590,00 TL
Ücretsiz Kargo

Cutter Önü Fire Teknesi (Tekerlekli T81

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

3.540,00 TL
Ücretsiz Kargo
1.062,00 TL
Ücretsiz Kargo

Koli Ve Kumaş Topu Taşıma El Arabası (Fdm Tm-T12)

Nakliye ve Kargo Masrafları Alıcıya Aittir

Fiyat Sorunuz

HTML İçerik

Yük Tekneleri

Tekstil sektöründe talebin artmasına paralel olarak ortaya çıkan seri üretim, bu alanda beraberinde pek çok değişimin yaşanmasına neden olmuştur. Tekstil ürünlerinin çoğalması, tekstil atölyelerinde yapılacak işlerin de artmasına yol açmıştır. Ancak bu alanlarda verimliliği arttırabilmek ve çalışanlar üzerindeki iş yükünü minimum düzeye indirebilmek için imal edilmiş olan çeşitli araçlar bulunmaktadır. Genel olarak tekstil ekipmanları olarak adlandırılan bu ürünlerin farklı türleri bulunmaktadır. Yük taşıma teknesi ya da diğer adıyla tekstil teknesi de bu ürünlerden biridir. Tekstil kumaşlarının ya da üretimde kullanılacak parçaların doldurulduğu ve sonra taşınması gereken alanlara sevk edildiği bu tekneler, altlarında bulunan tekerlekler yardımı ile kolayca taşıyabilmeye olanak tanımaktadır. Tekstil teknelerinin farklı boyutları mevcuttur. Bu yüzden de tekne almadan önce gereksinimlerin iyi belirlenmesi ve bu gereksinimlere uygun boyutlarda tekne alınması tavsiye edilmektedir. Tekstil atölyelerinde yüklerin daha pratik biçimde taşınması için kullanılan tekneler, genellikle dikdörtgen biçiminde imal edilmektedir. Bu teknelerin bazılarında itmek için kol bulunurken, bazılarında da herhangi bir çıkıntı mevcut değildir.

Koli Taşıma Arabası

Tekstil atölyelerinde yük taşıma tekneleri kadar işlevsel olan ve sık kullanılan bir diğer ekipman da koli taşıma arabası olarak adlandırılan araçlardır. Bunlar tekstil teknelerinden farklı olarak, genellikle iki tekerli imal edilmektedir. El arabası biçiminde olan bu araçların üzerlerine koliler istiflenmekte ve sonrasında kolaylıkla taşınabilmektedir. Koli taşıma arabaları genellikle tekstil üretiminin sonlandığı ve ürünlerin paketlenerek dağıtım noktalarına gönderileceği anlarda kullanılmaktadır. Koli halinde paketlenmiş ürünler, koli yük taşıma arabası ile kamyonlara taşınmakta ve buradan sevkiyat yapılmaktadır. Ayrıca tekstil üretiminde kullanılacak ürünlerin atölye içerisine taşınması için de el arabalarından yararlanılmaktadır. Koli tasima arabasi kullanımı bunlarla da sınırlı değildir. Atölye içerisinde taşınması gereken pek çok yük de bu arabalar yardımı ile kolayca taşınmaktadır. Dolgu lastiğe sahip olan koli taşıma arabaları, üzerine yüklenen yükün basıncını büyük ölçüde zemine aktarmakta ve bu sayede daha ağır yüklerin hiç zorlanmadan taşınılmasını sağlamaktadır. Koli taşıma arabalarında da farklı boyut seçenekleri mevcuttur. Bu yüzden kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır.

Tekstil Teknesi Fiyatları

Tekstil tekne fiyatları hakkında net bir rakamdan söz edebilmek oldukça zordur. Aynı durum koli taşıma arabası fiyatları için de geçerlidir. Her iki araba türü için de çok sayıda üreticinin olması, fiyatların da aynı şekilde çeşitlenmesine neden olmaktadır. Tekstil teknesi ya da koli taşıma arabası almak isteyenler açısından fiyatlardaki bu çeşitlilik bir avantaj oluşturmaktadır. Zira bu sayede detaylı bir araştırma yapılarak daha kaliteli ürünlerin daha uygun fiyatlara alınabilmesi mümkün hale gelmektedir. Tekneler ile koli taşıma arabalarının fiyatlarına etki eden faktörlerin iyi bilinmesi ve ürün seçiminde bunların da mutlaka göz önünde bulundurulması gereklidir. Ancak her halükârda alınacak ürünlerin fiyatından daha çok kalitesine odaklanılmalıdır. Yalnızca fiyatına bakılarak alınacak ürünler, uzun vadede daha yüksek maliyetlerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden de kalite ve işlevsellik bakımından gereksinimleri karşılayan ürünler arasından uygun fiyatlı olanlar seçilmelidir.

Bu kategoride yer alan tekstil sandalyelerini online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.