2.643,20 TL
Ücretsiz Kargo

Gazella Sm/Gzk 100 K Ütü Kol Aparatı

Kol ve Omuz Ütüleme Aparatı

92,80 TL
6.649,30 TL
Ücretsiz Kargo

Fdm 082 Vakumlu Dar Ütü Tezgahı (Kollu)

Paskara Bezi Fiyata Dahil Değildir

18%
3.540,00 TL 2.890,00 TL
Ücretsiz Kargo

Fdm 017 Vakumlu Dar Ütü Paskarası (137 X 92 X 40)

Paskara Bezi Fiyata Dahil Değildir

10%
2.950,00 TL 2.643,20 TL
Ücretsiz Kargo

Fdm 076 Leke Çıkarma Makinası (Kazanlı)

Leke Pistolesi Fiyata Dahil Değildir

8.366,20 TL
Ücretsiz Kargo
6.077,00 TL
Ücretsiz Kargo

Fdm 006 Kendinden Kazanlı Otomatik Geniş Paskara (Kollu)

El Ütüsü ve Paskara Bezi Fiyata Dahil Değildir

6.950,00 TL
Ücretsiz Kargo

Fdm 080 Kendinden Kazanlı Otomatik Dar Paskara (Kollu)

El Ütüsü ve Paskara Bezi Fiyata Dahil Değildir

6.890,00 TL
Ücretsiz Kargo
Fiyat Sorunuz

Fdm 022 Dar Tip Ütü Masası (Kol Aparatlı) (Mini Koymalı)

Mini Ütü ve Paskara Bezi Fiyata Dahil Değildir

Fiyat Sorunuz

HTML İçerik

Ütü Masası

Tekstil sektöründe dikim işlemleri biten ürünlerin paketlemeden önce ütülenmesi için kullanılan pek çok ütü ve ütü masası türü bulunmaktadır. Ütü masaları, kıyafetlerin sabit bir zeminde tutularak daha kolay bir şekilde düzlenmesine destek sağlamaktadır. Ancak atölyelerde ya da tekstil fabrikalarında seri biçimde ütüleme yapılması gerektiği için, geleneksel ütü masaları istenilen yararı sağlayamamaktadır. Özellikle kazanlı ütülerin kullanıldığı alanlarda, daha gelişmiş özelliklere sahip olan ütü masaları kullanılmalıdır. Kazanlı ütü için ütü masası çeşitleri bu kategoride yer almaktadır.

Ütü Paskarası

Paskara ütü masaları, endüstriyel alanda kullanmak için oldukça elverişlidir. Daha seri ve daha kaliteli bir ütü deneyimi için paskara ütü masalarından yararlanılmaktadır. Ütü makinesinin altına yerleştirilen ve emiş motoru sayesinde kıyafetin kaymadan rahat bir biçimde ütülenmesini sağlayan ütü paskarasının çok çeşitli türleri mevcuttur. Mekanik bir şekilde boy ayarı da yapılabilen bu sistemde, ütü işleminin daha kolay olması için gereken her türlü özellik bulunmaktadır. Ayrıca paskara ütü sistemlerinde ütünün buhar kazanı da makine içine gizlenmiştir. Bu sayede hem kötü görünüm engellenmekte hem de daha rahat çalışabilmek olanaklı hale gelmektedir. Paskara ütü sistemi sayesinde hem ara ütü hem de son ütü birlikte yapılabilmektedir. Bu da seri üretim mantığının esas olduğu tekstil sektöründe, zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Paskara ütü fiyatları tercih edilecek masanın kalitesine, markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyattan daha çok kaliteye odaklanılması önem arz etmektedir. Zira kaliteli bir paskara ütü sisteminin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi mümkündür. Paskara ütü fiyatları ikinci el ürünler ise daha uygun fiyatlıdır. Ancak ikinci el ürün alırken de kalitenin gözden kaçırılmamasına dikkat edilmelidir.

Bu kategoride yer alan kazanlı ütü için ütü masası çeşitlerini online alışverişin sunmuş olduğu olanaklardan yararlanarak şimdi sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 taksit fırsatından yaralanabilirsiniz. Ayrıca 100 TL ve üzeri tutarlardaki alışverişleriniz için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Paskara ütü sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 6 889 numaralı müşteri destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.