1-) Satış fiyatlarına kargo ücreti dahil mi?

Kargo ücreti alıcıya aittir. Ürünü sepetinize atıp bilgilerinizi doldurduktan sonra ödeme şeklinizi seçtiğinizde siparişinizin kargo ücretini ve kargo ücreti dahil toplam tutarını görebilirsiniz.

2-) Ürünlerin altındaki fiyat iste butonu ne anlama geliyor?

Ürünlerin altında gördüğünüz “fiyat iste” butonu, ürünün stoklarımızda bittiği anlamına geliyor. İstediğiniz ürünün fiyatı hakkında bilgi almak için “fiyat iste” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz.

3-) Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Sipariş verdiğiniz ürünlerin birçoğu sipariş verdiğiniz gün kargoya teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi Kargo siparişlerinizi 600 km mesafeye kadar 1 günde ulaştırmaktadır. 600 km’ nin üzerindeki mesafeler için teslim süresi 2 gündür.

4-) Sipariş ettiğim ürün elime hasarlı ulaştı ne yapmalıyım?

Kargo ürünü teslim ettiğinde öncelikle ürünü kontrol ediniz. Ürünün hasarlı olduğunu gördüğünüzde ürünü kargodan teslim almayınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hemen bizimle irtibata geçiniz.

5-) Siparişimin kargoya teslim edildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiği gün telefonla size siparişinizin kargoya teslim edildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır.

6-) Aynı üründen birden fazla nasıl sipariş verebilirim?

Aynı üründen birden fazla almak istediğinizde aynı ürünü tek tek sepete atmanıza gerek yoktur. Almak istediğiniz ürünü sepetinize attıktan sonra sepet bilgilerinizin görüntülendiği sayfada ürün adedini arttırıp istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

7-) Sipariş verebilmek için sitenize üye olmak mı gerekiyor?

Sitemizden üç şekilde sipariş verebilirsiniz. Hemen satın al formu ile, telefon ile, üyelik ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Nasıl Sipariş Verilir butonuna tıklayabilirsiniz.

8-) Kredi kartı 3D sanal pos hatasını nasıl çözebilirim?


3D secure uygulaması kart sahibi bankanın yapmış olduğu bir güvenlik uygulaması olup, bankanızla iletişim kurmanız ve kartınızda 3D güvenlik uygulamasının açılmasını talep etmeniz sorununuza bir çözüm olabilecektir. Lütfen öncelikle bankanızın müşteri hizmetlerini arayınız.

9-) Satın aldığımız ürünler için teknik servis desteği sağlıyor musunuz?

Satın aldığınız ürünün garanti koşullarına göre ücretli ya da ücretsiz teknik servis desteği sağlamaktayız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR