Koşulsuz İade

Hızlı Gönderim

Güvenli Alışveriş

Taksit İmkanı

Silter St/b 200 S Sert Tabanlı Buharlı El Ütüsü
Silter St/b 200 S Sert Tabanlı Buharlı El Ütüsü

Silter St/b 200 S Sert Tabanlı Buharlı El Ütüsü (SILTER ST/B 200 S)

Marka : Silter
Fiyat : ₺852,66(KDV Dahil)

ST/B 200 Silter Sert Tabanlı Buharlı El Ütüsü Sanayi Tipi

Her Çeşit Kumaş İçin Çizilmeyen, Oksitlenme Yapmayan Taban


Paket Boyutları (En x Boy x Yükseklik)(cm) 15 x 27 x 15,5
Paket Hacmi (m³) 0.006
Ağırlık (Net | Brüt) (kg) 1,8 | 2,25
Kullanım Alanı Sanayi
Marka Silter
Ütü Rezistansı (W @220V) 800
Enerji Tüketimi (kWh) 0,5
Voltaj (V @50/60 Hz) 220~230
Ütü Taban Malzemesi Aluminyum
Sap Malzemesi PVC
Dikey Ütüleme Hayır
Ütü Tipi Buharlı Ütü
Gövde Malzemesi Metal
Kontrol Sistemi Kontrol Sistemi


Silter ve Gazzella el ütüleri yaklaşık 25 yıllık bir tecrübenin eseri olarak Türk ve Dünya konfeksiyon sanayiinin beğenisine sunulmaktadır. Farklı işlevleri ile her çeşit kumaşın ütülenmesi için çözümler üreten geniş bir model yelpazesi mevcutur. Alüminyum enjeksiyon tabanı, su yapmayacak şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Termostat ve mikrosiviç teknolojileri sayesinde üst düzey bir güvenlik sağlar. Ütü sapı mantar hammaddesinden imal edilmiştir ve kayma ya da terletme yapmaz.
 

Silter St/B 200 Buharlı El Ütüsü

Tekstil sektörünün vazgeçilmez araçlarından biri olan ütüler hem ara ütüleme işlemlerinde hem de nihai ütüleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Teknik alanda yaşanan gelişmeler, ütülerin de zaman içerisinde değişime uğramasına ve daha gelişmiş özellikler ile donatılmasına neden olmuştur. Boyutları küçülmesine rağmen daha etkili hale gelen buharlı el ütüsü ürünleri, tekstil sektörünün yanı sıra evlerde ve küçük terzi atölyelerinde de kullanılmaktadır. Ütü üretimi konusunda yaklaşık 25 yıllık bir tecrübeye sahip olan Silter, teknik gelişmeleri de dikkate alarak çok çeşitli ütüler üretmektedir. Silter St/B 200 buharlı el ütüsü de tekstil sektöründe yer alan herkesin aşina olduğu bu markanın ürettiği ütüler arasında önemli bir yere sahiptir. Silter St/B 200 buharlı el ütüsü zengin özellikleri ve kullanışlı yapısı ile her türlü kumaşta kolaylıkla ütüleme imkânı sunmaktadır.

0,5 kWh elektrik tüketimine sahip olan bu ütü, daha çok endüstriyel kullanım için geliştirilmiştir. Yanmaz ve yapışmaz tabanı sayesinde kesintisiz saatler boyunca ütü yapabilme olanağı bulunmaktadır. Paslanmaz alüminyum tabanı sayesinde her türlü kumaş üzerinde zorluk çekilmeden ütüleme yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca tabanının paslanmaz ve leke tutmaz olması, ütüleme yapılan kumaşlarda iz kalması gibi sorunları da engellemektedir. Silter St/B 200 buharlı el ütüsü sahip olduğu işlevsel özellikleri ile her geçen gün daha geniş bir kullanım alanına kavuşmaktadır. Sap malzemesinde PVC kullanılmış olan bu ütü, eli yormaması ile de ön plana çıkmaktadır. Ele tam oturan yapısı ve rahatsızlık hissi yaratmayan sapı sayesinde uzun süre aralıksız ütüleme yapabilme olanağı bulunmaktadır.

Silter St/B 200 el ütüsü ile dikey ütüleme yapabilmek mümkün değildir. Bu yüzden de ütünün kullanılacağı alanda ütüleme tahtası ya da ütü masasına gereksinim duyulmaktadır. Yüksek buhar gücüne sahip olması nedeni ile çok güç gerektirmeden her türlü kırışıklığı açabilmektedir. Zor ütülenmeleri ile nam salmış kumaş türlerinde bile bu ütü sayesinde kolaylıkla kırışıklıkları gidermek mümkündür. Silter St/B 200 buharlı el ütüsü güvenlik açısından da oldukça iyi tedbirler ile donatılmıştır. Mikrosiviç teknolojisi sayesinde çalıştırılmadığı durumlarda otomatik olarak kapanan bu ütüler, kullanıldıkları alanlarda meydana gelebilecek kazaları önleme potansiyellerine sahip olmaları bakımından da son derece avantajlıdır.

Silter St/B 200 buharlı el ütüsünün gövdesi ise paslanmaz metal malzemeden imal edilmiştir. Tek başına bu durum ile Silter St/B 200 buharlı el ütüsünü öncelikli tercih sebebi haline getirmektedir. Buhar ya da su ile sürekli temasta olmasına rağmen paslanmaması, bu ütünün uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Sadece 1,8 kilogram ağırlığa sahip olan Silter St/B 200 buharlı el ütüsü, ütüleme esnasında yorulmaya neden olmamaktadır. Endüstriyel alana yönelik üretilmiş bir ürün olması dolayısıyla uzun süreli kullanımda bile kullanıcıya konfor sağlamasına öncelik verilmiştir. 25 yıllık Silter teknolojisinin ve birikiminin bir eseri olan Silter St/B 200 buharlı el ütüsü ütü işini bir zahmet olmakta çıkarmakta ve daha zevkli bir hale getirmektedir.

Silter St/B 200 buharlı el ütüsü Mgm Mn 1035 buhar kazanlı ütü ürününü online alışverişin sağlamış olduğu avantajlar ile web sitemiz üzerinden şimdi sipariş edebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 9 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de tamamen tarafımızdan karşılanmaktadır. Daha fazla bilgi için 444 6 889 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.