkan bu makine, kullanıldığı her ortamda farklılığını ortaya koymaktadır. Bilgisayar ara yüzünün basit olması ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi de bu makineyi ön plana çıkarmaktadır. Yine de Janome dikiş makine fiyatları hususunda detaylı bir araştırma yapılmalı ve en uygun satın alma koşullarından yararlanarak, iyi bir fiyatla bu ürüne sahip olmaya dikkat edilmelidir.

Janome Mc 11000 Se bilgisayarlı dikiş nakış makinası ürününü online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Firmamız bu ürünün yanında paslanmaz teflon çarığı da sizler için hediye etmektedir. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 GÜNÜN FIRSAT ÜRÜNLERİ


HAFTANIN EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLERİ